Avatars_small

Hájek Jiří

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 57 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 20 25 9 44.44%
2016/2017 45 23 18 11 51.11%
2015/2016 42 14 23 19 33.33%
2014/2015 43 19 16 13 44.19%
2013/2014 20 13 7 0 65.00%
Celkem: 195 89 89 52 45.64%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Koběluš Jaromír Sc:2
Červenec / Srpen Pácal Miloslav Sc:2
Červenec / Srpen Křižanová Božena Sc:2 2
Červenec / Srpen Vašíček Josef Sc:2
Červen Lembard Tomáš 2:0
Červen Doleček Jiří 2:0
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Maniur Tomas 2:0
Květen Dolkoš Dominik 0:2
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Kalvar Matěj Sc:2
Květen Nociar Lukáš 2:Sc
Duben Nociar Lukáš 2:Sc
Duben Velčovský Adrian 1:2
Duben Verner Adam 1:2
Duben Filipčík Pavel 0:2
Březen Karkoška David 2:1
Březen Krul Tomáš 1:2
Březen Moják Petr 1:2
Březen Holásek Ladislav 2:0
Únor Rohovský Petr Sc:2
Únor Horáková Tereza Sc:2
Únor Filipčík Pavel Sc:2
Únor Kubáček Vojtěch Sc:2
Leden Minarčík Tomáš 2:0
Leden Holman Vít 1:2
Leden Moják Petr 2:0
Leden Šmíd Petr 2:Sc
Prosinec Václavek Martin 2:0
Prosinec Urban František 2:0
Prosinec Horák Martin 0:2
Prosinec Pretsch Dalibor 0:2
Listopad Moják Petr 2:1
Listopad Šindelka Jan 0:2
Listopad Kalvar Matěj 2:1
Listopad Benada Radek 2:0
Říjen Kubíček Michal 0:2
Říjen Kříž Petr 0:2
Říjen Holman Vít 0:2
Říjen Minařík František 0:2
Říjen Franek Pavel 0:2
Září Vencl Radek 2:1 1
Září Guniš Ondřej 2:0
Září Vítek Martin 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Václavek Martin 2:1
Červenec/Srpen Grošaft Jiří 2:1
Červenec/Srpen Kubíček Michal Sc:Sc
Červenec/Srpen Horák Martin 1:2
Červen Nociar Lukáš 2:0
Červen Václavek Martin Sc:2
Červen Hruška Jakub 2:Sc
Červen Pácl Petr 2:0
Květen Hruzík Radim 0:2
Květen Chrenová Karina 2:0
Květen Krul Tomáš 2:1
Květen Lalík David 0:2
Duben Botor Milan 2:Sc
Duben Holeš Jiří 2:0
Duben Špaňhel Viktor 0:2
Duben Vokál Daniel 0:2
Duben Šindelka Jan 0:2
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Vítek Martin 2:0
Březen Moják Petr 2:1
Březen Vencl Radek 2:0
Únor Klimešová Petra 2:0
Únor Grošaft Jiří 0:2
Únor Kalvar Tomáš 2:1
Únor Riegel Jiří 2:0
Leden Budiš Pavel Sc:2
Leden Marec Ján Sc:2
Leden Vencl Radek Sc:2
Leden Kalvar Matěj Sc:2
Prosinec Urban František 1:2
Prosinec Kubáček Vojtěch Sc:Sc
Prosinec Hruška Jakub 2:0
Prosinec Vokál Daniel 0:2
Listopad Vítek Martin 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:1
Listopad Kvíčala Petr 1:2
Listopad Riegel Jiří 2:0
Říjen Šindelka Jan 0:2 2
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Říjen Volná Monika 2:0
Říjen Pecuch Jiří 2:1
Září Šulc Zbyněk Sc:2
Září Klemens Pavel Sc:Sc
Září Petřík Tomáš Sc:2
Září Hanzl Jiří Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Budiš Pavel Sc:2
Červenec / Srpen Šmíd Petr Sc:2
Červenec / Srpen Marec Ján Sc:2
Červenec / Srpen Hruška Jakub Sc:2
Červen Kubáček Vojtěch Sc:Sc
Červen Vokál Daniel Sc:2
Červen Velek Martin 0:2
Červen Botor Milan 0:2
Květen Vítek Martin 2:0
Květen Holeš Jiří 2:0
Květen Májová Renáta 0:2
Květen Horák Martin 2:1
Duben Vokál Daniel 1:2
Duben Havránek Aleš 2:Sc
Duben Mrajca Jiří 2:0
Duben Kučerová Iveta Sc:2
Březen Fajmon Jan 1:2
Březen Klemens Pavel 2:0
Březen Vontor René 2:0
Březen Marec Ján 2:0
Březen Strapáčová Blanka 2:0
Únor Kalvar Matěj 2:0
Únor Vontor René 2:0
Únor Kučera Martin 0:2
Únor Havránek Aleš 2:1
Únor Hrnčárková Zuzana Sc:Sc
Leden Budiš Pavel 1:2
Leden Riegel Jiří 2:0
Leden Machura Miroslav Sc:Sc
Leden Padrta Karel Sc:Sc
Listopad Spáčil Antonín Sc:2
Listopad Vontor René Sc:2
Listopad Vojíř Josef Sc:2
Listopad Vlosinský Jiří Sc:2
Říjen Kučerová Martina Sc:2
Říjen Macura Jiří Sc:2
Říjen Slíva Radim Sc:2
Říjen Mrajca Jiří Sc:2
Září Horák Martin Sc:Sc
Září Procáková Eva 2:0
Září Krejčí Martin 0:2
Září Kolbábek Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Záveský Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Chrenová Karina Sc:Sc
Červenec / Srpen Kubulus Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Hrnčárková Zuzana Sc:Sc
Červen Kuras Pavel Sc:2
Červen Martinik Adam 1:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Filipčík Pavel 2:Sc
Květen Mlčák Stanislav 1:2
Květen Boštík Kamil 2:Sc
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Májová Renáta 0:2
Duben Fuks Petr 2:0
Duben Mikeska Jan 2:0
Duben Karchňáková Hana 2:1
Duben Ludvik Lukáš 2:Sc
Březen Kříž Petr 2:1
Březen Andrýsek Miroslav 2:0
Březen Papcun Petr 2:0
Únor Papcunová Eva Sc:2
Únor Hajný Jan 0:2
Únor Šrámek Viktor 2:Sc
Únor Horák Martin Sc:2 2
Leden Maceček Jan 0:2
Leden Navrátilová Adéla Sc:Sc
Leden Losovský Martin Sc:Sc
Leden Vojíř Josef 2:0
Prosinec Minarčík Jan Sc:Sc
Prosinec Tračík Štěpán 2:0
Prosinec Papcun Petr 2:1
Prosinec Polok Filip 2:0
Listopad Němec Petr 0:2
Listopad Bajger Jindřich 0:2
Listopad Hric Roman 0:2
Listopad Ptáček Josef Sc:2
Říjen Zeman Marek Sc:2
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Kučerová Martina Sc:Sc
Říjen Klečková Stanislava 0:2
Září Buglová Tereza 2:0
Září Madej Michal Sc:Sc
Září Martinik Adam Sc:Sc
Září Cunda David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kostka Zdeněk 0:2
Červen Harok Tomáš 2:0
Červen Martinik Adam 2:1
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Květen Bajgar Lukáš 2:Sc
Květen Richtar Jan 0:2
Květen Kubáček Vojtěch 2:1
Květen Herejk Zdeněk 0:2
Duben Horčičák Tomáš 2:Sc
Duben Pala Přemysl 2:Sc
Duben Balážová Kateřina 2:0
Duben Martinik Adam 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Mikulecký Oldřich 0:2
Březen Mlčák Stanislav 1:2
Březen Vlček Jaroslav 1:2
Únor Hrnčárková Zuzana 2:1
Únor Trnka René 0:2
Únor Němcová Klára 2:0
Únor Němec Pavel 2:1 3