Avatars_small

Pelikán Aleš

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 17 4 13 8 23.53%
2017/2018 45 21 23 7 46.67%
2016/2017 41 22 18 3 53.66%
2015/2016 46 27 19 5 58.70%
Celkem: 149 74 73 23 49.66%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 19 9 10 0 47.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Krejčí Martin Sc:2
Prosinec Pustka Jiri Sc:2
Prosinec Waliszewski Petr Sc:2
Prosinec Kňazovčík Jan Sc:2
Listopad Hošek Pavel Sc:2
Listopad Fajmon Jan Sc:2
Listopad Broulík Aleš Sc:2
Listopad Hanzl Jan 1:2
Listopad Pustka Jiri Sc:2
Říjen Minařík František 2:Sc 1
Říjen Blažej Štěpán 2:Sc
Říjen Pustka Jiri 0:2
Říjen Bembenek Pavel 0:2
Září Fousek Roman 1:2
Září Oswald Petr 2:1
Září Trojek Igor 0:2
Září Blažej Štěpán 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašek Martin 0:2
Červenec / Srpen Durlák Ivo Sc:2
Červenec / Srpen Baldrman Ondřej Sc:2
Červenec / Srpen Gottwald Tomáš 0:2
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Lach Tomáš 2:0
Červen Karas Tomáš 2:1
Červen Třos Milan 2:0
Květen Vlosinský Jiří 2:1
Květen Ptáček Josef 2:Sc
Květen Spáčil Lukáš 1:2
Květen Trnka Tomáš 2:0
Duben Goldbricht Ivo 0:2
Duben Krejčí Martin 2:0
Duben Procák Vladimír 2:0
Duben Chovanec Martin 2:Sc
Březen Maceček Jan 2:1
Březen Hrabec Radomír 2:Sc
Březen Juračka Robert 1:2
Březen Pretsch Dalibor 2:Sc
Únor Pustka Jiri Sc:2
Únor Krkoška Libor 0:2
Únor Blažej Štěpán Sc:2
Únor Horkel Petr 2:Sc
Leden Pindur Petr Sc:2
Leden Chovanec Martin Sc:2
Leden Karas Tomáš 1:2
Leden Lach Tomáš 0:2
Prosinec Pindur Petr Sc:Sc
Prosinec Spáčil Lukáš 1:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Hopp Petr 1:2
Listopad Karas Tomáš 2:1
Listopad Bonobo Milan 1:2
Listopad Bajger Marcel 0:2
Listopad Kublák Filip 2:Sc
Říjen Procák Vladimír 0:2
Říjen Vavruša Martin 2:1
Říjen Hrabec Radomír 2:0
Říjen Faruzel Petr 2:Sc
Říjen Klečková Stanislava 2:0
Září Horkel Petr 0:2
Září Baldrman Ondřej 0:2
Září Hrabec Radomír 2:0
Září Vlosinský Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Lanča Jaroslav Sc:2
Červen Horkel Petr Sc:2
Červen Procák Vladimír Sc:Sc
Květen Vojtěšek Petr 1:2
Květen Koval Slávek 2:1
Květen Mlýnek Roman 0:2
Květen Horkel Zdeněk 2:1
Duben Vlosinský Jiří 2:0
Duben Janoš Petr 2:1
Duben Brokeš Jiří 2:1
Duben Hlavatý Jiří 0:2
Březen Gulas Jan 2:0
Březen Tourek Jaroslav 1:2
Březen Horkel Zdeněk 0:2
Březen Gamrot Daniel 0:2
Únor Hruška Roman 0:2
Únor Bonobo Milan 1:2
Únor Horkel Petr 2:1
Únor Brokeš Jiří 2:0
Leden Vašek Martin 0:2
Leden Bembenek Pavel 2:1
Leden Broulík Aleš 1:2
Leden Zeman Marek 0:2
Prosinec Brokeš Jiří 2:1
Prosinec Koval Slávek 1:2
Prosinec Vojtěšek Petr 2:0
Prosinec Procák Vladimír 2:Sc
Listopad Horkel Petr 2:0
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Listopad Kučera Martin 2:Sc
Listopad Gulas Jan 1:2 2
Říjen Padrta Karel 1:2
Říjen Koval Slávek 2:1
Říjen Vojtěšek Petr 0:2
Říjen Stachovič Martin 2:Sc
Říjen Broulík Aleš 2:1
Září Karkoška David 2:0
Září Kuťák Radek 2:0 1
Září Gulas Jan 1:2
Září Litschmann Aleš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Zeman Marek Sc:2
Červenec / Srpen Koval Slávek Sc:2
Červenec / Srpen Bonobo Milan Sc:2
Červenec / Srpen Priesol Daniel Sc:2
Červen Gelnar Marek 0:2
Červen Vlček Vojtěch 0:2
Červen Procák Vladimír Sc:2
Červen Ptáček Libor 1:2
Květen Vašíček Jiří 2:0
Květen Koval Slávek 2:1
Květen Janoš Petr 2:1
Květen Priesol Daniel 0:2
Duben Vašíček Karel 2:0
Duben Hála Martin 2:Sc
Duben Bonobo Milan 2:0
Duben Franek Pavel 2:0
Březen Hajný Jan 2:0
Březen Broulík Aleš 1:2
Březen Koval Slávek 0:2
Březen Vlček Vojtěch 1:2
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Vašíček Karel 2:0
Únor Cvitanovič Alena 2:0
Únor Pustka Jiri 1:2 1
Leden Broulík Aleš 1:2
Leden Spáčil Lukáš 1:2
Leden Zůbek Jiří 2:Sc
Leden Vlček Vojtěch 0:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Hála Martin 2:1
Prosinec Horkel Zdeněk 2:1
Prosinec Kostka Zdeněk 2:Sc
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Listopad Kahún Patrik 2:0
Listopad Záveský Petr 2:0
Listopad Svrček Jan 2:1
Listopad Zůbek Jiří 1:2
Říjen Nociar Lukáš 2:Sc
Říjen Václavek Martin 2:0
Říjen Hála Martin 2:0
Říjen Pala Přemysl 2:0
Říjen Závada Tomáš 2:Sc
Září Hajný Jan 1:2
Září Horčičák Tomáš 2:0
Září Vašíček Karel 2:1
Září Maceček Jan 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Skácel Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Stoczek Radek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Nesládek Matěj 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Blažej Štěpán 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Solanský Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Ciesarík Stanislav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašíček Karel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B koňař michal 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2