D1e782c8ea9cf73d4ee3a83749765548f4a0bf68_small

Skácel Petr

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 12 1 11 11 8.33%
2015/2016 35 20 15 5 57.14%
Celkem: 47 21 26 16 44.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 18 8 10 0 44.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Mlčák Stanislav Sc:2
Listopad Travinský Víťa Sc:2
Listopad Macura Jiří Sc:2
Listopad Fajmon Jan Sc:2
Říjen Huňka Jindřich Sc:2
Říjen Kučerová Iveta Sc:2
Říjen Kahún Patrik Sc:2
Říjen Otisk Tomáš Sc:2
Září Vlosinský Jiří Sc:2
Září Horkel Petr Sc:2
Září Porubský Martin 2:Sc
Září Žeravík David Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Broulík Aleš Sc:2
Červenec / Srpen Kříž Petr Sc:2
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan Sc:2
Červen Horkel Zdeněk 0:2
Červen Janoš Petr Sc:2
Červen Bonobo Milan 1:2
Červen Benda Michal 0:2
Květen Kozelský Martin 0:2
Květen Kříž Petr 2:0
Květen Kostka Zdeněk 2:0
Květen Krejčí Martin 2:0
Duben Svrček Jan 2:Sc
Duben Procák Vladimír 1:2
Duben Benda Michal 0:2
Duben Horkel Zdeněk 0:2
Březen Pustka Jiri 2:0
Březen Fojtášek Radim 2:1
Březen Litschmann Aleš 2:0
Březen Bonobo Milan 2:0
Březen Vašíček Jiří 1:2 3
Únor Brokeš Jiří 2:0
Únor Kříž Petr 2:Sc
Únor Benda Michal 0:2
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Horčičák Tomáš 2:0
Leden Li Fusheng 1:2
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Franek Pavel 2:1
Prosinec Padrta Karel 2:Sc
Prosinec Borová Petra 2:0
Prosinec Vrubelová Kateřina 2:Sc
Prosinec Kotásek Mirek 2:0
Prosinec Růžička Lukáš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubiczek Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Lubomír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Machura Miroslav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Pelikán Aleš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Nesládek Matěj 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vašek Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Stoczek David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Ondrušek Bronislav 0:2