857f15dfc45ab0b8458fe8b2bb70e850a613070f_small

Herejk Zdeněk

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 24 14 6 4 58.33%
Letní badmintonování 2014 9 3 4 2 33.33%
2013/2014 16 13 3 0 81.25%
2012/2013 14 8 5 1 57.14%
Celkem: 63 38 18 7 60.32%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 6 2 4 0 33.33%
2015/2016 19 8 11 0 42.11%
2014/2015 12 3 9 0 25.00%
2013/2014 29 6 22 0 20.69%
Celkem: 66 19 46 0 28.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav Sc:Sc
Červenec / Srpen Lázničková Monika Sc:Sc
Červenec / Srpen Boštík Kamil Sc:Sc
Červenec / Srpen Králová Anna Sc:Sc
Červen Blažej Štěpán 1:2
Červen Lalík David 0:2
Červen Horčičák Tomáš 2:1
Červen Záveský Petr 0:2
Květen Chrenová Karina 2:0
Květen Fuks Petr 2:0
Květen Křižanová Božena 2:0
Květen Kubulus Tomáš 2:1
Duben Václavek Martin 2:1
Duben Němec Petr 2:Sc
Duben Slíva Radim 0:2
Duben Hric Roman 0:2
Březen Drastich Lukáš 2:0
Březen Lalík David 1:2
Březen Němec Pavel 2:0
Březen Procáková Eva 2:0
Únor Peroutík Jiří 2:Sc
Únor Krejčí Martin 2:0
Únor Kočí Zdeněk 2:0
Únor Navrátilová Adéla 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Oborný Tomáš Sc:Sc
Srpen Procáková Eva 2:0
Srpen Nociar Lukáš 1:2
Srpen Králová Anna Sc:Sc
Srpen Smékal Petr 1:2
Červenec Kubulus Tomáš 0:2
Červenec Porubský Martin 2:0
Červenec Halfar Pavel 0:2
Červenec Králová Anna 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holub Radek 2:Sc 1
Červen Buglová Tereza 2:0
Červen Chrenová Karina 2:0 1
Červen Madej Michal 0:2
Květen Kubáček Vojtěch 2:0
Květen Richtar Jan 0:2
Květen Bajgar Lukáš 2:Sc
Květen Hájek Jiří 2:0
Duben Blažej Štěpán 0:2
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Duben Hrnčárková Zuzana 2:1
Duben Buglová Tereza 2:1
Březen Bajgar Lukáš 2:1
Březen Němcová Klára 2:0
Březen Dvorník Miroslav 2:1
Březen Kahaj Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Doležal Ondřej 2:Sc
Červen Židek Jan 2:Sc
Červen Májová Renáta 2:0
Červen Brokeš Jiří Sc:Sc
Květen Máj Tomáš 2:Sc
Květen Marec Ján 2:0 2
Květen Králová Lucie 2:Sc
Duben Franek Pavel 0:2
Duben Setlová Petra 1:2
Duben Křižanová Božena 0:2
Duben Židek Jan 2:0
Březen Brokeš Jiří 0:2
Březen Rubeš Pavel 0:2
Březen Litschmann Aleš 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bečák Patrik 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Padrta Karel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Lasák Dominik 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Panak Petr 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Huňka Jindřich 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Blažej Štěpán 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Stoczek David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Chrobák David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašíček Karel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kožela Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Huňka Jindřich 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Cunda David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Hajný Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kňazovčík Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Dětská Kamila 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Fuks Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Petr Jiří 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Halamíček Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kornel Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlýnek Roman 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Buglová Tereza 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Klečková Stanislava 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Řeháček Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kubját Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Warmuž Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 0:2