4b0065d2b1553d2d52ae748ab2b2ab7edddc1db5_small

Janoš Petr


pracuji na směny,takže vždy záleží na domluvě.

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 46 24 22 8 52.17%
2015/2016 41 31 10 0 75.61%
Celkem: 87 55 32 8 63.22%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej Sc:2
Červenec/Srpen Riedl Michal Sc:2
Červenec/Srpen Procák Vladimír Sc:2
Červenec/Srpen Hopp Petr Sc:2
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Mlýnek Roman 0:2
Červen Kusin Patrik Sc:2
Červen Špála Tomáš 1:2
Květen Hopp Petr 2:1
Květen Fajmon Jan 2:1
Květen Třos Milan 1:2
Květen Bonobo Milan 1:2
Duben Brokeš Jiří 2:0
Duben Pelikán Aleš 1:2
Duben Hlavatý Jiří 1:2
Duben Vlosinský Jiří 1:2
Březen Spáčil Lukáš 2:0
Březen Kusin Patrik 1:2
Březen Padrta Karel 2:1
Březen Kostka Zdeněk 2:0
Únor Chylík Lukáš 2:0
Únor Kuťák Radek 0:2
Únor Ščigel Jiří 2:Sc
Únor Stachovič Martin 1:2
Leden Třos Milan 1:2
Leden Litschmann Aleš Sc:2
Leden Oswald Petr Sc:2
Leden Brokeš Jiří Sc:2
Prosinec Kožela Lukáš 1:2
Prosinec Bonobo Milan 2:0
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Prosinec Gulas Jan 0:2
Prosinec Kornel Martin 2:Sc
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Priesol Daniel 0:2
Listopad Maceček Jan 2:0
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Říjen Májová Renáta 2:Sc
Říjen Krejčí Martin 2:0
Říjen Žeravík David 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 2:1
Září Kahún Patrik 2:0
Září Travinský Víťa 2:0
Září Macura Jiří 2:0
Září Záveský Petr 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kozelský Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk 0:2
Červenec / Srpen Porubský Martin 2:Sc
Červen Bonobo Milan 1:2
Červen Skácel Petr 2:Sc
Červen Horkel Zdeněk 0:2
Červen Benda Michal 0:2
Květen Priesol Daniel 2:1
Květen Vašíček Jiří 0:2
Květen Pelikán Aleš 1:2
Květen Koval Slávek 2:1
Duben Plaček Honza 2:0
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Kostka Zdeněk 2:0
Duben Hajný Jan 2:0
Březen Kňazovčík Jan 2:0
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Franek Pavel 1:2 2
Březen Oborný Tomáš 2:0
Únor Spáčil Antonín 2:Sc
Únor Kostka Zdeněk 2:0
Únor Záveský Petr 2:0
Únor Krkoška Libor 2:1
Leden Petruška Kamil 2:Sc
Leden Blažej Štěpán 2:1
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Merta Marek 2:Sc
Prosinec Velek Martin 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 2:0
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Listopad Kučera Martin 2:Sc
Listopad Marec Ján 2:0
Listopad Garba Dušan 2:0
Listopad Kučerová Martina 2:0
Říjen Bodlák Adam 2:Sc
Říjen Pešl Vít 2:0
Říjen Spáčil Antonín 0:2
Říjen Holeš Jiří 2:0
Říjen Chýlková Eva 2:Sc