Avatars_small

Václavík Petr

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 30 16 13 5 53.33%
2018/2019 44 17 23 13 38.64%
Celkem: 74 33 36 18 44.59%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kosňovský Radim Sc:2
Červenec-Srpen Hruška Jakub Sc:2
Červenec-Srpen Grussmannová Jana Sc:2
Červenec-Srpen Michel Lukáš Sc:2
Březen-Červen Lyko Pavel 2:0
Březen-Červen Sepeši Marian 0:2
Březen-Červen Stočes Jan 2:Sc
Březen-Červen Vildomcová Lucie 0:2
Únor Detáry Jakub 2:0
Únor Kičmer Jan 2:1
Únor Teplan Peter 2:1
Únor Chalupa Vítězslav 2:0
Leden Kakáč Vladimír 2:0
Leden Markant Jáchym 2:0
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Holaň Filip 0:2
Leden Hrubešová Gabriela 2:0
Listopad Petrů Anna 2:0
Listopad Augustin Michal 2:0
Listopad Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Listopad Hrubešová Gabriela 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Záruba Patrik 2:1
Říjen Schwarz Stanislav 0:2
Říjen Veselý Roman 0:2
Říjen Grussmannová Jana 1:2
Září Maniur Tomas 0:2
Září Grulich Ladislav 2:1
Září Bárová Petra 0:2
Září Novák Luboš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Botor Milan Sc:Sc
Červenec/Srpen Prchal Dušan Sc:Sc
Červenec/Srpen Guniš Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Kaloč Libor Sc:Sc
Červen Blažej Štěpán 1:2
Červen Matulová Táňa 0:2
Červen Kalvar Tomáš 2:1
Červen Lembard Tomáš 2:Sc
Květen Králová Anna 2:0
Květen Doleček Jiří 2:1
Květen Lembard Tomáš 2:Sc
Květen Jančík Mikuláš 2:0
Duben Tomíček Lukáš 0:2 1
Duben Pácl Petr 2:Sc
Duben Jančík Mikuláš Sc:2
Duben Maniur Tomas 0:2
Březen Kalvar Tomáš 0:2
Březen Seget Martin 1:2
Březen Tota Martin 2:0
Březen Drtil Tomáš 1:2
Únor Kalvarová Ivana 2:0
Únor Kubisz Michael 2:Sc
Únor Kotassek Martin 0:2
Únor Veselý Roman 0:2
Leden Drtil Tomáš 0:2
Leden Vlček Lukáš Sc:2
Leden Ulman Vladimír Sc:2
Leden Němcová Klára Sc:2
Prosinec Holman Vít Sc:2
Prosinec Krul Tomáš Sc:2
Prosinec Kaloč Libor Sc:2
Prosinec Kalvarová Ivana Sc:2
Listopad Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Cvitanovič Alena 0:2
Říjen Lembard Tomáš 2:Sc
Říjen Vychodil Tomáš 0:2
Říjen Kučera Jan 2:0
Říjen Kaloč Libor 2:0
Září Němcová Klára 2:0
Září Drtil Tomáš 2:1
Září Grulich Ladislav 2:1
Září Mikuláš David Sc:2