8d02f357625c8d3a8747ffd1c993849a7c6d3d66_small

Koval Jiří

Skupina Nadšenci 2C
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 46 21 25 11 45.65%
2016/2017 44 24 20 0 54.55%
2015/2016 25 13 12 4 52.00%
Celkem: 115 58 57 15 50.43%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krul Tomáš Sc:2 1
Červenec / Srpen Václavek Martin Sc:2
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:2
Červenec / Srpen Horáková Tereza Sc:2 1
Červen Cinkraut Jakub Sc:2
Červen Urban František Sc:2
Červen Kubíček Michal Sc:2
Červen Szarowski Zbyněk Sc:2
Květen Šindelka Jan 2:1
Květen Vašíček Josef 2:0
Květen Hruška Jakub 1:2
Květen Holásek Ladislav 2:0
Duben Urban František 2:1
Duben Adamec Lukáš 0:2
Duben Vokál Daniel 2:1
Duben Rucký Daniel 0:2
Březen Kosňovský Radim 2:0
Březen Bečák Patrik 1:2
Březen Klečková Stanislava 0:2
Březen Špaňhel Viktor 2:0
Březen Holman Vít 2:1
Únor Hrabec Tomáš 2:0
Únor Holman Vít 1:2
Únor Novosad Martin 2:1
Únor Kotásek Mirek 2:1
Leden Vokál Daniel 2:0
Leden Švec Rostislav 2:0
Leden Kosňovský Radim 1:2
Leden Horáková Tereza Sc:2
Prosinec Šindelka Jan Sc:2
Prosinec Verner Adam 0:2
Prosinec Karkoška David 0:2
Prosinec Kubíček Michal Sc:2
Listopad Franek Pavel 0:2
Listopad Kvíčala Petr 0:2
Listopad Verner Adam 2:0
Listopad Panak Petr 0:2
Listopad Juračka Robert 0:2
Říjen Benada Radek 2:0
Říjen Vokál Daniel 2:0
Říjen Kutěj Honza 2:0 1
Říjen Šulc Zbyněk 2:0
Září Šmíd Petr 2:1
Září Bolom Fabio 2:0
Září Stočes Jan 0:2
Září Botor Milan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Peterek Jakub 0:2
Červenec/Srpen Vokál Daniel 2:0
Červenec/Srpen Vavruša Martin 1:2
Červenec/Srpen Moják Petr 2:0
Červen Goldbricht Ivo 0:2
Červen Šmíd Petr 2:0
Červen Kutěj Honza 2:Sc 1
Červen Kozelský Martin 0:2
Květen Šindelka Jan 1:2
Květen Mlčák Stanislav 2:0
Květen Bolom Fabio 0:2
Květen Kučerová Iveta 2:0
Duben Smékalová Monika 2:0
Duben Sepeši Marian 2:0
Duben Chrenová Karina 2:1 1
Duben Kalvar Tomáš 2:0
Březen Macura Jiří 0:2
Březen Goldbricht Ivo 0:2
Březen Chmiel Adam 0:2
Březen Hrčka Libor 2:Sc
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Urban František 2:0
Únor Fójcik Tadeusz 1:2
Únor Kubíček Michal 0:2
Leden Velek Martin 2:Sc
Leden Šmíd Petr 2:Sc
Leden Krkoška Libor 0:2
Leden Komár Marcel 2:Sc
Prosinec Procházková Iveta 2:1
Prosinec Vencl Radek 0:2
Prosinec Borová Petra 2:0
Prosinec Petřík Tomáš 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0
Listopad Benada Radek 0:2
Listopad Krul Tomáš 0:2
Listopad Guniš Ondřej 2:0
Říjen Smutek Jan 2:1
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Vlosinská Andrea 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Září Kutěj Honza 1:2 1
Září Fajmon Jan 0:2 2
Září Meier Vladimir 1:2
Září Klimešová Petra 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Botor Milan 0:2
Červenec / Srpen Kotásek Mirek 0:2
Červenec / Srpen Pulcer Pavel 1:2
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Kalvar Matěj 2:0
Červen Křižanová Božena 2:1
Červen Horák Martin 0:2
Červen Vítek Martin 2:0
Květen Filipčík Pavel Sc:2
Květen Václavek Martin Sc:2
Květen Fajmon Jan Sc:2
Květen Kotásek Mirek Sc:2
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Vítek Martin 2:0
Duben Otisk Tomáš 0:2
Duben Kučerová Martina 2:1 1
Březen Holeš Jiří 2:Sc
Březen Kubáček Vojtěch 1:2
Březen Borová Petra 2:0
Březen Václavek Martin 0:2
Únor Karas Tomáš 0:2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Vítek Martin 2:0
Únor Machura Miroslav 2:Sc
Únor Malík Petr 2:Sc