Avatars_small

Kiszka Bogdan

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 56 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 22 18 0 55.00%
2022/2023 47 32 15 0 68.09%
2021/2022 24 17 7 0 70.83%
2018/2019 26 12 14 1 46.15%
Celkem: 137 83 54 1 60.58%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 17 6 11 0 35.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Telecký Tomáš 2:1
Červen Fréhar Radim
Červen Pekárek Nikolas 0:2
Červen Waliszewski Petr
Květen Hruška Jakub 2:1
Květen Michalský Martin 0:2
Květen Pustka Jiri 2:1
Květen Světelský Daniel 0:2
Duben Telecký Tomáš 2:0
Duben Ptáček Josef 0:2
Duben Gulas Jan 2:1
Duben Padrta Karel 1:2
Březen Šefčík Petr 0:2
Březen Waliszewski Petr 2:1
Březen Palenčík Matúš 2:0
Březen Sukeník Vladimír 2:1
Únor Kutěj Honza 2:0 1
Únor Moravec Petr 2:0
Únor Hric Jan 1:2
Únor Pekárek Nikolas 0:2
Leden Pekárek Nikolas 2:0
Leden Pustka Jiri 2:Sc
Leden Gulas Jan 2:0
Leden Fréhar Radim 0:2
Leden Padrta Karel 0:2
Prosinec Herudek Erik 2:0
Prosinec Hruška Jakub 1:2
Prosinec Kutěj Honza 2:0 1
Prosinec Moravec Petr 2:0
Listopad Pretsch Dalibor 2:0
Listopad Oswald Petr 0:2
Listopad Šefčík Petr 1:2
Listopad Janošek Radim 0:2
Říjen Waliszewski Petr 2:0
Říjen Vychodil Tomáš 2:0
Říjen Pekárek Nikolas 1:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Září Frydrychova Jana 2:1
Září Demel Ondřej 1:2
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Konkolský Roman 2:0
Září Herudek Erik 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Habrnál Libor 1:2
Červenec - srpen Pustka Jiri 2:Sc
Červenec - srpen Tourek Jaroslav 2:Sc
Červenec - srpen Fréhar Radim 0:2
Červen Faruzel Petr 1:2
Červen Hric Jan 1:2
Červen Kičmer Jan 2:0
Červen Plichta Tomas 2:0
Květen Oswald Petr 1:2
Květen Duda Jiří 2:0
Květen Zeman Marek 0:2
Květen Blažej Štěpán 1:2
Květen Gombos Dušan 0:2
Duben Hanzl Jan 0:2
Duben Faruzel Petr 0:2
Duben Holibka Albert 2:Sc
Duben Vychodil Tomáš 2:0
Březen Frydrychova Jana 2:0
Březen Šlejmar Radek 2:1
Březen Pretsch Dalibor 2:0
Březen Habrnál Libor 2:0
Únor Frydrychova Jana 2:0
Únor Tomai Martin 2:0
Únor Holman Vít 2:1
Únor Litschmann Aleš 2:0
Leden Janošek Radim 0:2
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Holibka Albert 1:2
Leden Krkoška Libor 0:2
Prosinec Hlavatý Jiří 2:Sc
Prosinec Procák Vladimír 2:Sc
Prosinec Serbus Michal 2:Sc
Prosinec Litschmann Aleš 2:1
Listopad Hýl Martin 1:2
Listopad Novák Luboš 2:0
Listopad Mironidis Radek 2:0
Listopad Kaňok Robin 0:2
Listopad Konkolský Roman 2:0
Říjen Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Rozprým Martin 2:0
Říjen Smutek Jan 2:0
Říjen Koběluš Jaromír 2:0
Září Bolom Fabio 2:0
Září Strzelec Jan 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Vašíček Josef 2:0
Září Gargoš Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Třos Milan 2:Sc
Červenec - srpen Plichta Tomas 2:0
Červenec - srpen Mikuláš David 2:Sc
Červenec - srpen Blažej Štěpán 2:Sc
Červen Dolkoš Dominik 0:2
Červen Jamka Roman 2:Sc
Červen Kňazovčík Jan 2:1
Červen Frydrychova Jana 2:1
Květen Dolkoš Dominik 2:1
Květen Čech Lumír 2:Sc
Květen Frydrychova Jana 0:2
Květen Čaja Patrik 2:1
Duben Koval Jiří 0:2
Duben Pískala Jan 2:Sc
Duben Teplan Peter 2:0
Duben Maniur Tomas 2:0
Březen Bolom Fabio 2:Sc
Březen Holman Vít 2:0
Březen Mikuláš David 0:2
Březen Otisk Tomáš 2:0
Únor Hlavatý Jiří 2:Sc
Únor Dolkoš Dominik 0:2
Únor Soban David 0:2
Únor Novák Luboš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Soban David 2:0
Březen vymazáno vymazáno 2:0
Březen Sabolčák Peter 1:2
Březen Žeravík David 0:2
Březen Pretsch Dalibor Sc:2
Únor Kubíček Michal 2:1
Únor Černoch Petr 2:1
Únor Mikuláš David 0:2
Únor Krejčí Martin 0:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Riedl Michal 0:2
Leden Fousek Roman 0:2
Leden Kňazovčík Jan 1:2
Prosinec Pretsch Dalibor 2:Sc
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:Sc
Prosinec Maceček Jan 0:2
Prosinec Černoch Petr 2:0
Listopad Hruška Jakub 2:1
Listopad Žeravík David 2:0
Listopad Hruzík Lukáš 2:1
Listopad Černoch Petr 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 1:2
Říjen Bečák Patrik 1:2
Říjen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Kubíček Michal 2:1
Říjen Fójcik Tadeusz 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sepeši Marian 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Goldbricht Ivo 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Peterek Jakub 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hruzík Lukáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Blažej Štěpán 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Plaček Honza 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Otisková Hana 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Meier Vladimir 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Dvořák Milan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Solanský Petr 0:2