Avatars_small

Bárová Petra

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví žena
Věk 51 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 20 9 10 6 45.00%
2020/2021 8 3 2 3 37.50%
2019/2020 34 11 21 9 32.35%
2018/2019 44 23 20 1 52.27%
Celkem: 106 46 53 19 43.40%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Krištof Roman 2:Sc
Leden Pustka Martin 2:0
Leden Tota Martin 1:2
Leden Pavlačik Ondrej
Prosinec Kleibertová Věra Sc:Sc 2
Prosinec Kowalczyk Jan Sc:2
Prosinec Čaja Patrik 0:2
Prosinec Kyselý Jakub 2:1
Listopad Stehlík Ondřej 2:Sc
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Janus Jakub 2:0
Listopad Kyselý Jakub 2:Sc
Listopad Šrámek Jiří 2:Sc
Říjen Bedrlík David Sc:2
Říjen Konkolský Roman Sc:2
Říjen Li Fusheng Sc:2
Říjen Holibka Albert Sc:2
Září Neubauer Jaroslav 1:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Konkolský Roman 1:2
Září Novák Luboš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Mlčák Stanislav Sc:Sc
Říjen - Červen Záruba Patrik Sc:Sc
Říjen - Červen Novák Luboš 1:2
Říjen - Červen Kučerová Iveta Sc:Sc
Září Konkolský Roman 0:2
Září Bedrlík David 2:0
Září Teplan Peter 2:1
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Hrabcová Jana Sc:Sc
Červenec-Srpen Veselý Roman Sc:2
Červenec-Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Pernica Josef Sc:Sc
Březen-Červen Bourek Luboš 2:0
Březen-Červen Dvořák Marek 0:2
Březen-Červen Grussmannová Jana Sc:2
Březen-Červen Kubínek Jiří 2:Sc
Březen-Červen Kalvar Tomáš 2:1
Únor Tomíček Lukáš 2:Sc
Únor Holman Vít 0:2
Únor Popek Roman 0:2
Únor Wojkowský Radim Sc:2
Leden Holman Vít 0:2
Leden Kutěj Honza 0:2 2
Leden Kříž Dušan 0:2
Leden Vychodil Tomáš 0:2
Leden Urban František 1:2
Prosinec Kičmer Jan 2:0
Prosinec Bedrlík David 2:0
Prosinec Banach Petr 2:1
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Listopad Herudek Erik Sc:2
Listopad Kalvar Tomáš Sc:2
Listopad Vencl Radek Sc:2
Listopad Wojkowský Radim Sc:2
Říjen Vencl Radek 0:2
Říjen Kalvar Tomáš 2:1
Říjen Kubáček Vojtěch 1:2
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Září Novák Luboš 0:2
Září Maniur Tomas 1:2
Září Václavík Petr 2:0
Září Grulich Ladislav 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tomíček Lukáš 1:2
Červenec/Srpen Koběluš Jaromír 0:2
Červenec/Srpen Maniur Tomas 2:1
Červenec/Srpen Vencl Radek 0:2
Červen Rohovský Petr 0:2
Červen Sukeník Vladimír 1:2
Červen Botor Milan 2:Sc
Červen Koběluš Jaromír 0:2
Květen Wojkowský Radim 0:2
Květen Cinkraut Jakub 2:Sc
Květen Sechra David 2:Sc
Květen Teplan Peter 2:1
Duben Sepeši Marian 0:2
Duben Bourek Luboš 2:0
Duben Novák Luboš 2:Sc
Duben Urban František 0:2
Březen Kalvarová Ivana 2:0
Březen Kovář Pavel 2:0
Březen Benada Radek 2:1
Březen Grulich Ladislav 2:0
Únor Kučera Jan Sc:Sc
Únor Papachristodoulou Nikos 0:2
Únor Maťovka Marek 2:1
Únor Ulman Vladimír 2:1
Leden Mlčák Stanislav 1:2
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Procáková Eva 2:Sc
Leden Kotassek Martin 2:1
Prosinec Bolom Fabio 2:Sc
Prosinec Kučerová Iveta 0:2
Prosinec Botor Milan 0:2
Prosinec Grochal Lumír 1:2
Listopad Lembard Tomáš 2:Sc
Listopad Grochal Lumír 0:2
Listopad Michel Lukáš 2:0
Listopad Bourek Luboš 2:0
Říjen Kubisz Michael 0:2
Říjen Matulová Táňa 2:0
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Grulich Ladislav 2:0
Září Šimko Jáchym 0:2
Září Pavelka Robin 2:0
Září Holík Pavel 1:2
Září vymazáno vymazáno 0:2