Avatars_small

Svrček Jan

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 37 20 17 8 54.05%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 12 8 3 0 66.67%
2013/2014 37 16 17 0 43.24%
Celkem: 49 24 20 0 48.98%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Voborník Radim Sc:2
Květen Li Fusheng Sc:2
Květen Bonobo Milan Sc:2
Květen Vlosinský Jiří Sc:2
Duben Skácel Petr Sc:2
Duben Horkel Zdeněk Sc:2
Duben Procák Vladimír Sc:2
Duben Benda Michal Sc:2
Březen Zeman Marek 0:2
Březen Chrobák David 0:2
Březen Oswald Petr 0:2
Březen Ptáček Libor 0:2
Únor Priesol Daniel 2:0
Únor Plaček Honza 2:1
Únor Litschmann Aleš 2:1
Únor Kozelský Martin 1:2
Leden Horkel Zdeněk 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Leden Minkovič David 2:Sc
Leden Plachý Martin 2:0
Prosinec Klečková Stanislava 2:0
Prosinec Kříž Petr 2:0
Prosinec Smékal Petr 2:0
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Listopad Zůbek Jiří 2:1
Listopad Kahún Patrik 2:0
Listopad Pelikán Aleš 1:2
Listopad Záveský Petr 2:0
Říjen Kahún Patrik 2:0
Říjen Plachý Martin 0:2
Říjen Vašek Martin 1:2
Říjen Oborný Tomáš 0:2
Říjen Fojtášek Radim 2:0
Září Kostka Zdeněk 2:0
Září Vlček Jaroslav 2:Sc
Září Plaček Honza 2:1
Září Kolondra Vítězslav 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Gelnar Marek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Chrobák David 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jiří 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kubáček Vojtěch 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kopečný Marcel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Bodrog Miroslav 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Warmuž Jiří 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Gulas Jan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kornel Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kožela Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Barabáš Ladislav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Buglová Tereza 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kahún Patrik 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fajkoš Roman 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Plaček Honza 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2