Avatars_small

Pernica Josef

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 18 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 3 3 0 50.00%
2018/2019 44 19 23 8 43.18%
2017/2018 45 26 19 0 57.78%
2016/2017 41 18 23 0 43.90%
Celkem: 136 66 68 8 48.53%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Novák Luboš
Říjen Hrabcová Jana
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Cinkraut Jakub
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Září Vencl Radek 2:0
Září Kutěj Honza 0:2 2
Září Tota Martin 2:0
Září Koběluš Jaromír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Maťovka Marek Sc:2
Červenec/Srpen Kalvar Tomáš Sc:2
Červenec/Srpen Krul Tomáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Kalvarová Ivana Sc:Sc
Červen Vencl Radek Sc:2
Červen Křižanová Božena Sc:2
Červen Kučerová Iveta Sc:2
Červen Maniur Tomas Sc:2
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Kalvar Matěj 2:0
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Koběluš Jaromír 0:2
Duben Máj Tomáš 1:2
Duben Kučera Jan 2:Sc
Duben Frydrychova Jana 0:2
Duben Vildomcová Lucie 1:2
Březen Urban František 2:0
Březen Prchal Dušan 0:2
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Bečák Patrik 2:Sc
Únor Václavík Marek 2:0
Únor Detáry Jakub 2:0
Únor Beck Roman 2:0
Únor Novák Luboš 2:Sc
Leden Sepeši Marian 2:0
Leden Holman Vít 0:2
Leden Frydrychova Jana 1:2
Leden Urban František 1:2
Prosinec Koběluš Jaromír 0:2
Prosinec Wojkowský Radim 2:1
Prosinec Drtil Tomáš 2:1
Prosinec Pácl Petr 2:0
Listopad Krul Tomáš 1:2
Listopad Vildomcová Lucie 2:1
Listopad Šimko Jáchym 0:2
Listopad Guniš Ondřej 1:2
Říjen Franek Pavel 0:2
Říjen Botor Milan 0:2
Říjen Maceček Jan 0:2
Říjen Holman Vít 2:1
Září Vašíček Josef 2:1
Září Schwarz Stanislav 2:0
Září Procáková Eva 2:0
Září Kotassek Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašenka Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk 2:Sc
Červenec / Srpen Serbus Michal 2:0
Červenec / Srpen Kalvar Tomáš 1:2
Červen Procáková Eva 2:Sc
Červen Velčovský Adrian 0:2
Červen Nociar Lukáš 2:Sc
Červen Hrabec Tomáš 0:2
Květen Kovář Pavel 2:0
Květen Kotassek Martin 2:0
Květen Chalupa Vítězslav 2:0
Květen Tota Martin 2:0
Duben Horáková Tereza 0:2
Duben Kalvar Matěj 1:2
Duben Chalupa Vítězslav 2:1
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Březen Vítek Martin 2:0
Březen Sepeši Marian 0:2
Březen Kotassek Martin 2:0
Březen Riegel Jiří 2:Sc
Únor Harabiš Michal 2:0
Únor Kromer Pavel 1:2
Únor Pácl Petr 0:2
Únor Tota Martin 2:0
Leden Bečák Patrik 0:2
Leden Hrabec Tomáš 0:2
Leden Chrenová Karina 2:1
Leden Nociar Lukáš 1:2
Prosinec Kučerová Martina 0:2
Prosinec Vencl Radek 2:1
Prosinec Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Schreier Petr 2:0
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Listopad Kotassek Martin 2:0
Listopad Maniur Tomas 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Vítek Martin 2:1
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Vítek Martin 2:0
Říjen Chalupa Vítězslav 1:2
Říjen Chovanec Martin 0:2
Září Franek Pavel 0:2
Září Šulc Zbyněk 0:2
Září Riegel Jiří 2:0
Září Marec Ján 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holeš Jiří 2:0 1
Červenec/Srpen Tota Martin 2:1
Červenec/Srpen Vančura Martin 1:2
Červenec/Srpen Pácl Petr 2:1
Červen Stanieková Magda 2:Sc
Červen Sepeši Marian 1:2
Červen Maťovka Marek 2:0
Červen Tota Martin 2:0
Květen Holeš Jiří 0:2
Květen Vašenka Michal 1:2
Květen Nociar Lukáš 0:2
Květen Vančura Martin 1:2
Duben Pácl Petr 1:2
Duben Stanieková Magda 2:0
Duben Procáková Eva 2:0
Duben Vlosinská Andrea 2:Sc
Březen Borová Petra 0:2
Březen Vančura Martin 1:2
Březen Šablatura Lumír 0:2
Únor Schwarz Stanislav 2:0
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Únor Křižanová Božena 2:0
Únor Chrenová Karina 0:2
Únor Budiš Pavel 1:2
Leden Řezáč Radek 2:Sc
Leden Schwarz Stanislav 0:2
Leden Kučerová Martina 2:Sc
Leden Vlosinská Andrea 1:2
Prosinec Kalvar Matěj 0:2
Prosinec Řezáč Radek 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Vítek Martin 0:2
Listopad Vencl Radek 0:2
Listopad Hýža David 2:0
Listopad Čermák Jakub 0:2
Listopad Kalvar Matěj 2:1
Říjen Tota Martin 2:1
Říjen Sladovník Richard 0:2
Říjen Vencl Radek 0:2
Říjen Hruzík Lukáš 1:2
Říjen Vančura Martin 1:2