Avatars_small

Cvitanovič Alena

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví žena
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 13 6 7 3 46.15%
2018/2019 45 24 21 2 53.33%
2016/2017 8 1 7 3 12.50%
2015/2016 44 16 28 0 36.36%
2014/2015 44 30 14 0 68.18%
Celkem: 154 77 77 8 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 12 5 7 0 41.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Minarčík Tomáš Sc:2
Listopad Botor Milan 2:Sc
Listopad Sepeši Marian 2:1
Listopad Serbus Michal Sc:2
Listopad Sukeník Vladimír Sc:2
Říjen Bolom Fabio 1:2
Říjen Soban David 0:2
Říjen Koběluš Jaromír 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:Sc
Září Čech Lumír 1:2
Září Sepeši Marian 1:2
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Kalvar Matěj 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vildomcová Lucie 0:2
Červenec/Srpen Frydrychova Jana 2:1
Červenec/Srpen Veselý Roman 0:2
Červenec/Srpen Čech Lumír 2:0
Červen Holman Vít Sc:2
Červen Teplan Peter Sc:2
Červen Sabolčák Peter 2:Sc
Červen Vojtovič Daniel 2:Sc
Květen Kubáček Vojtěch 2:1
Květen Urban František 1:2
Květen Adamec Lukáš 2:Sc
Květen Vašíček Josef 2:0
Duben Vojtovič Daniel 0:2
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Prchal Dušan 0:2
Duben Pácal Miloslav 2:Sc
Březen Žeravík David 0:2
Březen Kiszka Bogdan 0:2
Březen Soban David 0:2
Březen Pretsch Dalibor 0:2
Březen Sabolčák Peter 0:2
Únor Koběluš Jaromír 2:0
Únor Frydrychova Jana 1:2
Únor Adamec Lukáš 2:1
Únor Holman Vít 2:0
Leden Prchal Dušan 2:Sc
Leden Žeravík David 0:2
Leden Čech Lumír 2:1
Leden Pácal Miloslav 2:1
Prosinec Vildomcová Lucie 2:0
Prosinec Komár Marcel 1:2
Prosinec Špaňhel Viktor 1:2
Prosinec Kubíček Michal 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Listopad Vychodil Tomáš 1:2
Listopad Václavík Petr 2:0
Říjen Miler Ctirad 2:Sc
Říjen Schwarz Stanislav 2:1
Říjen Mikuláš David 1:2
Říjen Holík Pavel 2:Sc
Září Šimko Jáchym 0:2
Září Holík Pavel 2:0
Září Pavelka Robin 2:1
Září Bárová Petra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Szarowski Zbyněk Sc:2
Říjen Šmíd Petr Sc:2
Říjen Blažej Štěpán Sc:2
Říjen Hrabec Tomáš 2:0
Září Vavruša Martin 1:2
Září Renz Vojtěch 0:2
Září Li Fusheng 1:2
Září Kříž Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Voborník Radim 2:Sc
Červenec / Srpen Brokeš Jiří 0:2
Červenec / Srpen Karas Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 1:2
Červen Lalík David 2:Sc
Červen Kučera Martin 0:2
Červen Blažej Štěpán 2:0
Červen Pešl Vít 0:2
Květen Fojtášek Radim 2:Sc
Květen Hopp Petr 0:2
Květen Pešl Vít 2:0
Květen Máj Tomáš 1:2
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Duben Krejčí Martin 1:2
Duben Macura Jiří 2:Sc
Duben Litschmann Aleš 1:2
Březen Plachý Martin 2:Sc
Březen Hála Martin 0:2
Březen Klečková Stanislava 1:2
Březen Kostka Zdeněk 0:2
Únor Pustka Jiri 0:2
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Pelikán Aleš 0:2
Únor Vašíček Karel 1:2
Leden Stachovič Martin 0:2
Leden Bakeš Radim 1:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Priesol Daniel 0:2
Prosinec Zůbek Jiří 1:2
Prosinec Krkoška Libor 2:Sc
Prosinec Porubský Martin 1:2
Prosinec Vašíček Karel 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Listopad Smékal Petr 2:Sc
Listopad Májová Renáta 2:0
Říjen Priesol Daniel 0:2
Říjen Merta Marek 2:1
Říjen Zůbek Jiří 2:1
Říjen Plaček Honza 0:2
Září Spáčil Lukáš 1:2
Září Klečková Stanislava 2:1
Září Zůbek Jiří 0:2
Září Kňazovčík Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Minkovič David 2:Sc
Červenec / Srpen Priesol Daniel 2:Sc
Červenec / Srpen Mlynář David 2:Sc
Červenec / Srpen Václavík Marek 1:2
Červen Kostka Zdeněk 2:Sc
Červen Oborný Tomáš 1:2
Červen Kahún Patrik 2:Sc
Červen Holain Jan 2:1
Květen Litschmann Aleš 0:2
Květen Klečková Stanislava 2:0
Květen Holain Jan 2:Sc
Květen Kozelský Martin 0:2
Duben Mlynář David 0:2
Duben Porubský Martin 2:1
Duben Merta Marek 2:1
Duben Klečková Stanislava 2:1
Březen Nociar Lukáš 2:0
Březen Suchomel Václav 0:2
Březen Plachý Martin 2:0
Březen Plachký Jakub 2:1
Únor Guznar Jan 2:0
Únor Kahún Patrik 0:2
Únor Májová Renáta 0:2
Únor Ludvik Lukáš 2:Sc
Leden Porubský Martin 0:2
Leden Kubulus Tomáš 2:0
Leden Mlčák Stanislav 2:1
Leden Lalík David 1:2
Prosinec Hric Roman 2:1
Prosinec Guznar Jan 2:0
Prosinec Klečková Stanislava 0:2
Prosinec Drastich Lukáš 2:Sc
Listopad Závada Tomáš 0:2
Listopad Pala Přemysl 2:1
Listopad Marec Ján 2:0
Listopad Záveský Petr 2:0
Říjen Porubský Martin 2:1 1
Říjen Bajger Jindřich 2:0 1
Říjen Vašíček Jiří 0:2
Říjen Tračík Štěpán 2:0
Září Ludvik Lukáš 1:2
Září Růžička Tomáš 2:0
Září Lalík David 2:0
Září Kolondra Vítězslav 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kříž Dušan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 0:2