Avatars_small

Trnka Tomáš

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 44 21 23 0 47.73%
2017/2018 45 24 21 0 53.33%
Celkem: 89 45 44 0 50.56%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pustka Jiri 2:1
Červenec/Srpen Kusin Patrik 0:2
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 0:2
Červenec/Srpen Padrta Karel 1:2
Červen Juračka Robert 2:Sc
Červen Padrta Karel 1:2
Červen Franek Pavel 0:2
Červen Bembenek Pavel 2:Sc
Květen Rucký Daniel 0:2
Květen Waliszewski Petr 0:2
Květen Kusin Patrik 1:2
Květen Fajmon Jan 2:0
Duben Demel Ondřej 2:0
Duben Franek Pavel 2:1
Duben Fajmon Jan 0:2
Duben Procák Vladimír 2:0
Březen Kaloč Marek 2:0
Březen Stočes Jan 2:0
Březen Telecký Tomáš 2:1
Březen Šimko Jáchym 0:2
Únor Kňazovčík Jan 1:2
Únor Hruzík Lukáš 2:0
Únor Sabolčák Peter 2:Sc
Únor Litschmann Aleš 1:2
Leden Maceček Jan 0:2
Leden Hošek Pavel 1:2
Leden Blažej Štěpán 2:0
Leden Bystroň Jan 2:0
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Prosinec Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Bystroň Jan 2:1
Prosinec Panak Petr 0:2
Listopad Bembenek Pavel 1:2
Listopad Třos Milan 2:0
Listopad Chylík Lukáš 0:2
Listopad Lach Tomáš 2:Sc
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Fousek Roman 2:Sc
Říjen Vlosinský Jiří 0:2
Říjen Oborný Tomáš 2:1
Září Chylík Lukáš 0:2
Září Krkoška Libor 0:2
Září Pustka Jiri 2:Sc
Září Hlavatý Jiří 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pustka Jiri 2:0
Červenec / Srpen Czepiec Marian 1:2
Červenec / Srpen Hošek Pavel 0:2
Červenec / Srpen Chylík Lukáš 2:1
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Ptáček Josef 2:1
Červen Hlavatý Jiří 0:2
Červen Oborný Tomáš 2:0
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Květen Ptáček Josef 2:Sc
Květen Vlosinský Jiří 0:2
Květen Pelikán Aleš 0:2
Duben Bonobo Milan 2:1
Duben Pustka Jiri 2:1
Duben Chylík Lukáš 1:2
Duben Riedl Michal 1:2
Březen Karas Tomáš 2:0
Březen Ščigel Jiří 2:1
Březen Goldbricht Ivo 2:0
Březen Oswald Petr 0:2
Únor Vlosinský Jiří 0:2
Únor Chylík Lukáš 0:2
Únor Hanzl Jan 0:2
Únor Procák Vladimír 1:2
Leden Krkoška Libor 2:0
Leden Hlavatý Jiří 2:0
Leden Třos Milan 1:2
Leden Horkel Zdeněk 0:2
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Prosinec Horkel Petr 2:Sc
Prosinec Riedl Michal 0:2
Prosinec Koval Slávek 0:2
Listopad Fajmon Jan 2:Sc
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Třos Milan 1:2
Listopad Czepiec Marian 1:2
Říjen Novosad Martin 2:0
Říjen Juračka Robert 1:2
Říjen Chylík Lukáš 2:1
Říjen Krejčí Martin 2:0
Září Janíček Tomáš 2:0
Září Horák Martin 2:0
Září Kvíčala Petr 2:1
Září Kříž Petr 2:0
Září Panak Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání