Avatars_small

Kolondra Vítězslav

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 46 27 19 1 58.70%
2015/2016 44 25 19 3 56.82%
2014/2015 45 26 19 0 57.78%
Celkem: 135 78 57 4 57.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 5 1 4 0 20.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec/Srpen Pustka Jiri 0:2
Červenec/Srpen Rohovský Petr 1:2
Červenec/Srpen Kozelský Martin 0:2
Červen Májová Renáta 0:2
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Červen Horák Martin 2:Sc
Červen Adamec Lukáš 2:1 1
Květen Stočes Jan 1:2
Květen Vlček Jaroslav 2:Sc
Květen Kubíček Michal 2:0
Květen Máj Tomáš 2:0
Duben Kvíčala Petr 0:2
Duben Adamec Lukáš 2:1
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Duben Li Fusheng 0:2
Březen Miler Ctirad 2:0
Březen Riedl Michal 0:2
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Kubíček Michal 2:0
Únor Renz Vojtěch 0:2
Únor Fajmon Jan 0:2
Únor Lanča Jaroslav 2:Sc
Únor Szarowski Zbyněk 2:1
Únor Spáčil Lukáš 1:2
Leden Májová Renáta 2:0
Leden Špaňhel Viktor 2:0
Leden Adamec Lukáš 2:1
Leden Vavruša Martin 2:0
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Prosinec Velek Martin 2:1 2
Prosinec Janíček Tomáš 2:0
Prosinec Vlček Jaroslav 2:0
Listopad Vokál Daniel 2:0
Listopad Kubíček Michal Sc:2
Listopad Meier Vladimir 2:Sc
Listopad Máj Tomáš 2:0
Říjen Vlček Jaroslav 1:2
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Borová Petra 2:0
Říjen Velek Martin 2:0
Září Krejčí Martin 0:2
Září Blažej Štěpán 1:2
Září Pustka Jiri 0:2
Září Klečková Stanislava 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pešl Vít 2:Sc
Červenec / Srpen Kubíček Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Drbal Martin 2:0
Červenec / Srpen Máj Tomáš 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 2:1
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Kahún Patrik 2:1
Červen Pretsch Dalibor 2:Sc
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Chrenová Karina 2:0
Květen Garba Dušan 2:0
Květen Minkovič David 2:Sc
Duben Drbal Martin 1:2
Duben Karas Tomáš 0:2
Duben Hrabec Tomáš 2:0
Duben Hrčka Libor 2:0
Březen Pešl Vít Sc:2
Březen Adamec Lukáš Sc:2
Březen Spáčil Antonín 2:Sc
Březen Porubský Martin Sc:2
Únor Horčičák Tomáš 1:2
Únor Kahún Patrik 0:2
Únor Krejčí Martin 2:1
Únor Slíva Radim 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 2:0
Leden Fójcik Tadeusz 2:0
Leden Drbal Martin 2:1
Leden Kříž Dušan 2:Sc
Prosinec Kříž Dušan 2:Sc
Prosinec Slíva Radim 0:2
Prosinec Kubulus Tomáš 2:1
Prosinec Li Fusheng 0:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Hajný Jan 0:2
Listopad Vlček Jaroslav 1:2
Listopad Kříž Petr 0:2
Říjen Klečková Stanislava 1:2
Říjen Májová Renáta 0:2
Říjen Kostka Zdeněk 0:2
Říjen Blažej Štěpán 1:2
Září Plaček Honza 0:2
Září Kostka Zdeněk 0:2
Září Svrček Jan 1:2
Září Vlček Jaroslav 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Petruška Kamil 0:2
Červenec / Srpen Slíva Radim 2:1
Červenec / Srpen Kahún Patrik 0:2
Červenec / Srpen Maceček Jan 2:Sc
Červen Vašek Martin 0:2
Červen Franek Pavel 2:Sc
Červen Smékal Petr 2:0
Červen Petruška Kamil 0:2
Květen Maceček Jan 1:2
Květen Zůbek Jiří 2:Sc
Květen Kostka Zdeněk 2:0
Květen Hajný Jan 0:2
Duben Oborný Tomáš 1:2
Duben Grohman Stanislav 0:2
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Kyselý Petr 0:2
Březen Mlynář David 2:1
Březen Vlček Jaroslav 2:1
Březen Kňazovčík Jan 2:0
Březen Vašíček Karel 2:0
Březen Petruška Kamil 1:2
Únor Martinik Adam 2:0
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Horčičák Tomáš 2:0
Únor Plachý Martin 1:2
Leden Merta Marek 2:0
Leden Kňazovčík Jan 1:2
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Drbal Martin 2:0
Prosinec Hrnčárková Zuzana 2:0
Prosinec Smékal Petr 2:1
Prosinec Šrámek Viktor 2:Sc
Listopad Májová Renáta 2:1
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Zůbek Jiří 0:2
Listopad Budiš Pavel 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Hrabec Tomáš 2:0
Říjen Kolbábek Jakub 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Září Ludvik Lukáš 0:2 1
Září Lalík David 0:2
Září Růžička Tomáš 2:0
Září Cvitanovič Alena 1:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Steiger Jindřich 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2