Avatars_small

Otisk Tomáš

Skupina Nadšenci 2C
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 2 3 1 40.00%
2016/2017 44 16 28 11 36.36%
2015/2016 44 16 25 8 36.36%
2014/2015 22 11 10 2 50.00%
Celkem: 115 45 66 22 39.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 12 5 7 0 41.67%
2015/2016 12 3 9 0 25.00%
Celkem: 24 8 16 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Smutek Jan
Říjen Palenčík Matúš 0:2
Říjen Černý Matěj
Říjen Bedrlík David
Září Šušková Sára 2:Sc
Září Smutek Jan 1:2
Září Březina Josef 2:Sc
Září Hruzík Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír Sc:2
Červenec/Srpen Benada Radek Sc:2
Červenec/Srpen Vencl Radek Sc:2
Červenec/Srpen Kalvar Tomáš Sc:2
Červen Vlček Jaroslav 1:2
Červen Grošaft Jiří Sc:2
Červen Švec Rostislav Sc:2
Červen Šulc Zbyněk Sc:2
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Horák Martin 0:2
Květen Hruzík Lukáš 0:2
Květen Vavruša Martin 0:2
Duben Fójcik Tadeusz 2:Sc
Duben Kotásek Mirek 2:1
Duben Moják Petr 1:2
Duben Smutek Jan 2:Sc
Březen Václavek Martin 2:1
Březen Benada Radek 2:1
Březen Vašenka Michal 2:0
Březen Kalvar Matěj 2:0
Únor Volná Monika 2:0
Únor Moják Petr 0:2
Únor Vlk Lukáš 2:Sc
Únor Procáková Eva 2:0
Leden Sladovník Richard Sc:2
Leden Václavek Martin Sc:2
Leden Křižanová Božena Sc:2
Leden Panak Petr Sc:2
Prosinec Pulcer Pavel 1:2
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Prosinec Botor Milan 0:2
Prosinec Pecuch Jiří 1:2
Listopad Hrabec Tomáš 1:2
Listopad Miler Ctirad 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Kotásek Mirek 2:Sc
Říjen Huňka Jindřich 0:2
Říjen Kahún Patrik 0:2
Říjen Kučerová Iveta 0:2
Říjen Skácel Petr 2:Sc
Září Voborník Radim 2:Sc
Září Drbal Martin 2:Sc
Září Kučerová Martina 2:Sc
Září Filipčík Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Klimešová Petra Sc:Sc
Červenec / Srpen Mrajca Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Křižanová Božena Sc:2
Červenec / Srpen Petřík Tomáš Sc:2
Červen Filipčík Pavel Sc:2
Červen Hrabec Tomáš Sc:2
Červen Garba Dušan 0:2
Červen Hrčka Libor Sc:2
Květen Kolondra Vítězslav 0:2
Květen Minkovič David 2:Sc
Květen Chrenová Karina 0:2
Květen Garba Dušan 2:1
Duben Vítek Martin 2:0
Duben Kučerová Martina 2:0
Duben Koval Jiří 2:0
Duben Kalvar Matěj 2:0
Březen Fójcik Tadeusz 1:2
Březen Drbal Martin 1:2
Březen Botor Milan 0:2
Březen Bolom Fabio 1:2
Únor Lalík David 0:2
Únor Procáková Eva 2:1
Únor Holman Vít 2:1
Únor Riegel Jiří 2:Sc
Leden Hrabec Tomáš 0:2
Leden Marec Ján 1:2
Leden Vontor René 2:Sc
Leden Kučerová Iveta 0:2
Prosinec Kubíček Michal 0:2
Prosinec Pulcer Pavel 0:2
Prosinec Huňka Jindřich 0:2
Prosinec Szarowski Zbyněk 0:2
Listopad Pešl Vít 1:2
Listopad Borová Petra 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Holeš Jiří 2:0
Říjen Pulcer Pavel 0:2
Říjen Hrčka Libor 2:Sc
Říjen Krejčí Martin 0:2
Říjen Kubáček Vojtěch Sc:Sc
Září Filipčík Pavel 1:2
Září Kočí Zdeněk 2:Sc
Září Kříž Petr 0:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučerová Martina 0:2
Červenec / Srpen Papcun Petr 2:1
Červenec / Srpen Horčičák Tomáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Kočí Zdeněk 2:Sc
Červen Hrčka Libor 1:2
Červen Papcunová Eva 2:0
Červen Vojíř Josef 2:0
Červen Beck Jiří 0:2
Květen Májová Renáta 0:2
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Hájek Jiří 0:2
Květen Boštík Kamil 2:Sc
Duben Marec Ján 2:1
Duben Kříž Petr 0:2
Duben Pavlík Libor 2:0
Duben Beck Jiří 0:2
Březen Papcunová Eva 2:0
Březen Kučerová Martina 0:2
Březen Vojíř Josef Sc:2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Lembard Ondřej 2:1
Únor Cigánek David 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Pilch Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Otisková Hana 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Pulcer Pavel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Černý Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrubý Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Geleta Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Höhn Květoslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Sobek Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B koňař michal 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2