Avatars_small

Špála Tomáš

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 47 23 24 9 48.94%
2014/2015 17 9 8 2 52.94%
Celkem: 64 32 32 11 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 18 9 9 0 50.00%
2014/2015 12 6 3 0 50.00%
2013/2014 12 8 4 0 66.67%
Celkem: 42 23 16 0 54.76%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hrabec Radomír Sc:2
Červenec/Srpen Horkel Petr Sc:2
Červenec/Srpen Koval Slávek Sc:2
Červenec/Srpen Vojtěšek Petr Sc:2
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Kusin Patrik 1:2
Červen Mlýnek Roman 1:2
Červen Janoš Petr 2:1
Květen Pindur Petr 1:2
Květen Tourek Jaroslav 2:1
Květen Zeman Marek 0:2
Květen Durlák Ivo 2:1
Duben Horkel Zdeněk 2:0
Duben Hanzl Jan 0:2
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Holain Jiří 0:2
Březen Hlavatý Jiří 2:0
Březen Fajmon Jan 2:0
Březen Grohman Stanislav 2:0
Březen Priesol Daniel 2:0
Únor Vlosinský Jiří 0:2
Únor Bembenek Pavel 1:2
Únor Koval Slávek 1:2
Únor Třos Milan 2:0
Únor Lach Tomáš 2:0 1
Leden Tourek Jaroslav 2:1
Leden Vojtěšek Petr 2:0
Leden Kožela Lukáš 2:Sc
Leden Holain Jiří 0:2
Prosinec Lanča Jaroslav 2:Sc
Prosinec Padrta Karel 1:2
Prosinec Priesol Daniel 1:2
Prosinec Kostka Zdeněk 2:1
Listopad Spáčil Lukáš 2:1
Listopad Franek Pavel 2:Sc
Listopad Bonobo Milan 1:2
Listopad Stachovič Martin 2:1
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Říjen Hruška Roman 0:2
Říjen Maceček Jan 2:1
Říjen Brokeš Jiří 2:1
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Září Pecuch Jiří Sc:2
Září Kasinec Tomáš Sc:2
Září Schwarz Stanislav Sc:2 1
Září Hýža David Sc:2
Září Lanča Jaroslav Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Ptáček Josef 2:1
Duben Vaníček Dalibor Sc:2
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Riedl Pavel Sc:2
Březen Václavík Marek 0:2
Březen Chovanec Martin 1:2
Březen Minkovič David 2:0
Březen Vašíček Jiří 2:0
Únor Naar Lukáš 2:0
Únor Zůbek Jiří 0:2
Únor Fojtášek Radim 2:0
Únor Kozelský Martin 2:0
Leden Šťastný Jiří 0:2
Leden Priesol Daniel 2:1 3
Leden Vašíček Jiří 0:2
Leden Stachovič Martin 2:1
Leden Petruška Kamil 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Bartl Roman 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Poláček Jan 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Sieklik Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Grohman Stanislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Dětská Kamila 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlásek Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chovanec Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2