Avatars_small

Smékal Petr

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 120 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 21 7 14 7 33.33%
2016/2017 10 0 9 10 0.00%
2015/2016 32 8 22 13 25.00%
2014/2015 44 22 21 3 50.00%
Letní badmintonování 2014 10 3 6 1 30.00%
Celkem: 117 40 72 34 34.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 8 1 7 0 12.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Minarčík Tomáš Sc:2
Leden Kňazovčík Jan 0:2
Leden Vildomcová Lucie Sc:2
Leden Holík Pavel Sc:2
Prosinec Blažej Štěpán Sc:2
Prosinec Vildomcová Lucie Sc:2
Prosinec Serbus Michal Sc:2
Prosinec Kubáček Vojtěch Sc:2
Listopad Faruzel Petr 1:2
Listopad Adamec Lukáš 2:1
Listopad Travinský Víťa 1:2
Listopad Soban David 2:Sc
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Serbus Michal 1:2
Říjen Čech Lumír 2:0
Říjen Stočes Jan 2:Sc
Září Bakeš Radim 0:2
Září Černoch Petr 0:2
Září Travinský Víťa 0:2
Září Stočes Jan 2:Sc
Září Hruška Jakub 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Kalvar Tomáš Sc:2
Listopad Krkoška Libor Sc:2
Listopad Sladovník Richard Sc:2
Listopad Montag Marek Sc:2
Listopad Malik Petr Sc:Sc
Říjen Kvíčala Petr Sc:2
Říjen Kakáč Vladimír Sc:2
Říjen Procházková Iveta Sc:2
Říjen Montag Marek Sc:2
Říjen Krul Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Máj Tomáš 0:2
Duben Minkovič David Sc:Sc
Duben Huňka Jindřich Sc:2
Duben Fójcik Tadeusz Sc:2
Březen Kříž Petr 0:2
Březen Kahún Patrik Sc:2
Březen Pretsch Dalibor Sc:2
Březen Vlosinský Jiří Sc:2
Únor Minkovič David 2:Sc
Únor Li Fusheng 0:2
Únor Fojtášek Radim Sc:2
Únor Klečková Stanislava Sc:2
Leden Brokeš Jiří 2:Sc
Leden Vašíček Karel 0:2
Leden Hajný Jan 0:2
Leden Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Kříž Petr 2:0
Prosinec Kahún Patrik 0:2
Prosinec Svrček Jan 0:2
Prosinec Klečková Stanislava 2:0
Listopad Litschmann Aleš Sc:2
Listopad Májová Renáta Sc:2
Listopad Cvitanovič Alena Sc:2
Listopad Kňazovčík Jan Sc:2
Říjen Petruška Kamil 2:0
Říjen Porubský Martin 1:2
Říjen Kříž Dušan 2:Sc
Říjen Mlčák Stanislav 2:0
Září Merta Marek 1:2
Září Závada Tomáš 2:Sc
Září Plachý Martin 0:2
Září Kříž Dušan Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kříž Petr 1:2 2
Červenec / Srpen Pavlík Libor 2:0
Červenec / Srpen Velek Martin 2:1
Červenec / Srpen Václavek Martin Sc:2
Červen Petruška Kamil 1:2
Červen Vašek Martin Sc:2
Červen Kolondra Vítězslav 0:2
Červen Franek Pavel 2:Sc
Květen Franek Pavel 2:Sc
Květen Plachý Martin 2:Sc
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Květen Oborný Tomáš 1:2
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Záveský Petr 2:1
Duben Plachý Martin 1:2
Duben Májová Renáta 2:Sc
Březen Kahún Patrik 1:2
Březen Maceček Jan 0:2
Březen Budiš Pavel 2:Sc
Březen Hric Roman 2:0
Únor Kostka Zdeněk 1:2
Únor Franek Pavel 2:Sc
Únor Porubský Martin 1:2
Únor Máj Tomáš 1:2
Leden Boštík Kamil 2:1
Leden Bajger Jindřich 2:0
Leden Májová Renáta 2:1
Leden Suchomel Václav 2:Sc
Prosinec Šrámek Viktor 2:Sc
Prosinec Drbal Martin 1:2
Prosinec Kolondra Vítězslav 1:2
Prosinec Hrnčárková Zuzana 2:1
Listopad Oborný Tomáš 0:2
Listopad Porubský Martin 2:0
Listopad Merta Marek 1:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Říjen Fuks Petr 2:1
Říjen Záveský Petr 1:2
Říjen Beránek Vít 2:0 3
Říjen Pavlík Libor 2:0
Září Beck Jiří Sc:Sc
Září Májová Renáta 1:2
Září Zůbek Jiří 0:2
Září Zeman Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Procáková Eva 0:2
Srpen Nociar Lukáš 2:0
Srpen Králová Anna 1:2
Srpen Oborný Tomáš 1:2
Srpen Herejk Zdeněk 2:1
Červenec Raška Štěpán Sc:Sc
Červenec Kučerová Iveta 2:0
Červenec Klečková Stanislava 0:2 3
Červenec Záveský Petr 1:2
Červenec Májová Renáta 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Porubský Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Mlynář David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Padrta Karel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Čigáš Kamil 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kočí Zdeněk 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Seidler Přemysl 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 0:2