Avatars_small

Vašenka Michal

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 18 26 8 40.91%
2016/2017 32 16 14 3 50.00%
Celkem: 76 34 40 11 44.74%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pernica Josef Sc:2
Červenec / Srpen Serbus Michal 0:2
Červenec / Srpen Kalvar Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk Sc:2
Červen Kromer Pavel 2:0
Červen Telecký Matyáš 2:Sc
Červen Křižanová Božena 2:0
Červen Bartecká Jana Sc:2
Květen Telecký Matyáš Sc:2
Květen Kotásek Mirek Sc:2
Květen Li Fusheng 0:2
Květen Šulc Zbyněk Sc:2
Duben Prchal Dušan 1:2
Duben Hrabec Tomáš 0:2
Duben Novák Luboš 1:2
Duben Procházková Iveta 0:2
Březen Kromer Pavel 2:0
Březen Faruzel Petr 0:2
Březen Šulc Zbyněk 1:2
Březen Verner Adam 0:2
Únor Kaloč Libor 2:0
Únor Václavek Martin 2:Sc
Únor Kuboňová Lenka 2:0
Únor Chrenová Karina Sc:2
Leden Neumann Karel Sc:2
Leden Mlčák Stanislav 1:2
Leden Pácal Miloslav 1:2
Leden Urban František 0:2
Prosinec Minarčík Tomáš 1:2
Prosinec Špaňhel Viktor 0:2
Prosinec Kalvar Tomáš 2:1
Prosinec Vítek Martin 2:0
Listopad Marec Ján 2:Sc
Listopad Holásek Ladislav 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Guniš Ondřej 2:0
Říjen Goldstein Igor 2:0
Říjen Pácal Miloslav 0:2
Říjen Kalvarová Ivana 2:0
Říjen Sepeši Marian 1:2
Září Švec Rostislav 0:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Ausficírová Veronika 2:0
Září Kozelský Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Křižanová Božena 2:0 2
Červenec/Srpen Kubáček Vojtěch 0:2
Červenec/Srpen Procáková Eva 2:0
Červenec/Srpen Janoško Tomáš 2:Sc
Červen Benada Radek 0:2
Červen Janíček Tomáš 0:2
Červen Peterek Jakub 0:2
Červen Kret Martin 0:2
Květen Nociar Lukáš 0:2
Květen Pernica Josef 2:1
Květen Holeš Jiří 1:2
Květen Vančura Martin 2:0
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Riegel Jiří 2:Sc
Duben Benada Radek 1:2
Duben Vítek Martin 2:1
Duben Švec Rostislav 1:2
Březen Benada Radek 0:2
Březen Kalvar Matěj 1:2
Březen Otisk Tomáš 0:2
Březen Václavek Martin Sc:2 2
Únor Vančura Martin 2:0
Únor Řezáč Radek 2:0
Únor Chalupa Vítězslav 2:0
Únor Richtar Jan 2:Sc
Leden Novák Luboš 2:0
Leden Chalupa Vítězslav 2:1
Leden Klemens Pavel 2:Sc
Leden Pácl Petr 2:0
Prosinec Drong Roman 0:2
Prosinec Kňazovčík Marek Sc:Sc
Prosinec Stolárová Zuzana Sc:Sc