Avatars_small

Cinkraut Jakub

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 30 18 12 4 60.00%
2018/2019 37 22 15 7 59.46%
2017/2018 24 12 10 2 50.00%
Celkem: 91 52 37 13 57.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 3 3 0 50.00%
2018/2019 18 10 8 0 55.56%
2017/2018 12 8 4 0 66.67%
Celkem: 36 21 15 0 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Maniur Tomas Sc:2
Březen-Červen Holaň Filip Sc:2
Březen-Červen Hruzík Lukáš Sc:2
Březen-Červen Záruba Patrik Sc:2
Únor Čech Lumír 0:2
Únor Frydrychova Jana 2:0
Únor Soban David 0:2
Únor Štefek Martin 2:1
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Maceček Jan 0:2
Leden Krkoška Libor 0:2
Leden Oswald Petr 1:2
Prosinec Holásek Ladislav 2:0
Prosinec Sukeník Vladimír 2:0
Prosinec Čech Lumír 2:0
Prosinec Vychodil Tomáš 2:1
Prosinec Habrnál Libor 2:0
Listopad Černoch Petr 2:1
Listopad Šefčík Petr 1:2
Listopad Holásek Ladislav 2:0
Listopad Maceček Jan 0:2
Říjen Hrabcová Jana 2:0
Říjen Blažej Štěpán 2:Sc 1
Říjen Novák Luboš 2:0
Říjen Pernica Josef 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Září Kučerová Iveta 2:0
Září Holík Pavel 2:Sc
Září Vašíček Josef 2:Sc
Září Frydrychova Jana 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Sechra David 2:Sc
Květen Bárová Petra Sc:2
Květen Wojkowský Radim Sc:2
Květen Teplan Peter Sc:2
Duben Filipčík Pavel Sc:2
Duben Gelnar Roman Sc:2
Duben Koběluš Jaromír Sc:2 2
Duben Kňazovčík Jan Sc:2
Březen Šefčík Petr 1:2
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Vašíček Josef 2:0
Březen Komár Marcel 2:Sc
Únor Matulová Táňa 2:0
Únor Kalvar Matěj 2:0
Únor Doleček Jiří 2:0
Únor Tota Martin 2:0
Leden Šimko Jáchym 0:2
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Stočes Jan 1:2
Leden Hric Jan 1:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 0:2
Prosinec Bečák Patrik 0:2
Prosinec Bakeš Radim 2:1
Listopad Kalvar Matěj 1:2
Listopad Vencl Radek 2:0
Listopad Urban František 2:1
Listopad Prchal Dušan 2:0
Říjen Telecký Tomáš 1:2
Říjen Václavek Martin 2:Sc
Říjen Koběluš Jaromír 2:0
Říjen Horáková Tereza 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Září Michel Lukáš 2:0
Září Kovář Pavel 2:0
Září Kovár Vojtěch 2:0
Září Kuboňová Lenka 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kotásek Mirek Sc:Sc
Červenec / Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červenec / Srpen Kret Martin 1:2
Červenec / Srpen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červen Koval Jiří 2:Sc
Červen Kubíček Michal 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 1:2
Červen Urban František 2:0
Květen Hruzík Lukáš 0:2
Květen Špaňhel Viktor 2:0
Květen Bakeš Radim 2:1
Květen Rohovský Petr 2:0
Duben Kret Martin 2:1
Duben Peterek Jakub 1:2
Duben Minařík František 0:2
Duben Klečková Stanislava 1:2
Březen Horkel Petr 2:Sc
Březen Krejčí Martin 1:2
Březen Chovanec Martin 0:2
Březen Franek Pavel 0:2
Únor Marec Ján 2:Sc
Únor Ausficírová Veronika 2:1
Únor Telecký Matyáš 1:2
Únor Velička Petr 2:0 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Faruzel Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Riemel Daniel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Kalvar Matěj 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Richtar Jan 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Bonobo Milan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Herejk Zdeněk 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Koběluš Jaromír 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Sabolčák Peter 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 0:2