Cde029fa07cc91a32a2fe106dd9aaf28e4d8b0c6_small

Dolkoš Dominik


Preferuji Fajne

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 17 9 8 0 52.94%
2020/2021 8 4 0 4 50.00%
2017/2018 24 15 9 2 62.50%
Celkem: 49 28 17 6 57.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 24 9 13 0 37.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Bembenek Pavel
Leden Serbus Michal
Leden Bakeš Radim
Leden Vychodil Tomáš
Prosinec Faruzel Petr 0:2
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Prosinec Herudek Erik 0:2
Prosinec Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Habrnál Libor 0:2
Listopad Třos Milan 0:2
Listopad Procák Vladimír 2:Sc
Listopad Maceček Jan 2:Sc
Říjen Filipčík Pavel 1:2
Říjen Koval Slávek 2:Sc
Říjen Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Černoch Petr 2:1
Říjen Rozprým Martin 2:Sc
Září Soban David 1:2
Září Vašíček Josef 2:0
Září Bakeš Radim 2:1
Září Veselý Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Pácal Miloslav Sc:Sc
Říjen - Červen Hlavatý Jiří Sc:Sc
Říjen - Červen Sukeník Vladimír Sc:Sc
Říjen - Červen Soban David Sc:Sc
Září Sepeši Marian 2:0
Září Vašíček Josef 2:0
Září Záruba Patrik 2:0
Září Wojkowský Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hájek Jiří 2:0
Květen Kalvar Matěj Sc:2
Květen Nociar Lukáš Sc:2
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Duben Vítek Martin 2:0
Duben Kuboňová Lenka 2:0
Duben Benada Radek 1:2
Duben Křižanová Božena 2:0
Březen Nociar Lukáš 1:2
Březen Knap Marián 2:Sc
Březen Pácl Petr 0:2
Březen Janíček Tomáš 0:2
Únor Vančura Martin 2:0
Únor Mlčák Stanislav 0:2
Únor Sepeši Marian 2:0
Únor Hrabuška Tomáš 1:2
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Riegel Jiří 2:0
Leden Kalvar Tomáš 2:0
Leden Kotassek Martin 2:0
Prosinec Marec Ján 2:0
Prosinec Zinglar David 2:Sc
Prosinec Holík Pavel 2:Sc
Prosinec Harabiš Michal 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Karlik Michael 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Grygarčíková Ivana 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Štolba Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Chylík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Krejčí Martin 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Patočka Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Skoupil René 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 0:2