7f0dc956c7b5e4bafadba5ac817f26e691d38e5c_small

Vlček Jaroslav

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 44 20 24 7 45.45%
2015/2016 45 18 27 7 40.00%
2014/2015 45 21 24 2 46.67%
2013/2014 40 19 21 0 47.50%
Celkem: 174 78 96 16 44.83%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červenec/Srpen Procházková Iveta 0:2
Červenec/Srpen Kret Martin Sc:2
Červenec/Srpen Švec Rostislav Sc:2
Červen Šulc Zbyněk 2:0
Červen Otisk Tomáš 2:1
Červen Švec Rostislav 2:1
Červen Grošaft Jiří 2:0
Květen Kolondra Vítězslav Sc:2
Květen Máj Tomáš Sc:2
Květen Kubíček Michal Sc:2
Květen Stočes Jan Sc:2
Duben Kříž Petr 2:Sc
Duben Riedl Michal 0:2
Duben Minařík František 0:2
Duben Karas Tomáš 1:2
Březen Vavruša Martin 0:2
Březen Stočes Jan 2:1
Březen Fójcik Tadeusz 2:1
Březen Smutek Jan 2:0
Únor Klečková Stanislava 0:2
Únor Hopp Petr 0:2
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Kňazovčík Jan 0:2
Leden Botor Milan 2:0
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Moravec René 2:Sc
Leden Křístek Vladimír 1:2
Prosinec Janíček Tomáš 2:1
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Prosinec Kolondra Vítězslav 0:2
Prosinec Velek Martin 2:Sc
Listopad Karkoška David 2:0
Listopad Szarowski Zbyněk 0:2
Listopad Rohovský Petr 1:2
Listopad Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Velek Martin 2:1
Říjen Kolondra Vítězslav 2:1
Říjen Borová Petra 2:0
Říjen Botor Milan 2:1
Září Huňka Jindřich 2:0
Září Májová Renáta 0:2
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Máj Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vokál Daniel 1:2
Červenec / Srpen Garba Dušan 2:Sc
Červenec / Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec / Srpen Bakeš Radim 1:2
Červen Drbal Martin 1:2
Červen Fajmon Jan 0:2
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Záveský Petr 2:Sc
Květen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Květen Karas Tomáš 1:2
Květen Fójcik Tadeusz 2:1
Květen Kučera Martin 0:2
Duben Kubíček Michal 0:2
Duben Kahún Patrik 2:Sc
Duben Hopp Petr 0:2
Duben Adamec Lukáš 0:2
Březen Budiš Pavel 2:Sc
Březen Slíva Radim 2:Sc
Březen Hrabec Tomáš 2:1
Březen Lalík David 0:2
Únor Drbal Martin 2:0
Únor Adamec Lukáš 0:2
Únor Václavek Martin 2:0
Únor Horák Martin 2:1
Leden Kolbábek Jakub Sc:2
Leden Pretsch Dalibor Sc:2
Leden Záveský Petr Sc:2
Leden Spáčil Antonín Sc:2
Prosinec Franek Pavel 1:2
Prosinec Záveský Petr 1:2
Prosinec Maceček Jan 0:2
Prosinec Petruška Kamil 2:Sc
Prosinec Koval Slávek 0:2
Listopad Hajný Jan 0:2
Listopad Kříž Petr 0:2
Listopad Kolondra Vítězslav 2:1
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Vašíček Karel 0:2
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:0
Říjen Záveský Petr 1:2
Září Plaček Honza Sc:2
Září Svrček Jan Sc:2
Září Kostka Zdeněk 1:2
Září Kolondra Vítězslav Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Májová Renáta 1:2
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk 2:0
Červenec / Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Karel 1:2
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Závada Tomáš 2:0
Červen Máj Tomáš 1:2
Červen Pala Přemysl 2:0
Květen Lalík David 2:0
Květen Drbal Martin 2:0
Květen Bakeš Radim 0:2
Květen Hrnčárková Zuzana 2:1
Duben Franek Pavel 1:2
Duben Boštík Kamil 2:0
Duben Plachký Jakub 0:2
Duben Křižanová Božena 2:0
Březen Petruška Kamil 0:2
Březen Kolondra Vítězslav 1:2
Březen Vašíček Karel 0:2
Březen Mlynář David 0:2
Březen Kňazovčík Jan 2:0
Únor Beck Jiří 2:Sc
Únor Merta Marek 2:0
Únor Kubulus Tomáš 2:0
Únor Blažej Štěpán 2:0
Leden Drbal Martin 0:2
Leden Kříž Dušan 0:2
Leden Pala Přemysl 2:0
Leden Václavek Martin 2:0
Prosinec Kubulus Tomáš Sc:2
Prosinec Závada Tomáš 0:2
Prosinec Spáčil Lukáš 0:2
Prosinec Kolbábek Jakub 1:2
Listopad Kozelský Martin Sc:2
Listopad Cunda David 1:2
Listopad Nociar Lukáš 2:0
Listopad Naar Lukáš 0:2
Říjen Stachovič Martin 2:Sc
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Holain Jiří 0:2
Říjen Židek Václav 0:2
Září Budiš Pavel 2:1
Září Broulík Aleš 0:2
Září Nociar Lukáš 2:0
Září Suchomel Václav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Plachý Martin 2:0
Červen Chreno Petr 0:2
Červen Nociar Lukáš 2:0
Červen Richtar Jan 0:2
Květen Kahún Patrik 1:2
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Litschmann Aleš 1:2
Květen Broulík Aleš 0:2
Duben Seidler Přemysl 2:Sc
Duben Mikulecký Oldřich 2:1
Duben Spáčil Lukáš 1:2
Duben Richtar Jan 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Březen Mikulecký Oldřich 0:2
Březen Hájek Jiří 2:1
Únor Gembík Michal 2:0
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Broulík Aleš 0:2
Únor Budiš Pavel 1:2
Leden Brokeš Jiří 0:2
Leden Priesol Daniel 1:2
Leden Stachovič Martin 0:2
Leden Minkovič David 2:Sc
Prosinec Kahaj Libor 2:0
Prosinec Naar Lukáš 2:0
Prosinec Branc Petr 2:1
Prosinec Mikulecký Oldřich 2:0
Listopad Nociar Lukáš 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Harok Tomáš 2:0
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Papcun Petr 2:0
Říjen Mayerová Petra 2:0
Říjen Kotek Honza 1:2
Září Václavík Marek 0:2
Září Barabáš Ladislav 0:2
Září Bolom Fabio 1:2
Září Židková Dana 0:2