735798090696a43f9c8a4cec49e5dd78c798988c_small

Szarowski Zbyněk

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 14 7 7 0 50.00%
2018/2019 46 19 27 6 41.30%
2017/2018 48 22 26 2 45.83%
2016/2017 46 30 16 0 65.22%
2015/2016 47 25 22 15 53.19%
Celkem: 201 103 98 23 51.24%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Koval Slávek
Prosinec Šefčík Petr
Prosinec Maceček Jan
Prosinec Oswald Petr
Listopad Waliszewski Petr 0:2
Listopad Padrta Karel 0:2
Listopad Oborný Tomáš 0:2
Listopad Oswald Petr 2:Sc
Listopad Koval Slávek 2:Sc
Říjen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Franek Pavel 1:2
Říjen Rucký Daniel 2:0
Říjen Zeman Marek 2:Sc
Září Mikuláš David 1:2
Září Pustka Jiri 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Telecký Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červenec/Srpen Třos Milan Sc:2
Červenec/Srpen Hric Jan 0:2
Červenec/Srpen Krejčí Martin Sc:2
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Filipčík Pavel 2:0
Červen Hric Jan 2:0
Červen Riedl Michal 2:Sc
Květen Krejčí Martin 1:2
Květen Maceček Jan 0:2 1
Květen Mikuláš David 0:2
Květen Žeravík David 1:2
Duben Zeman Marek 1:2
Duben Žeravík David 2:1
Duben Černoch Petr 2:0
Duben Pavlačik Ondrej 2:0
Březen Kňazovčík Jan 2:0
Březen Černoch Petr 1:2
Březen Kubíček Michal 2:0
Březen Filipčík Pavel 1:2
Únor Vašíček Josef 2:0
Únor Vojtovič Daniel 2:0
Únor Krul Tomáš 2:0
Únor Pácal Miloslav 2:0
Leden Bečák Patrik 0:2
Leden Mikuláš David 0:2
Leden Černoch Petr 0:2
Leden Sabolčák Peter 0:2
Prosinec Černoch Petr 2:0
Prosinec Kiszka Bogdan Sc:2
Prosinec Pretsch Dalibor Sc:2
Prosinec Maceček Jan Sc:2
Listopad Fousek Roman 2:Sc
Listopad Bystroň Jan 0:2
Listopad Krejčí Martin 1:2
Listopad Panak Petr 1:2
Listopad Waliszewski Petr 0:2
Říjen Horkel Petr 0:2
Říjen Juračka Robert 0:2
Říjen Panak Petr 0:2
Říjen Riedl Michal 2:1
Říjen Karas Tomáš 0:2
Září Oborný Tomáš 1:2
Září Litschmann Aleš 2:1
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Září Travinský Víťa 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vavruša Martin 2:0
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:Sc
Červenec / Srpen Žeravík David 2:1
Červenec / Srpen Bečák Patrik 0:2
Červen Kubíček Michal 2:0
Červen Urban František 2:0
Červen Cinkraut Jakub 2:1
Červen Koval Jiří 2:Sc
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Hošek Pavel 1:2
Květen Pretsch Dalibor 1:2
Květen Peterek Jakub 1:2
Duben Oborný Tomáš 0:2
Duben Panak Petr 0:2
Duben Litschmann Aleš 0:2
Duben Žeravík David 1:2
Březen Hruzík Lukáš 0:2
Březen Litschmann Aleš 2:0
Březen Hruška Jakub 2:Sc
Březen Žeravík David 1:2
Únor Klečková Stanislava 2:0
Únor Krejčí Martin 0:2
Únor Pretsch Dalibor 2:1
Únor Kutěj Honza 2:Sc
Leden Pustka Jiri 0:2
Leden Fousek Roman 1:2
Leden Li Fusheng 2:1
Leden Juračka Robert 0:2
Leden Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Hrabec Radomír 2:Sc
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Chovanec Martin 0:2
Prosinec Procák Vladimír Sc:2
Listopad Horkel Petr 2:1
Listopad Hrabec Radomír 1:2
Listopad Horkel Zdeněk 1:2
Listopad Pindur Petr 0:2
Listopad Li Fusheng 2:1
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Li Fusheng 1:2
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Říjen Bajger Marcel Sc:2
Říjen Oborný Tomáš 1:2
Září Bakeš Radim 2:0
Září Klečková Stanislava 2:0
Září Karkoška David 2:1
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Rohovský Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Chmiel Adam 2:Sc
Červenec/Srpen Bakeš Radim 1:2
Červenec/Srpen Kňazovčík Jan 2:1
Červenec/Srpen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Hruzík Lukáš 2:0
Červen Kubíček Michal 2:1
Červen Žeravík David 1:2
Červen Krejčí Martin 2:1
Květen Bakeš Radim 0:2
Květen Oborný Tomáš 0:2
Květen Adamec Lukáš 2:0
Květen Chmiel Adam 2:1
Duben Procházková Iveta 2:0
Duben Ščigel Jiří 2:Sc
Duben Czepiec Marian 1:2
Duben Panak Petr 2:1
Březen Krkoška Libor 0:2
Březen Klečková Stanislava 2:1
Březen Křístek Vladimír 2:Sc
Březen Žeravík David 2:1
Březen Krul Tomáš 2:Sc
Únor Lanča Jaroslav 2:Sc
Únor Spáčil Lukáš 0:2
Únor Fajmon Jan 1:2
Únor Kolondra Vítězslav 1:2
Únor Renz Vojtěch 2:Sc
Leden Klečková Stanislava 0:2
Leden Rohovský Petr 2:1
Leden Fajmon Jan 0:2
Leden Lalík David 2:Sc
Prosinec Hopp Petr 0:2
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Prosinec Horák Martin 2:0
Prosinec Moravec René 2:Sc
Listopad Pretsch Dalibor 1:2
Listopad Vlček Jaroslav 2:0
Listopad Karkoška David 2:1
Listopad Rohovský Petr 1:2
Říjen Hrabec Tomáš 2:Sc
Říjen Cvitanovič Alena 2:Sc
Říjen Blažej Štěpán 2:0
Říjen Šmíd Petr 2:0
Září Máj Tomáš 2:0
Září Huňka Jindřich 0:2
Září Vlček Jaroslav 2:0
Září Májová Renáta 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hopp Petr Sc:2
Červenec / Srpen Klečková Stanislava Sc:2
Červenec / Srpen Fajmon Jan Sc:2
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš Sc:2
Červen Kolondra Vítězslav 1:2
Červen Pretsch Dalibor 2:Sc
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Kahún Patrik 2:Sc
Květen Kučera Martin Sc:2
Květen Vlček Jaroslav Sc:2
Květen Fójcik Tadeusz Sc:2
Květen Karas Tomáš Sc:2
Duben Pešl Vít Sc:2
Duben Blažej Štěpán Sc:2
Duben Pretsch Dalibor Sc:2
Duben Oborný Tomáš Sc:2
Březen Brokeš Jiří 0:2
Březen Krejčí Martin Sc:2
Březen Voborník Radim Sc:2
Březen Krkoška Libor 2:Sc
Březen Minkovič David 2:Sc
Únor Garba Dušan 2:0
Únor Vlosinský Jiří 2:0
Únor Mlčák Stanislav 2:0
Únor Májová Renáta 2:0
Leden Blažej Štěpán Sc:2
Leden Merta Marek 2:Sc
Leden Janoš Petr 0:2
Leden Petruška Kamil 2:Sc
Prosinec Huňka Jindřich 2:1
Prosinec Pulcer Pavel 2:0
Prosinec Kubíček Michal 2:0
Prosinec Otisk Tomáš 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Hrabec Tomáš 2:0
Listopad Mrajca Jiří 2:0
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Říjen Garba Dušan 0:2
Říjen Horkel Zdeněk 0:2
Říjen Kubíček Michal 1:2
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Září Li Fusheng 2:1
Září Šmíd Petr 2:0
Září Javůrková Petra 2:Sc
Září Vokál Daniel 2:1
Září Holman Vít 2:0