80e5953b5d30cead6d4f37ffd9e7496d8c746f09_small

Máj Tomáš

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 20 9 11 8 45.00%
2017/2018 5 4 1 0 80.00%
2016/2017 36 15 21 5 41.67%
2015/2016 36 27 8 1 75.00%
2014/2015 46 25 21 3 54.35%
Letní badmintonování 2014 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 28 7 21 10 25.00%
2012/2013 15 4 11 6 26.67%
Celkem: 194 96 97 33 49.48%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 12 4 8 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kubínek Jiří Sc:2
Červenec/Srpen Novák Luboš Sc:2
Červenec/Srpen Tota Martin Sc:2
Červenec/Srpen Kovář Pavel Sc:2
Červen Kubáček Vojtěch Sc:2
Červen Sepeši Marian Sc:2
Červen Mlčák Stanislav Sc:2
Červen Veselý Roman Sc:2
Květen Holásek Ladislav 0:2
Květen Prchal Dušan 0:2
Květen Špaňhel Viktor 2:1
Květen Václavík Marek 0:2
Duben Pernica Josef 2:1
Duben Vildomcová Lucie 2:1
Duben Kučera Jan 2:Sc
Duben Frydrychova Jana 2:1
Březen Veselý Roman 2:0
Březen Doleček Jiří 2:Sc
Březen Kučera Jan 2:0
Březen Hrabcová Jana 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 0:2
Červenec / Srpen Urban František 2:Sc
Červenec / Srpen Verner Adam 2:Sc
Červenec / Srpen Velčovský Adrian 2:Sc
Červenec / Srpen Vildomcová Lucie 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Vlček Jaroslav 2:Sc
Květen Stočes Jan Sc:2
Květen Kolondra Vítězslav 0:2
Duben Holman Vít 2:0
Duben Grošaft Jiří 2:Sc
Duben Filipčík Pavel 2:1
Duben Vančura Martin 2:0
Březen Janíček Tomáš 2:1
Březen Minařík František 0:2
Březen Adamec Lukáš 0:2
Březen Hruzík Lukáš 1:2 2
Únor Májová Renáta Sc:2
Únor Bakeš Radim Sc:2
Únor Kvíčala Petr Sc:2
Únor Travinský Víťa Sc:2
Leden Holman Vít 2:1
Leden Filipčík Pavel 2:Sc
Leden Chmiel Adam 1:2
Leden Urban František 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Májová Renáta 1:2
Prosinec Macura Jiří 1:2
Prosinec Kříž Petr 0:2
Listopad Vokál Daniel 2:0
Listopad Meier Vladimir 2:0
Listopad Kubíček Michal 2:1
Listopad Kolondra Vítězslav 0:2
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Kubíček Michal 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Vavruša Martin 0:2
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Májová Renáta 1:2 1
Září Huňka Jindřich 2:0
Září Vlček Jaroslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Drbal Martin 2:0
Červenec / Srpen Kubíček Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Pešl Vít 2:Sc
Červenec / Srpen Kolondra Vítězslav 0:2
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Porubský Martin 0:2
Červen Spáčil Lukáš Sc:Sc
Květen Fojtášek Radim 2:Sc
Květen Pešl Vít 2:0
Květen Hopp Petr 0:2
Květen Cvitanovič Alena 2:1
Duben Smékal Petr 2:0
Duben Huňka Jindřich 1:2
Duben Fójcik Tadeusz 2:0
Duben Minkovič David 2:Sc
Březen Filipčík Pavel 2:0
Březen Mlčák Stanislav 1:2
Březen Kubulus Tomáš 2:0
Březen Vokál Daniel 2:0
Únor Hrabec Tomáš 2:0
Únor Merta Marek 2:Sc
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Kubíček Michal 0:2
Leden Lalík David 2:Sc
Leden Václavek Martin 2:0
Leden Mrajca Jiří 2:0
Leden Vlosinský Jiří 1:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Kučerová Martina 2:Sc
Prosinec Horák Martin 2:Sc
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Listopad Pavlík Libor 2:Sc
Listopad Botor Milan 2:0
Listopad Vítek Martin 2:0
Listopad Šulc Zbyněk 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Merta Marek 0:2
Červenec / Srpen Krejčí Martin 2:0
Červenec / Srpen Holain Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Pala Přemysl 2:0
Červen Mlčák Stanislav 2:1
Červen Vlček Jaroslav 2:1
Červen Závada Tomáš 1:2
Květen Plachký Jakub 2:1
Květen Vašek Martin 0:2
Květen Záveský Petr 1:2
Květen Nociar Lukáš 2:Sc
Duben Holain Jan 0:2
Duben Kahún Patrik Sc:2
Duben Kostka Zdeněk 0:2
Duben Závada Tomáš Sc:2
Březen Klečková Stanislava 2:1 3
Březen Trnka René 1:2
Březen Kříž Dušan 1:2
Březen Naar Lukáš 1:2
Únor Kostka Zdeněk 2:1
Únor Porubský Martin 2:1
Únor Franek Pavel 2:Sc
Únor Smékal Petr 2:1
Leden Holain Jan 0:2
Leden Závada Tomáš 2:Sc
Leden Franek Pavel Sc:2
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Naar Lukáš 0:2
Prosinec Nociar Lukáš 2:0
Prosinec Merta Marek 1:2
Prosinec Suchomel Václav 2:Sc
Prosinec Zůbek Jiří 2:1
Listopad Kubulus Tomáš 2:0
Listopad Stachovič Martin 0:2
Listopad Plachký Jakub 1:2
Listopad Halfar Pavel 0:2
Listopad Grohman Stanislav 1:2
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Říjen Fojtášek Radim 1:2
Říjen Guznar Jan 2:0
Říjen Branc Petr 2:Sc
Září Tračík Štěpán 2:0
Září Křižanová Božena 2:0
Září Bolom Fabio 2:0
Září Trnka René 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Klečková Stanislava 0:2
Srpen Bakeš Radim 2:1
Srpen Blažej Štěpán 2:0
Srpen Halfar Pavel 0:2
Červenec Vašíček Jiří 0:2
Červenec Mlčák Stanislav 2:0
Červenec Nociar Lukáš 2:0
Červenec Chrenová Karina 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Buglová Tereza Sc:2
Duben Herejk Zdeněk Sc:2
Duben Blažej Štěpán Sc:2
Duben Hrnčárková Zuzana Sc:2
Březen Suchomel Václav Sc:2
Březen Plachký Jakub 0:2
Březen Farago Vojtěch Sc:2
Březen Nociar Lukáš Sc:2
Únor Petruška Kamil Sc:2
Únor Branc Petr Sc:2
Únor Priesol Daniel 0:2
Únor Richtar Jan Sc:2
Leden Plachký Jakub 2:0
Leden Chreno Petr 0:2
Leden Tauber Lukáš 1:2
Leden Židek Václav 0:2
Prosinec Budiš Pavel 2:0
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Klimscha Dominik 1:2
Prosinec Kukučka Pavel 0:2
Listopad Plachký Jakub 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Kyselý Petr 0:2
Listopad Židek Václav 0:2
Říjen Bakeš Radim 1:2
Říjen Mikulecký Oldřich 2:1
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Říjen Marec Ján 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jančar Tomáš 1:2
Červen Naar Lukáš 2:Sc
Červen Tračík Štěpán 2:0
Červen Chreno Petr 0:2
Květen Herejk Zdeněk Sc:2
Květen Králová Lucie Sc:2
Květen Marec Ján Sc:2 2
Duben Plachký Jakub Sc:2
Duben Zdvihal Tomáš 1:2
Duben Brokeš Jiří Sc:2
Duben Budiš Pavel Sc:2
Březen Plachký Jakub 0:2 2
Březen Suchanek Bohdan 0:2 2
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Karpeta Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Škola Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kubáček Vojtěch 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Porubský Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kopečný Marcel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Priesol Daniel 0:2