Avatars_small

Pavlačik Ondrej

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 34 10 15 16 29.41%
2018/2019 30 12 14 10 40.00%
Celkem: 64 22 29 26 34.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 2 4 0 33.33%
2018/2019 11 3 8 0 27.27%
Celkem: 17 5 12 0 29.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Šefčík Petr 0:2
Červenec-Srpen Blažej Štěpán Sc:Sc
Červenec-Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Červenec-Srpen Habrnál Libor 0:2
Březen-Červen Michel Lukáš Sc:2
Březen-Červen Tota Martin Sc:Sc
Březen-Červen Veselý Roman Sc:2
Březen-Červen Maretka Adam Sc:2
Únor Kubínek Jiří Sc:Sc
Únor Koběluš Jaromír 2:1
Únor Bolom Fabio 2:0
Únor Pernica Josef 2:0
Leden Habrnál Libor 0:2
Leden Švábek Michal 1:2
Leden Lyko Pavel 2:Sc
Leden Pácal Miloslav 2:1
Prosinec Kofránek Radim 0:2
Prosinec Bolom Fabio 2:1
Prosinec Urban František 0:2
Prosinec Minarčík Tomáš 1:2
Listopad Hrubešová Gabriela Sc:2
Listopad Petrů Anna Sc:2
Listopad Václavík Petr Sc:Sc
Listopad Augustin Michal 2:0 7
Říjen Maretka Adam Sc:Sc
Říjen Urban František Sc:2
Říjen Hanusek Jaroslav Sc:Sc
Říjen Grulich Ladislav 2:0
Říjen Chalupa Vítězslav Sc:Sc
Září Štefek Martin 2:0
Září Hanusek Jaroslav Sc:2
Září Tomíček Lukáš 1:2
Září Augustin Adam Sc:Sc
Září Kuboňová Lenka Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Teplan Peter Sc:2
Červenec/Srpen Šefčík Petr 0:2
Červenec/Srpen Holman Vít 2:0
Červenec/Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červen Gelnar Roman Sc:Sc
Červen Prchal Dušan Sc:Sc
Červen Wojkowský Radim 2:Sc
Červen Vychodil Tomáš Sc:2
Květen Hlavatý Jiří Sc:2
Květen Soban David Sc:2
Květen Krkoška Libor Sc:2
Květen Vojtovič Daniel Sc:2
Duben Zeman Marek Sc:Sc
Duben Černoch Petr Sc:Sc
Duben Žeravík David 0:2
Duben Szarowski Zbyněk 0:2
Březen Pustka Jiri 0:2
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen Hošek Pavel 0:2
Březen Mikuláš David 0:2
Únor Hrabcová Jana 2:0
Únor Bedrlík David 2:0
Únor Vlček Lukáš 2:Sc
Únor Procáková Eva 2:0
Leden Dvořák Tomáš 2:Sc
Leden Veselý Roman 1:2 2
Leden Teplan Peter 2:1
Leden Sechra David 2:0
Leden Jančík Mikuláš 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Pilch Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Motl Roman 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Blažej Štěpán 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Poštulka Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Kopecký Petr 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Zinglar David 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 ong Roman 0:2