Avatars_small

Teplan Peter

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 4 1 0 80.00%
2019/2020 33 13 17 6 39.39%
2018/2019 34 23 11 4 67.65%
Celkem: 72 40 29 10 55.56%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 6 1 4 0 16.67%
2019/2020 23 6 17 0 26.09%
Celkem: 29 7 21 0 24.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Vildomcová Lucie
Říjen Bakeš Radim
Říjen Kubáček Vojtěch
Říjen Veselý Roman 2:0
Září Bedrlík David 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Bárová Petra 1:2
Září Konkolský Roman 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Holman Vít 0:2
Červenec-Srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec-Srpen Maretka Adam 2:Sc
Červenec-Srpen Wojkowský Radim 0:2
Březen-Červen Maťovka Marek Sc:Sc
Březen-Červen Hrabcová Jana 2:0
Březen-Červen Vencl Radek Sc:Sc
Březen-Červen Kalvar Matěj 2:1
Únor Kičmer Jan 2:0
Únor Chalupa Vítězslav 0:2
Únor Václavík Petr 1:2
Únor Detáry Jakub 2:1
Leden Tomíček Lukáš 1:2
Leden Drtil Tomáš 0:2
Leden Michel Lukáš 2:0
Leden Grulich Ladislav 2:1
Prosinec Schwarz Stanislav 2:1
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Kutěj Honza Sc:2 1
Prosinec Chalupa Vítězslav 1:2
Prosinec Štefek Martin Sc:2
Listopad Maniur Tomas 2:1
Listopad Stočes Jan 0:2
Listopad Detáry Jakub 2:0
Listopad Urban František 0:2
Říjen Vildomcová Lucie 0:2
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Michel Lukáš Sc:2
Říjen Zinglar David Sc:Sc
Září Lembard Tomáš 2:0
Září Wojkowský Radim 2:1
Září Zinglar David 0:2
Září Procáková Eva 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Červenec/Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec/Srpen Šefčík Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Holman Vít 0:2
Červen Cvitanovič Alena 2:Sc
Červen Vojtovič Daniel 2:Sc
Červen Sabolčák Peter 2:Sc
Červen Holman Vít 0:2
Květen Sechra David 2:Sc
Květen Wojkowský Radim 1:2
Květen Bárová Petra 1:2
Květen Cinkraut Jakub 2:Sc
Duben Kaloč Libor 2:0
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Matulová Táňa 2:1
Duben Michel Lukáš 2:0
Březen Mlčák Stanislav 1:2
Březen Čech Lumír 0:2
Březen Schwarz Stanislav 2:1
Březen Pácl Petr 2:Sc
Únor Pácl Petr 2:1
Únor Lembard Tomáš 2:0
Únor Kuboňová Lenka 2:Sc
Únor Kaloč Libor 2:0
Leden Sechra David 2:0
Leden Jančík Mikuláš 2:0
Leden Pavlačik Ondrej 1:2
Leden Veselý Roman 2:0
Leden Dvořák Tomáš 2:Sc
Listopad Kuboňová Lenka 2:Sc
Listopad Ulman Vladimír Sc:2
Listopad Seget Martin Sc:2
Listopad Čech Lumír Sc:2
Listopad Kučera Jan Sc:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Do Tuan Minh 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Procák Vladimír 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Botor Milan 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Mihalkanin Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Sládek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Krasny Petr 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Procák Vladimír 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Mrózek Michal 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Rebl Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Kubínek Jiří 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Grussmannová Jana 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Drtil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Jedlička Petr 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Grussmannová Jana 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Pavlačik Ondrej 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Kičmer Jan 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Jedlička Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Pilch Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Holman Vít 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Lach Tomáš 0:2