Avatars_small

Merta Marek

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 38 8 27 25 21.05%
2014/2015 40 28 12 0 70.00%
Celkem: 78 36 39 25 46.15%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 4 2 0 66.67%
2015/2016 6 3 3 0 50.00%
2014/2015 6 2 4 0 33.33%
Celkem: 18 9 9 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Procáková Eva Sc:2
Květen Šulc Zbyněk Sc:2
Květen Meier Vladimir Sc:2
Květen Budiš Pavel Sc:2
Duben Růžička Lukáš Sc:Sc
Duben Marec Ján Sc:2
Duben Kleibertová Věra Sc:2
Duben Šulc Zbyněk Sc:Sc
Duben Velek Martin Sc:2
Březen Holman Vít Sc:2
Březen Havránek Aleš Sc:2
Březen Hrčka Libor Sc:2
Březen Kučerová Martina Sc:2
Únor Máj Tomáš Sc:2
Únor Kubíček Michal Sc:2
Únor Chrenová Karina Sc:2
Únor Hrabec Tomáš Sc:2
Leden Petruška Kamil 2:Sc
Leden Szarowski Zbyněk Sc:2
Leden Blažej Štěpán Sc:2
Leden Janoš Petr Sc:2
Prosinec Pustka Jiri Sc:2
Prosinec Blažej Štěpán Sc:2
Prosinec Kolbábek Jakub 2:Sc
Prosinec Macura Jiří Sc:2
Prosinec Miler Ctirad Sc:2
Listopad Vašíček Karel 1:2
Listopad Petruška Kamil 2:1
Listopad Fojtášek Radim Sc:Sc
Listopad Hála Martin 0:2
Říjen Zůbek Jiří 2:0
Říjen Cvitanovič Alena 1:2
Říjen Plaček Honza 1:2
Říjen Priesol Daniel 0:2
Září Smékal Petr 2:1
Září Kříž Dušan 2:Sc
Září Závada Tomáš 2:Sc
Září Plachý Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Máj Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 0:2
Červenec / Srpen Krejčí Martin 0:2
Červenec / Srpen Holain Jan 2:Sc
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Červen Májová Renáta 2:1
Červen Miler Ctirad 2:0
Červen Kubulus Tomáš 2:1
Květen Miler Ctirad 1:2
Květen Kočí Zdeněk 1:2
Květen Petruška Kamil 1:2
Květen Hric Roman 2:Sc
Duben Klečková Stanislava 1:2
Duben Mlynář David 2:1
Duben Cvitanovič Alena 1:2
Duben Porubský Martin 2:Sc
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Franek Pavel 2:0
Březen Horčičák Tomáš 2:1
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Únor Vlček Jaroslav 0:2
Únor Blažej Štěpán 2:0
Únor Kubulus Tomáš 2:1
Únor Beck Jiří 2:0
Leden Kolondra Vítězslav 0:2
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Kňazovčík Jan 1:2
Prosinec Suchomel Václav 2:Sc
Prosinec Máj Tomáš 2:1
Prosinec Zůbek Jiří 0:2
Prosinec Nociar Lukáš 2:0
Listopad Porubský Martin 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:Sc
Listopad Smékal Petr 2:1
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Říjen Lalík David 2:0
Říjen Martinik Adam 2:0
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Králová Anna 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Pěchula Vilém 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Štolba Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Cunda David 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Ondrušek Bronislav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Janák Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Losovský Martin 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 0:2