Avatars_small

Horkel Zdeněk

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 48 26 22 1 54.17%
2016/2017 46 24 22 2 52.17%
2015/2016 41 27 14 0 65.85%
Celkem: 135 77 58 3 57.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Gulas Jan 0:2
Červenec / Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 2:1
Červen Blažej Štěpán 2:0
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Minařík František 2:1
Červen Krejčí Martin 2:0
Červen Panak Petr 2:Sc
Květen Hlavatý Jiří 2:Sc
Květen Goldbricht Ivo 1:2
Květen Juračka Robert 0:2
Květen Karas Tomáš 0:2
Duben Krkoška Libor 2:1
Duben Franek Pavel 2:Sc
Duben Kozelský Martin 2:0
Duben Juračka Robert 2:1
Březen Chylík Lukáš 1:2
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Březen Lach Tomáš 0:2
Březen Krkoška Libor 2:0
Únor Hlavatý Jiří Sc:2
Únor Bajger Marcel 2:Sc
Únor Pindur Petr 0:2
Únor Broulík Aleš 0:2
Leden Krkoška Libor 2:1
Leden Třos Milan 2:0
Leden Hlavatý Jiří 1:2
Leden Trnka Tomáš 2:0
Prosinec Vašek Martin 0:2
Prosinec Bonobo Milan 0:2
Prosinec Lach Tomáš 2:1
Prosinec Bajger Marcel 1:2
Listopad Hrabec Radomír 2:0
Listopad Pindur Petr 0:2
Listopad Szarowski Zbyněk 2:1
Listopad Li Fusheng 2:1
Listopad Horkel Petr 0:2
Říjen Durlák Ivo 0:2
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Kublák Filip 2:Sc
Říjen Lach Tomáš 0:2
Říjen Benda Michal 2:Sc
Září Zeman Marek 2:Sc
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Hanzl Jan 0:2
Září Broulík Aleš 1:2
Září Pustka Jiri 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Li Fusheng 0:2
Červenec/Srpen Chylík Lukáš 2:1
Červenec/Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červenec/Srpen Bajger Marcel 1:2
Červen Gulas Jan 1:2
Červen Hrabec Radomír 0:2
Červen Fajmon Jan 2:0
Červen Krkoška Libor 2:1
Květen Vojtěšek Petr 2:Sc
Květen Mlýnek Roman 1:2
Květen Koval Slávek 1:2
Květen Pelikán Aleš 1:2
Duben Špála Tomáš 0:2
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Holain Jiří Sc:2
Duben Hanzl Jan Sc:2
Březen Tourek Jaroslav 2:0
Březen Gamrot Daniel 0:2
Březen Pelikán Aleš 2:0
Březen Gulas Jan 0:2
Únor Vojtěšek Petr 0:2
Únor Solanský Petr 0:2
Únor Mlýnek Roman 1:2
Únor Pindur Petr 0:2
Leden Durlák Ivo 0:2
Leden Hruška Roman 2:Sc
Leden Koval Slávek 2:0
Leden Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Oswald Petr 2:1
Prosinec Broulík Aleš 0:2
Prosinec Horkel Petr 2:0
Prosinec Tourek Jaroslav 2:Sc
Listopad Padrta Karel 2:1
Listopad Třos Milan 2:1
Listopad Vojtěšek Petr 2:0
Listopad Hrabec Radomír 2:0
Říjen Gottwald Tomáš 1:2
Říjen Gulas Jan 2:0
Říjen Kučera Martin 1:2
Říjen Vašíček Jiří 2:Sc
Říjen Benda Michal 0:2
Září Třos Milan 2:0
Září Koval Slávek 2:0
Září Hrabec Radomír 2:0
Září Priesol Daniel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ptáček Josef 0:2
Červenec / Srpen Procák Vladimír 2:0
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Gelnar Marek 2:0
Červen Skácel Petr 2:0
Červen Benda Michal 0:2
Červen Janoš Petr 2:0
Červen Bonobo Milan 2:1
Květen Holain Jiří 0:2
Květen Ptáček Josef 0:2
Květen Oswald Petr 0:2
Květen Gelnar Marek 0:2
Duben Svrček Jan 2:Sc
Duben Benda Michal 0:2
Duben Procák Vladimír 2:1
Duben Skácel Petr 2:0
Březen Ptáček Josef 0:2
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Kozelský Martin 2:1
Březen Gelnar Marek 0:2
Únor Vašíček Jiří 0:2
Únor Spáčil Lukáš 2:0
Únor Hajný Jan 2:0
Únor Oswald Petr 2:0
Leden Svrček Jan 0:2
Leden Minkovič David 2:0
Leden Plachý Martin 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Procák Vladimír 2:0
Prosinec Pelikán Aleš 1:2
Prosinec Hála Martin 1:2
Prosinec Kostka Zdeněk 2:Sc
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Listopad Velek Martin 2:0
Listopad Filipčík Pavel 2:Sc
Listopad Pulcer Pavel 2:0
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Říjen Szarowski Zbyněk 2:0
Říjen Garba Dušan 2:0
Říjen Kubíček Michal 2:Sc