Avatars_small

Smutek Jan

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 16 6 9 2 37.50%
2020/2021 8 3 0 5 37.50%
2016/2017 40 17 21 13 42.50%
Celkem: 64 26 30 20 40.63%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Janus Jakub
Leden Němček David
Leden Kalvar Matěj
Leden Balušíková Denisa
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Prosinec Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Prosinec Pískala Jan 1:2
Prosinec Veselý Roman Sc:2
Listopad Hrabec Tomáš 2:1
Listopad Chalupa Vítězslav 2:1
Listopad Veselý Roman 1:2 1
Listopad Tota Martin 2:1
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Maniur Tomas 0:2
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Pískala Jan 0:2
Září Kalvar Matěj 0:2
Září Janus Jakub 2:0
Září Bedrlík David 2:0
Září Pískala Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Bedrlík David Sc:Sc
Říjen - Červen Otisk Tomáš Sc:Sc
Říjen - Červen Černý Matěj Sc:Sc
Říjen - Červen Palenčík Matúš Sc:Sc
Září Březina Josef Sc:Sc
Září Otisk Tomáš 2:1
Září Šušková Sára 2:Sc
Září Hruzík Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Čermák Jakub Sc:Sc
Červenec/Srpen Vítek Martin Sc:2
Červenec/Srpen Novák Luboš Sc:2
Červenec/Srpen Schwarz Stanislav Sc:2
Červen Kalvar Tomáš Sc:2
Červen Hust Tomas 2:Sc
Červen Čermák Jakub Sc:2
Červen Janoško Martin Sc:2 1
Květen Šablatura Lumír Sc:Sc
Květen Šulc Zbyněk Sc:2
Květen Kret Martin Sc:2
Květen Švec Rostislav Sc:2
Duben Moják Petr 0:2
Duben Kotásek Mirek 0:2
Duben Fójcik Tadeusz 2:Sc
Duben Otisk Tomáš Sc:2
Březen Vavruša Martin 0:2
Březen Fójcik Tadeusz 0:2
Březen Stočes Jan 0:2
Březen Vlček Jaroslav 0:2
Únor Smékalová Monika 2:1
Únor Panak Petr 0:2
Únor Komár Marcel 2:Sc
Únor Kalvar Matěj 2:0
Leden Hruška Jakub 1:2
Leden Janíček Tomáš 2:1
Leden Hrčka Libor 2:Sc
Leden Fójcik Tadeusz Sc:2
Prosinec Hruzík Lukáš 2:0
Prosinec Chrenová Karina 2:1
Prosinec Montag Marek 2:0
Prosinec Kučerová Martina 2:Sc
Listopad Klimešová Petra 2:0
Listopad Vančura Martin 2:0
Listopad Kasinec Tomáš 2:1
Listopad Schwarz Stanislav 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 2:1
Říjen Koval Jiří 1:2
Říjen Vlosinská Andrea 2:0
Říjen Czepiec Marian 0:2