51d8a5c522c92c5c852570c796bf90ca96605dfc_small

Vančura Martin


Preferuji: 7:00-8:30, 16:30-17:30. Víkendy (rána).

Skupina Nadšenci 5B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 21 24 5 46.67%
2016/2017 40 21 18 1 52.50%
Celkem: 85 42 42 6 49.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kovár Vojtěch 1:2
Červenec / Srpen Kuboňová Lenka 2:0
Červenec / Srpen Hrabcová Jana 2:0
Červenec / Srpen Vrána Josef 2:Sc
Červen Kalvar Tomáš Sc:2
Červen Guniš Ondřej 1:2 1
Červen Kovár Vojtěch 2:0
Červen Harabiš Michal Sc:2
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Květen Křižanová Božena 0:2
Květen Goldstein Igor 2:0
Květen Čvandová Ivana 2:Sc
Květen Kovár Vojtěch 2:1
Duben Šulc Zbyněk Sc:2
Duben Vychodil Tomáš 0:2
Duben Kromer Pavel 2:Sc
Duben Volný Martin Sc:2 1
Březen Vašíček Josef 0:2
Březen Šmíd Petr 2:Sc
Březen Prchal Dušan 0:2
Březen Ausficírová Veronika 2:0
Únor Hrabuška Tomáš 1:2
Únor Dolkoš Dominik 0:2
Únor Sepeši Marian 2:Sc
Únor Mlčák Stanislav 0:2
Leden Marec Ján 2:Sc
Leden Pácl Petr 2:0
Leden Vašíček Josef 2:0
Leden Vítek Martin 0:2
Prosinec Holman Vít 0:2
Prosinec Vašíček Josef 2:Sc
Prosinec Šmíd Petr 1:2
Prosinec Kalvar Matěj 0:2
Listopad Schwarz Stanislav 2:1
Listopad Novák Luboš 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Riegel Jiří 2:Sc
Říjen Maniur Tomas Sc:2
Říjen Horáková Tereza 0:2
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Říjen Riegel Jiří 0:2
Září Kalvar Matěj 1:2
Září Krul Tomáš 0:2
Září Procáková Eva 2:0
Září Špaňhel Viktor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tota Martin 2:0
Červenec/Srpen Pácl Petr 1:2
Červenec/Srpen Pernica Josef 2:1
Červenec/Srpen Holeš Jiří 0:2
Červen Křižanová Božena 2:0
Červen Ausficírová Veronika 2:0
Červen Kleibertová Věra 2:1
Červen Sladovník Richard 2:Sc
Květen Holeš Jiří 0:2
Květen Nociar Lukáš 0:2
Květen Vašenka Michal 0:2
Květen Pernica Josef 2:1
Duben Holman Vít 0:2
Duben Filipčík Pavel 0:2
Duben Grošaft Jiří 2:Sc
Duben Máj Tomáš 0:2
Březen Šablatura Lumír 0:2
Březen Pernica Josef 2:1
Březen Borová Petra 2:1
Únor Richtar Jan 2:Sc 1
Únor Vašenka Michal 0:2
Únor Chalupa Vítězslav 1:2
Únor Řezáč Radek 2:0
Leden Procáková Eva Sc:Sc 1
Leden Kakáč Vladimír 2:0
Leden Richtar Jan 2:Sc
Leden Borová Petra 0:2
Prosinec Schwarz Stanislav 2:0
Prosinec Vitasek Petr 0:2
Prosinec Riegel Jiří 2:1
Prosinec Guniš Ondřej 1:2
Listopad Kasinec Tomáš 2:Sc 1
Listopad Smutek Jan 0:2
Listopad Klimešová Petra 1:2
Listopad Schwarz Stanislav 2:1
Říjen Hruzík Lukáš 0:2
Říjen Tota Martin 2:0
Říjen Sladovník Richard 2:1
Říjen Vencl Radek 0:2
Říjen Pernica Josef 2:1