1414f9393c22517efad9c891e55852005522bc8a_small

Stočes Jan

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 18 8 10 8 44.44%
2018/2019 45 28 16 6 62.22%
2017/2018 45 21 24 0 46.67%
2016/2017 37 23 14 2 62.16%
Celkem: 145 80 64 16 55.17%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Travinský Víťa
Leden Kofránek Radim
Leden Hruška Jakub
Leden Cunda David 2:1
Prosinec Novák Luboš 2:Sc
Prosinec Černoch Petr 2:1
Prosinec Zinglar David 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 2:1
Listopad Teplan Peter 2:0
Listopad Urban František 1:2
Listopad Detáry Jakub 2:0
Listopad Maniur Tomas 2:0
Říjen Čech Lumír Sc:2
Říjen Serbus Michal Sc:2
Říjen Botor Milan 1:2 1
Říjen Smékal Petr Sc:2
Září Travinský Víťa Sc:2
Září Hruška Jakub Sc:2
Září Černoch Petr Sc:2
Září Smékal Petr Sc:2
Září Bakeš Radim Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hruška Jakub 2:0
Červenec/Srpen Sukeník Vladimír 2:0
Červenec/Srpen Vychodil Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Rohovský Petr 0:2
Červen Krejčí Martin Sc:2
Červen Třos Milan Sc:2
Červen Hlavatý Jiří Sc:2
Červen Krkoška Libor Sc:2
Květen Černoch Petr 2:0
Květen Rohovský Petr 2:1
Květen Filipčík Pavel 2:0
Květen Sabolčák Peter 2:Sc
Duben Šefčík Petr 2:1
Duben Hric Jan 1:2
Duben Špaňhel Viktor 2:0
Duben Kaloč Marek 0:2
Březen Trnka Tomáš 0:2
Březen Šimko Jáchym 1:2
Březen Telecký Tomáš 2:1
Březen Kaloč Marek 1:2
Únor Šefčík Petr 2:0
Únor Holásek Ladislav 2:0
Únor Komár Marcel 2:Sc
Únor Kaloč Marek 0:2
Leden Bakeš Radim 2:1
Leden Hric Jan 2:0
Leden Cinkraut Jakub 2:1
Leden Šimko Jáchym 0:2
Prosinec Urban František 2:0
Prosinec Hruzík Lukáš Sc:2
Prosinec Gelnar Roman 2:0
Prosinec Prchal Dušan 2:1
Listopad Vašíček Josef 2:Sc
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Franek Pavel 2:0
Listopad Kubíček Michal 2:1
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Říjen Tota Martin 2:0
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Minarčík Tomáš 2:1
Září Hruzík Lukáš 2:1
Září Botor Milan Sc:Sc
Září Černoch Petr 1:2
Září Filipčík Pavel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procházková Iveta 1:2
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 2:0
Červenec / Srpen Miler Ctirad 2:Sc
Červenec / Srpen Soban David 2:0
Červen Filipčík Pavel 1:2
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Špaňhel Viktor 2:Sc
Červen Faruzel Petr 0:2
Květen Adamec Lukáš 0:2
Květen Botor Milan 2:1
Květen Vokál Daniel 2:1
Květen Filipčík Pavel 2:0
Duben Kňazovčík Jan 1:2
Duben Novosad Martin 2:0
Duben Kubíček Michal 1:2
Duben Rohovský Petr 1:2
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Soban David 2:0
Březen Kubíček Michal 1:2
Březen Peterek Jakub 2:1
Únor Faruzel Petr 2:0
Únor Fójcik Tadeusz 1:2
Únor Urban František 2:0
Únor Procházková Iveta 2:0
Leden Rohovský Petr 0:2
Leden Klečková Stanislava 0:2
Leden Peterek Jakub 1:2
Leden Kret Martin 0:2
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2
Prosinec Bakeš Radim 1:2
Prosinec Vavruša Martin 0:2
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Listopad Faruzel Petr 1:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Říjen Pecuch Jiří 2:Sc
Říjen Bakeš Radim 2:1
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Karkoška David 2:0
Září Botor Milan 1:2
Září Šmíd Petr 2:0
Září Koval Jiří 2:0
Září Bolom Fabio 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Nociar Lukáš 2:1
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 2:1
Červenec/Srpen Janíček Tomáš 2:1
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz 1:2 1
Červen Kňazovčík Jan 2:1
Červen Blažej Štěpán 0:2
Červen Pretsch Dalibor Sc:2
Červen Moják Petr Sc:2
Květen Kolondra Vítězslav 2:1
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Máj Tomáš 2:Sc
Květen Vlček Jaroslav 2:Sc
Duben Janíček Tomáš 2:0
Duben Šablatura Lumír 2:Sc
Duben Hruzík Lukáš 0:2
Duben Václavek Martin 2:0
Březen Fójcik Tadeusz 0:2
Březen Vlček Jaroslav 1:2
Březen Smutek Jan 2:0
Březen Vavruša Martin 0:2
Únor Janíček Tomáš 2:0
Únor Mlčák Stanislav 1:2
Únor Václavek Martin 2:Sc
Únor Holeš Jiří 2:0
Leden Meier Vladimir 2:Sc
Leden Hruzík Lukáš 2:1
Leden Vitasek Petr 2:Sc
Leden Čermák Jakub 2:0
Prosinec Kalvar Tomáš 2:0
Prosinec Richtar Jan 2:Sc
Prosinec Volná Monika 2:0
Prosinec Panak Petr 1:2
Listopad Řezáč Radek 2:0
Listopad Richtar Jan 0:2
Listopad Palas Tomáš 2:Sc
Listopad Vitasek Petr 0:2
Listopad Panak Petr 0:2