Ce612094cba3c54d4fa5ea55c1e84d65fd92901b_small

Záveský Petr


6:30 - 8:30 nebo 16:30 - 18:00

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 4 0 4 4 0.00%
2015/2016 46 18 28 14 39.13%
2014/2015 44 24 19 2 54.55%
Letní badmintonování 2014 10 3 7 0 30.00%
Celkem: 104 45 58 20 43.27%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Kahún Patrik Sc:2
Září Macura Jiří Sc:2
Září Travinský Víťa Sc:2
Září Janoš Petr Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holman Vít Sc:2
Červenec / Srpen Kučerová Martina Sc:2
Červenec / Srpen Velek Martin Sc:2
Červenec / Srpen Holeš Jiří Sc:2
Červen Fójcik Tadeusz Sc:2
Červen Drbal Martin Sc:2
Červen Vlček Jaroslav Sc:2
Červen Fajmon Jan Sc:2
Květen Klečková Stanislava 0:2
Květen Adamec Lukáš 0:2
Květen Lalík David 0:2
Květen Pretsch Dalibor 2:Sc
Duben Garba Dušan 2:0
Duben Václavek Martin 2:0
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Horák Martin 2:0
Březen Kubíček Michal Sc:2
Březen Hanzl Jan Sc:2
Březen Májová Renáta Sc:2
Březen Blažej Štěpán Sc:2
Březen Huňka Jindřich Sc:2
Únor Krkoška Libor 0:2
Únor Spáčil Antonín 2:Sc
Únor Janoš Petr 0:2
Únor Kostka Zdeněk Sc:2
Leden Pretsch Dalibor 1:2
Leden Spáčil Antonín 2:1
Leden Kolbábek Jakub 2:Sc
Leden Vlček Jaroslav 2:Sc
Prosinec Maceček Jan 1:2
Prosinec Vlček Jaroslav 2:1
Prosinec Petruška Kamil 2:Sc
Prosinec Koval Slávek 1:2
Prosinec Franek Pavel 0:2
Listopad Pelikán Aleš 0:2
Listopad Zůbek Jiří 0:2
Listopad Svrček Jan 0:2
Listopad Kahún Patrik 0:2
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Vašíček Karel 0:2
Říjen Vlček Jaroslav 2:1
Září Budiš Pavel 2:0
Září Václavek Martin 2:0
Září Drbal Martin 2:Sc
Září Křižanová Božena 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hrnčárková Zuzana 1:2
Červenec / Srpen Hájek Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Kubulus Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Chrenová Karina Sc:Sc
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Horčičák Tomáš 2:1
Červen Lalík David 1:2
Červen Herejk Zdeněk 2:0
Květen Vašek Martin 0:2
Květen Nociar Lukáš 2:Sc
Květen Plachký Jakub 0:2
Květen Máj Tomáš 2:1
Duben Plachý Martin 0:2
Duben Smékal Petr 1:2
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Májová Renáta 2:Sc
Březen Hajný Jan 0:2
Březen Němec Petr 2:0
Březen Ludvik Lukáš 2:Sc
Březen Chrenová Karina 2:0
Únor Suchomel Václav 2:0
Únor Kučerová Martina 2:0
Únor Maceček Jan 0:2
Únor Lalík David 0:2
Leden Mlynář David 0:2
Leden Křižanová Božena 2:0
Leden Kleibertová Věra 2:0
Leden Polok Filip 2:0
Prosinec Hrčka Libor 2:0
Prosinec Porubský Martin 0:2
Prosinec Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Kříž Dušan 0:2
Listopad Marec Ján 1:2
Listopad Pala Přemysl 2:1
Listopad Závada Tomáš 0:2
Listopad vymazáno vymazáno 0:2
Říjen Beránek Vít 2:1
Říjen Smékal Petr 2:1
Říjen Fuks Petr 2:0
Říjen Pavlík Libor 2:Sc
Září Kolbábek Jakub 0:2
Září Drastich Lukáš 2:1
Září Polok Filip 2:0
Září Drbal Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Mlčák Stanislav 1:2
Srpen Májová Renáta 0:2
Srpen Marec Ján 2:0
Srpen Kubulus Tomáš 0:2
Srpen Chreno Petr 0:2
Červenec Kučerová Iveta 0:2
Červenec Klečková Stanislava 1:2
Červenec Májová Renáta 1:2
Červenec Smékal Petr 2:1
Červenec Raška Štěpán 2:0