Avatars_small

Mikuláš David

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 120 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 4 0 0.00%
2019/2020 33 17 13 4 51.52%
2018/2019 45 33 11 1 73.33%
Celkem: 82 50 28 5 60.98%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Fójcik Tadeusz
Říjen Hanzl Jan
Říjen Oswald Petr
Říjen Šefčík Petr
Září Horkel Petr 0:2
Září Gulas Jan 1:2
Září Waliszewski Petr 0:2
Září Karas Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kaloč Marek Sc:Sc
Červenec-Srpen Travinský Víťa 2:0
Červenec-Srpen Oborný Tomáš 1:2
Červenec-Srpen Fajmon Jan Sc:2
Březen-Červen Padrta Karel 0:2
Březen-Červen Hošek Pavel Sc:Sc
Březen-Červen Lach Tomáš 2:Sc
Březen-Červen Zeman Marek Sc:Sc
Únor Kaloč Marek 0:2
Únor Pindur Petr 0:2
Únor Baldrman Ondřej 0:2
Únor Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Hanzl Jan 2:Sc
Leden Kaloč Marek 2:1
Leden Padrta Karel 2:0
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Panak Petr 1:2
Prosinec Riedl Michal 2:0
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Listopad Filipčík Pavel 2:1
Listopad Chylík Lukáš 2:Sc
Listopad Třos Milan 2:0
Listopad Panak Petr 0:2
Říjen Waliszewski Petr 2:0
Říjen Juračka Robert 2:1
Říjen Hošek Pavel 1:2
Říjen Třos Milan 1:2
Září Szarowski Zbyněk 2:1
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Telecký Tomáš 2:0
Září Litschmann Aleš 2:Sc
Září Pustka Jiri 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hošek Pavel 0:2
Červenec/Srpen Horkel Petr 0:2
Červenec/Srpen Czepiec Marian 2:1
Červenec/Srpen Bonobo Milan 0:2
Červen Baldrman Ondřej 2:Sc
Červen Maceček Jan Sc:Sc
Červen Procák Vladimír 1:2
Červen Oborný Tomáš 2:1
Květen Žeravík David 2:0
Květen Krejčí Martin 2:0
Květen Szarowski Zbyněk 2:0
Květen Maceček Jan 0:2
Duben Sabolčák Peter 2:Sc
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Hruzík Lukáš 2:1
Duben Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen Hošek Pavel 0:2
Březen Pustka Jiri 0:2
Březen Litschmann Aleš 2:1
Březen Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen Pavlačik Ondrej 2:0
Únor Černoch Petr 1:2
Únor Krejčí Martin 2:0
Únor Kubíček Michal 1:2
Únor Kiszka Bogdan 2:0
Leden Černoch Petr 2:0
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Bečák Patrik 2:1
Leden Sabolčák Peter 1:2
Prosinec Minarčík Tomáš 2:0
Prosinec Vychodil Tomáš 2:1
Prosinec Kutěj Honza 2:1 1
Prosinec Kaloč Marek 2:0
Listopad Gelnar Roman 2:0
Listopad Koběluš Jaromír 2:0
Listopad Sepeši Marian 2:0
Listopad Maniur Tomas 2:0
Říjen Holík Pavel 2:0
Říjen Miler Ctirad 2:Sc
Říjen Cvitanovič Alena 2:1
Říjen Schwarz Stanislav 2:0
Září Grulich Ladislav 2:0
Září Němcová Klára 2:0
Září Václavík Petr 2:Sc
Září Drtil Tomáš 2:0