45549be932f051d9aec6838b347d12068dde296d_small

Vítek Martin

Skupina Nadšenci 4A
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 17 25 4 38.64%
2016/2017 46 25 21 0 54.35%
2015/2016 39 16 23 1 41.03%
Celkem: 129 58 69 5 44.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bourek Luboš Sc:2
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:Sc
Červenec / Srpen Pavelka Robin Sc:Sc
Červenec / Srpen Tota Martin Sc:2
Červen Šulc Zbyněk 1:2
Červen Kotassek Martin 2:0
Červen Minarčík Tomáš 0:2
Červen Václavek Martin 0:2
Květen Koběluš Jaromír 0:2
Květen Guniš Ondřej 2:0
Květen Benada Radek 0:2
Květen Harabiš Michal 2:0
Duben Křižanová Božena 2:1
Duben Dolkoš Dominik 0:2
Duben Benada Radek 0:2
Duben Kuboňová Lenka 2:0
Březen Riegel Jiří 2:Sc
Březen Pernica Josef 0:2
Březen Kotassek Martin 2:0
Březen Sepeši Marian 0:2
Únor Šindelka Jan 1:2
Únor Kučerová Martina 2:0
Únor Minarčík Tomáš 0:2
Únor Rucký Daniel 0:2
Leden Vašíček Josef 2:1
Leden Pácl Petr 2:0
Leden Marec Ján 2:Sc
Leden Vančura Martin 2:0
Prosinec Kalvar Tomáš 0:2
Prosinec Špaňhel Viktor 0:2
Prosinec Minarčík Tomáš 0:2
Prosinec Vašenka Michal 0:2
Listopad Kotassek Martin 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Maniur Tomas 2:0
Listopad Pernica Josef 1:2
Říjen Chalupa Vítězslav 0:2
Říjen Pernica Josef 0:2
Říjen Chovanec Martin 0:2
Říjen Křižanová Božena 2:0
Září Guniš Ondřej 1:2
Září Schwarz Stanislav 2:0
Září Vencl Radek 0:2
Září Hájek Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Schwarz Stanislav 2:0
Červenec/Srpen Smutek Jan 2:Sc
Červenec/Srpen Čermák Jakub 2:Sc
Červenec/Srpen Novák Luboš 2:1
Červen Kalvar Matěj 0:2
Červen Petřík Tomáš 0:2
Červen Klimešová Petra 2:0
Červen Chrenová Karina 0:2
Květen Richtar Jan 2:Sc
Květen Schwarz Stanislav 2:0
Květen Maťovka Marek 2:1
Květen Riegel Jiří 2:0
Květen Ausficírová Veronika 2:0
Duben Švec Rostislav 0:2
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Riegel Jiří 2:Sc
Duben Vašenka Michal 1:2
Duben Benada Radek 0:2
Březen Moják Petr 1:2
Březen Hájek Jiří 0:2
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Vencl Radek 0:2
Únor Velek Martin 2:Sc
Únor Borová Petra 2:1
Únor Čermák Jakub 0:2
Únor Petřík Tomáš 0:2
Leden Šulc Zbyněk 0:2
Leden Benada Radek 0:2
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Kleibertová Věra 2:Sc
Prosinec Kalvar Matěj 2:0
Prosinec Pernica Josef 2:0
Prosinec Řezáč Radek 2:0
Listopad Hájek Jiří 0:2
Listopad Kvíčala Petr 0:2
Listopad Riegel Jiří 2:0
Listopad Křižanová Božena 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Petřík Tomáš 0:2
Říjen Meier Vladimir 0:2
Říjen Riegel Jiří 2:Sc
Září Miler Ctirad 0:2
Září Benada Radek 0:2
Září Kalvar Matěj 2:1
Září Smékalová Monika 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kleibertová Věra 2:0
Červenec / Srpen Klemens Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Zdražilová Eva 2:Sc
Červenec / Srpen Guniš Ondřej 2:1
Červenec / Srpen Hanzl Jiří 2:Sc
Červen Horák Martin 0:2
Červen Křižanová Božena 1:2
Červen Kalvar Matěj 1:2
Červen Koval Jiří 0:2
Květen Hájek Jiří 0:2
Květen Horák Martin 0:2
Květen Holeš Jiří 0:2
Květen Májová Renáta 0:2
Duben Otisk Tomáš 0:2
Duben Koval Jiří 0:2
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Kučerová Martina 0:2
Březen Růžička Lukáš Sc:2
Březen Riegel Jiří 1:2
Březen Machura Miroslav 2:Sc
Březen Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Březen Uher Radim 2:Sc
Únor Malík Petr 2:Sc
Únor Machura Miroslav 2:Sc
Únor Koval Jiří 0:2
Únor Karas Tomáš 0:2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Leden Bolom Fabio 0:2
Leden Holman Vít 0:2
Leden Vojíř Josef 1:2
Leden Adamec Lukáš 0:2
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Kučera Martin 2:Sc
Prosinec Šulc Zbyněk 0:2
Prosinec Riegel Jiří 2:1
Listopad Šulc Zbyněk 0:2
Listopad Pavlík Libor 2:Sc
Listopad Máj Tomáš 0:2
Listopad Botor Milan 0:2