Avatars_small

Frydrychova Jana

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví žena
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 20 11 9 1 55.00%
2020/2021 8 2 2 4 25.00%
2019/2020 33 23 10 0 69.70%
2018/2019 41 24 17 1 58.54%
Celkem: 102 60 38 6 58.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Mironidis Radek 0:2
Leden Kubáček Vojtěch 2:1
Leden Pretsch Dalibor
Leden Pavlíček David 2:1
Prosinec Mikuláš David 2:Sc
Prosinec Koval Jiří 2:0
Prosinec Žeravík David 0:2
Prosinec Serbus Michal 0:2
Listopad Faruzel Petr 2:1
Listopad Serbus Michal 2:Sc
Listopad Herudek Erik 1:2
Listopad Sukeník Vladimír Sc:2
Říjen Procák Vladimír 0:2
Říjen Michalský Martin 0:2
Říjen Hric Jan 0:2
Říjen Mikuláš David 2:Sc
Září Hlavatý Jiří 2:Sc
Září Koběluš Jaromír 2:0
Září Michalský Martin 0:2
Září Pretsch Dalibor 2:1
Září Serbus Michal 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Pretsch Dalibor Sc:Sc
Říjen - Červen Szarowski Zbyněk Sc:Sc
Říjen - Červen Kořená Michaela Sc:Sc
Říjen - Červen Černoch Petr Sc:Sc
Září Habrnál Libor 1:2
Září Holásek Ladislav 1:2
Září Kubáček Vojtěch 2:Sc
Září Sukeník Vladimír 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Volný Martin 2:1
Červenec-Srpen Litschmann Aleš 2:1
Červenec-Srpen Holásek Ladislav 0:2
Červenec-Srpen Soban David 2:Sc
Březen-Červen Bolom Fabio 2:0
Březen-Červen Mlčák Stanislav 2:1
Březen-Červen Koběluš Jaromír 2:1
Březen-Červen Kofránek Radim 2:1
Únor Štefek Martin 2:0
Únor Cinkraut Jakub 0:2
Únor Čech Lumír 2:0
Únor Soban David 1:2
Leden Koběluš Jaromír 2:1
Leden Neubauer Jaroslav 2:0
Leden Pretsch Dalibor 1:2
Leden Herudek Erik 2:1
Prosinec Cunda David 1:2
Prosinec Adamec Lukáš 2:Sc
Prosinec Koběluš Jaromír 2:1
Prosinec Soban David 2:Sc
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Vychodil Tomáš 1:2
Listopad Kubáček Vojtěch 0:2
Říjen Vychodil Tomáš 1:2
Říjen Kutěj Honza 2:0 2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Sepeši Marian 2:1
Září Vašíček Josef 2:Sc
Září Holík Pavel 2:Sc
Září Kučerová Iveta 2:0
Září Cinkraut Jakub 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen vymazáno vymazáno 1:2
Červenec/Srpen Čech Lumír 2:0
Červenec/Srpen Veselý Roman 2:0
Červenec/Srpen Vildomcová Lucie 2:0
Červen Holík Pavel 1:2
Červen Tota Martin 2:0
Červen Travinský Víťa 1:2
Červen Čech Lumír 2:0
Květen Serbus Michal 1:2
Květen Gelnar Roman 1:2
Květen Botor Milan 0:2
Květen Kubíček Michal 1:2
Duben Kučera Jan 2:Sc
Duben Vildomcová Lucie Sc:2
Duben Pernica Josef 2:0
Duben Máj Tomáš 1:2
Březen Holásek Ladislav 0:2
Březen Botor Milan 0:2
Březen Travinský Víťa 1:2
Březen Hruška Jakub 0:2
Únor vymazáno vymazáno 2:1
Únor Holman Vít 2:0
Únor Adamec Lukáš 0:2
Únor Koběluš Jaromír 2:1
Leden Holman Vít 2:0
Leden Urban František 2:1
Leden Pernica Josef 2:1
Leden Sepeši Marian 2:0
Prosinec Tota Martin 2:0
Prosinec Kotassek Martin 2:0
Prosinec Kalvar Matěj 1:2
Prosinec Holík Pavel 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Benada Radek 2:Sc
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Listopad Kotassek Martin 2:0
Říjen Šefčík Petr 0:2
Říjen Grochal Lumír 2:0
Říjen Bartecká Jana 2:0
Říjen Pavelka Robin 2:Sc
Říjen Kalvarová Ivana 2:0