Avatars_small

Li Fusheng


Nehraju na Metalurgu.

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 46 22 20 7 47.83%
2017/2018 48 23 24 11 47.92%
2016/2017 49 32 16 1 65.31%
2015/2016 47 33 10 4 70.21%
Celkem: 190 110 70 23 57.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Žeravík David Sc:Sc
Červenec/Srpen Kaloč Marek Sc:Sc
Červenec/Srpen Fajmon Jan Sc:Sc
Červen Czepiec Marian 0:2
Červen Fójcik Tadeusz 0:2
Červen Žeravík David 2:1
Červen Waliszewski Petr 0:2
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Třos Milan 2:Sc
Květen Riedl Michal 2:Sc
Květen Pustka Jiri 2:0
Duben Třos Milan 0:2
Duben Chylík Lukáš 0:2
Duben Czepiec Marian 0:2
Duben Hošek Pavel Sc:2
Březen Rucký Daniel 2:1
Březen Fójcik Tadeusz 1:2
Březen Koval Slávek 2:1
Březen Fajmon Jan 2:Sc
Únor Pustka Jiri 1:2
Únor Padrta Karel 2:0
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Maceček Jan 1:2
Únor Fójcik Tadeusz 2:0
Leden Telecký Tomáš 2:0
Leden Rucký Daniel 1:2
Leden Soban David 2:0
Leden Pretsch Dalibor 2:1
Prosinec Travinský Víťa 2:0
Prosinec Adamec Lukáš 2:1
Prosinec Rohovský Petr 1:2
Prosinec Soban David 1:2
Listopad Adamec Lukáš 2:1
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Listopad Pretsch Dalibor Sc:2
Listopad Krkoška Libor Sc:2
Říjen Hošek Pavel 0:2
Říjen Waliszewski Petr 1:2
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Krkoška Libor 2:1
Září Pretsch Dalibor 2:1
Září Klečková Stanislava 2:1
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Hošek Pavel 2:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Cinkraut Jakub Sc:Sc
Červenec / Srpen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Kret Martin 2:0 2
Červenec / Srpen Kotásek Mirek 2:0
Červen Horáková Tereza 2:0
Červen Vašíček Josef 2:0
Červen Koběluš Jaromír 2:0
Červen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Kotásek Mirek 2:0 2
Květen Šulc Zbyněk 2:0
Květen Vašenka Michal 2:0
Květen Telecký Matyáš 2:0
Duben Bolom Fabio 2:0 2
Duben Bakeš Radim Sc:2
Duben Špaňhel Viktor Sc:2
Duben Minarčík Tomáš 2:1 1
Březen Horák Martin Sc:2
Březen Bakeš Radim Sc:2
Březen Kret Martin Sc:2
Březen Novosad Martin 2:0
Únor Vavruša Martin Sc:2
Únor Franek Pavel Sc:2
Únor Bakeš Radim 2:1
Únor Juračka Robert Sc:2
Leden Juračka Robert Sc:2
Leden Pustka Jiri 1:2
Leden Szarowski Zbyněk 1:2
Leden Oborný Tomáš 2:1
Leden Fousek Roman 1:2
Prosinec Karas Tomáš 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Oborný Tomáš Sc:2
Prosinec Hlavatý Jiří 2:1
Listopad Pindur Petr 0:2
Listopad Horkel Petr 2:1
Listopad Hrabec Radomír 0:2
Listopad Horkel Zdeněk 1:2
Listopad Szarowski Zbyněk 1:2
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Říjen Szarowski Zbyněk 2:1
Říjen Oborný Tomáš 0:2
Říjen Czepiec Marian 2:0
Říjen Bajger Marcel 1:2
Září Chylík Lukáš 2:0
Září Novosad Martin 2:0
Září Karas Tomáš 0:2
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Hopp Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Horkel Zdeněk 2:0
Červenec/Srpen Bajger Marcel 1:2
Červenec/Srpen Chylík Lukáš 0:2
Červenec/Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červen Maceček Jan 1:2
Červen Panak Petr 2:0
Červen Chylík Lukáš 2:1
Červen Hopp Petr 0:2
Květen Kostka Zdeněk 0:2
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Krejčí Martin 2:0
Květen Panak Petr 2:0
Duben Kňazovčík Jan 2:0
Duben Kvíčala Petr 2:0
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Adamec Lukáš 1:2
Březen Karas Tomáš 2:1
Březen Kříž Petr 2:0
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Fousek Roman 0:2
Březen Chylík Lukáš 0:2
Únor Křístek Vladimír 2:1
Únor Vavruša Martin 2:0
Únor Kučera Martin 2:Sc
Únor Kutěj Honza 2:1 2
Únor Minařík František 2:0 2
Leden Kňazovčík Jan 2:1
Leden Kusin Patrik 0:2
Leden Horák Martin 2:0
Leden Kubíček Michal 2:0
Leden Franek Pavel 1:2
Prosinec Pustka Jiri 2:0
Prosinec Maceček Jan 0:2
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Franek Pavel Sc:Sc
Listopad Horák Martin 2:0
Listopad Huňka Jindřich 2:0
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Listopad Janíček Tomáš 2:1
Říjen Bonobo Milan 0:2
Říjen Rohovský Petr 2:0
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Pustka Jiri 0:2
Říjen Komár Marcel 2:1
Září Kříž Petr 1:2
Září Vavruša Martin 2:0
Září Cvitanovič Alena 2:1
Září Renz Vojtěch 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hanzl Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Pustka Jiri Sc:Sc
Červen Stachovič Martin 0:2
Červen Kozelský Martin 2:Sc
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Vojtěšek Petr 1:2
Červen Oswald Petr 1:2
Květen Svrček Jan 2:Sc
Květen Vlosinský Jiří 2:0
Květen Bonobo Milan 1:2
Květen Voborník Radim 2:0
Duben Kozelský Martin 2:1
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Vašíček Jiří 0:2
Duben Oswald Petr 0:2
Březen Spáčil Lukáš 2:0
Březen Macura Jiří 2:0
Březen Benda Michal 0:2
Březen Plaček Honza 2:0
Únor Fojtášek Radim 1:2
Únor Smékal Petr 2:0
Únor Klečková Stanislava 2:0
Únor Minkovič David 2:Sc
Leden Horčičák Tomáš 2:0
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Skácel Petr 2:1
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Kahún Patrik 2:1
Prosinec Kříž Dušan 2:Sc
Prosinec Kubulus Tomáš 2:0
Prosinec Slíva Radim 2:Sc 1
Prosinec Kolondra Vítězslav 2:0
Listopad Budiš Pavel 2:0
Listopad Kubíček Michal 2:0
Listopad Hrčka Libor 2:0
Listopad Drbal Martin 2:0
Říjen Horák Martin 2:0
Říjen Riegel Jiří 2:0
Říjen Vokál Daniel 2:0
Říjen Hrabec Tomáš 2:0
Září Szarowski Zbyněk 1:2
Září Vokál Daniel 2:0
Září Holman Vít 2:0
Září Javůrková Petra 2:Sc
Září Šmíd Petr 2:0