9b4a35b8909642b934db89d6f2182d4a2e8f5a82_small

Konkolský Roman

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 30 17 13 0 56.67%
2022/2023 47 28 19 1 59.57%
2021/2022 45 26 19 0 57.78%
2020/2021 8 3 3 2 37.50%
2019/2020 35 14 20 1 40.00%
Celkem: 165 88 74 4 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Šrajer Jan 0:2
Duben Kňazovčík Jan
Duben Kubáček Vojtěch
Duben Moravec Petr
Březen Olbrecht Radek 2:Sc
Březen Novák Luboš 1:2
Březen Schreier Petr 2:0
Březen Tomai Martin 2:0
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Velkoborský Petr 2:0
Únor Maniur Tomas 0:2
Únor Koběluš Jaromír 1:2
Leden Vaníček Dalibor 1:2
Leden Mrkva Martin 1:2
Leden Bolom Fabio 2:0
Leden Duda Jiří 2:1
Prosinec Vaníček Dalibor 0:2 2
Prosinec Hruboň Tomáš 2:0
Prosinec Pavelka Robin 2:0
Prosinec Holman Vít 2:0
Listopad Urban František 2:0
Listopad Kaňok Robin 2:Sc
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Frydrychova Jana 1:2
Říjen Procák Vladimír 0:2
Říjen Palenčík Matúš 2:1
Říjen Ston Kamil 0:2
Říjen Kaňok Robin 2:Sc
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Frydrychova Jana 2:1
Září Herudek Erik 0:2
Září Kiszka Bogdan 0:2
Září Demel Ondřej 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Vašíček Josef 2:1
Červenec - srpen Palenčík Matúš 2:Sc
Červenec - srpen Koval Jiří 2:1
Červenec - srpen Litschmann Aleš 1:2
Červen Pustka Martin 2:0
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Koběluš Jaromír 2:0
Červen Novák Luboš 2:0
Květen Maniur Tomas 2:0
Květen Hruboň Tomáš 2:Sc
Květen Kičmer Jan 2:1
Květen Grulich Ladislav 2:0
Duben Krkoška Libor Sc:2
Duben Majkus Filip 0:2
Duben Litschmann Aleš 2:Sc
Duben Šrajer Jan 1:2
Březen Plíhal Filip 2:Sc
Březen Chreno Petr 2:Sc
Březen Koval Jiří 2:0
Březen Kozubek Petr 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 1:2
Únor Kňazovčík Jan 1:2
Únor Rozprým Martin 2:Sc
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Pekárek Nikolas 1:2
Leden Světelský Daniel 0:2
Leden Serbus Michal 2:Sc
Leden Vašíček Josef 0:2
Leden Lam Tung Luu 2:Sc
Leden Hlavatý Jiří 2:Sc
Prosinec Mironidis Radek 0:2
Prosinec Novák Luboš 1:2 2
Prosinec Moravec Petr 2:0
Prosinec Koběluš Jaromír 2:Sc
Listopad Mironidis Radek 0:2
Listopad Kaňok Robin 0:2
Listopad Novák Luboš 0:2
Listopad Hýl Martin 0:2
Listopad Kiszka Bogdan 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Pískala Jan 1:2
Říjen Janošek Radim 0:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Holman Vít 2:0
Září Pískala Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Šlejmar Radek 0:2
Červenec - srpen Tourek Jaroslav 2:Sc
Červenec - srpen Strzelec Jan 2:0
Červenec - srpen Kubáček Vojtěch 0:2
Červen Pískala Jan 2:1
Červen Serbus Michal 2:Sc
Červen Strzelec Jan 2:1
Červen Sepeši Marian 2:1
Květen Kasinec Tomáš 2:1
Květen Grulich Ladislav 2:0
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Plichta Tomas 0:2
Duben Pustka Martin 2:1
Duben Šlejmar Radek 0:2
Duben Němček David 2:1
Duben Kowalczyk Jan 2:0
Březen Kozubek Petr 2:0
Březen Hlavatý Jiří 0:2
Březen Mironidis Radek 1:2
Březen Kalvar Matěj 1:2
Únor Chalupa Vítězslav 2:0
Únor Kňazovčík Jan 0:2
Únor Kalvar Matěj 2:1
Únor Maniur Tomas 1:2
Leden Chalupa Vítězslav 2:0
Leden Strzelec Jan 1:2
Leden Plíhal Filip 2:0
Leden Kyselý Jakub 2:Sc
Leden Králová Anna 2:0
Prosinec Holman Vít 2:1
Prosinec Krištof Roman 2:Sc
Prosinec Koběluš Jaromír 0:2
Prosinec Novák Luboš 0:2
Listopad Teplan Peter 2:0
Listopad Kutěj Honza 0:2 2
Listopad Nytrová Martina 2:0
Listopad Čech Lumír 1:2
Říjen Holibka Albert 0:2
Říjen Bárová Petra 2:Sc
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Li Fusheng 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Novák Luboš 1:2
Září Bárová Petra 2:1
Září Neubauer Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Urban František Sc:Sc
Říjen - Červen Neubauer Jaroslav 1:2
Říjen - Červen Holaň Filip 0:2
Říjen - Červen Grussmannová Jana Sc:Sc
Září Bárová Petra 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Bedrlík David 2:0
Září Teplan Peter 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Moravec Petr 0:2
Červenec-Srpen Maršíková Lenka 0:2
Červenec-Srpen Čech Lumír 2:Sc
Červenec-Srpen Kičmer Jan 2:1
Březen-Červen Machalla Vojtěch 1:2
Březen-Červen Procáková Eva 2:0
Březen-Červen Lembard Tomáš 2:1
Březen-Červen Henzel Filip 2:Sc
Březen-Červen Markant Jáchym 2:1
Únor Maretka Adam 1:2
Únor Lyko Pavel 0:2
Únor Maniur Tomas 0:2
Únor Pácal Miloslav 2:Sc
Leden Hemzal Marek 2:Sc
Leden Kalvar Tomáš 0:2
Leden Lembard Tomáš 2:0
Leden Augustin Michal 2:0
Prosinec Grulich Ladislav 0:2
Prosinec Bourek Luboš Sc:Sc
Prosinec Detáry Jakub 0:2
Prosinec Záruba Patrik 0:2
Listopad Novák Luboš 1:2
Listopad Zinglar David 0:2
Listopad Hrabcová Jana 0:2
Listopad Pernica Josef 0:2
Říjen Detáry Jakub 0:2
Říjen Maťovka Marek 2:Sc
Říjen Grusman Jiří 2:Sc
Říjen Lembard Tomáš 2:1
Říjen Bourek Luboš 2:0
Září Herudek Erik 0:2
Září Maretka Adam 0:2
Září Cunda David 0:2
Září Záruba Patrik 0:2
Září Faruzel Petr 0:2