Avatars_small

Kříž Dušan

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 37 2 25 35 5.41%
2014/2015 41 24 13 8 58.54%
Celkem: 78 26 38 43 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 11 4 7 0 36.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Strapáčová Blanka Sc:Sc
Květen Vojíř Josef Sc:Sc
Květen Růžička Lukáš Sc:Sc
Duben Zdražilová Eva Sc:2
Duben Strapáčová Blanka Sc:Sc
Duben Vontor René Sc:2
Duben Holeš Jiří Sc:2
Duben Sobek Jan Sc:Sc
Březen Kleibertová Věra Sc:2
Březen Guniš Ondřej Sc:2
Březen Kalvar Matěj Sc:2
Březen Sobek Jan Sc:Sc
Březen Petřík Tomáš Sc:2
Únor Šulc Zbyněk Sc:2
Únor Mrajca Jiří Sc:2
Únor Křižanová Božena Sc:2
Únor Botor Milan Sc:2
Leden Drbal Martin Sc:2
Leden Kubáček Vojtěch Sc:2
Leden Kolondra Vítězslav Sc:2
Leden Fójcik Tadeusz Sc:2
Prosinec Li Fusheng Sc:2
Prosinec Kolondra Vítězslav Sc:2
Prosinec Kubulus Tomáš Sc:2
Prosinec Slíva Radim Sc:2
Listopad Blažej Štěpán Sc:Sc
Listopad Horčičák Tomáš Sc:2
Listopad Klečková Stanislava Sc:2
Listopad Kolbábek Jakub Sc:Sc
Říjen Porubský Martin Sc:2
Říjen Mlčák Stanislav Sc:Sc
Říjen Petruška Kamil Sc:2
Říjen Smékal Petr Sc:2
Září Merta Marek Sc:2
Září Plachý Martin 2:1
Září Závada Tomáš 2:Sc
Září Smékal Petr Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riedl Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:Sc
Červenec / Srpen Vašek Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Grohman Stanislav Sc:Sc
Červen Bakeš Radim 2:0
Červen Plachý Martin 2:0
Červen Maceček Jan 1:2
Červen Slíva Radim 2:0
Květen Kahún Patrik Sc:2
Květen Trnka René Sc:2
Květen Kyselý Petr Sc:2
Květen Mlynář David Sc:2
Duben Vašíček Jiří 0:2
Duben Priesol Daniel 0:2
Duben Fojtášek Radim 0:2
Duben Kozelský Martin 0:2
Březen Naar Lukáš 2:1
Březen Klečková Stanislava 2:1
Březen Máj Tomáš 2:1
Březen Trnka René 1:2
Únor Vašíček Karel 1:2
Únor Oborný Tomáš 1:2
Únor Závada Tomáš 2:Sc
Únor Bakeš Radim 2:1
Únor Plachký Jakub 2:0
Leden Pala Přemysl 2:1
Leden Vlček Jaroslav 2:0
Leden Václavek Martin 2:0
Leden Drbal Martin 2:0
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Porubský Martin 2:0
Prosinec Hrčka Libor 0:2 1
Prosinec Záveský Petr 2:0
Listopad Polok Filip 2:0
Listopad Horčičák Tomáš 2:0
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Říjen Papcun Petr 2:0
Říjen Beck Jiří 2:0
Říjen Ptáček Josef 2:1
Říjen Losovský Martin Sc:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kotulla Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B vymazáno vymazáno 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2