C6c33007e68d29d7e1a6d22c45f1c43a0566e402_small

Kaloč Marek

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 15 8 7 2 53.33%
2018/2019 43 31 9 3 72.09%
Celkem: 58 39 16 5 67.24%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 2 1 1 0 50.00%
2016/2017 6 3 2 0 50.00%
2015/2016 12 5 7 0 41.67%
2014/2015 12 4 7 0 33.33%
2013/2014 18 5 13 0 27.78%
Celkem: 50 18 30 0 36.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Padrta Karel 1:2
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Mikuláš David
Leden Hanzl Jan
Prosinec Zeman Marek 2:Sc
Prosinec Chylík Lukáš 2:Sc
Prosinec Rucký Daniel 2:0
Prosinec Padrta Karel 0:2
Listopad Franek Pavel 2:Sc
Listopad Karas Tomáš Sc:2
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Hanzl Jan Sc:2
Listopad Bembenek Pavel 2:1
Říjen Riedl Michal 0:2
Říjen Horkel Petr 0:2
Říjen Oswald Petr 2:0
Říjen Koval Slávek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Fajmon Jan 2:Sc
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červenec/Srpen Žeravík David Sc:Sc
Červen Fajmon Jan 2:1
Červen Pretsch Dalibor 0:2
Červen Zeman Marek 0:2
Červen Pustka Jiri 2:0
Květen Hruzík Lukáš 2:0
Květen Franek Pavel 0:2
Květen Demel Ondřej 2:0
Květen Pretsch Dalibor 1:2
Duben Špaňhel Viktor 2:0
Duben Hric Jan 2:1
Duben Šefčík Petr 2:0
Duben Stočes Jan 2:0
Březen Trnka Tomáš 0:2
Březen Telecký Tomáš 2:0
Březen Šimko Jáchym 0:2
Březen Stočes Jan 2:1
Únor Šefčík Petr 2:1
Únor Komár Marcel 2:0
Únor Holásek Ladislav 2:1
Únor Stočes Jan 2:0
Leden Šefčík Petr 2:0
Leden Kučerová Iveta 2:0
Leden Kutěj Honza 2:0
Leden Vencl Radek 2:0
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Prosinec Minarčík Tomáš 2:0
Prosinec Mikuláš David 0:2
Prosinec Vychodil Tomáš 2:0
Listopad Wojkowský Radim 2:0
Listopad Novák Luboš 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Špaňhel Viktor 2:0
Říjen Maťovka Marek 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Drtil Tomáš 2:0
Říjen Šimko Jáchym 0:2
Září Bystroň Jan 2:Sc
Září Králová Anna 2:0
Září Horkel Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Otisková Hana 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Blažej Štěpán 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Koval Slávek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bartl Roman 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B koňař michal 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Brokeš Jiří 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlásek Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Tourek Jaroslav 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Petr Jiří 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chovanec Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 0:2