Avatars_small

Grohman Stanislav

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 34 15 19 1 44.12%
2014/2015 37 17 15 10 45.95%
Celkem: 71 32 34 11 45.07%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 23 9 13 0 39.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Miler Ctirad 2:0
Červenec/Srpen Juračka Robert 0:2
Červenec/Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec/Srpen Goldbricht Ivo 2:1
Červen Klečková Stanislava 0:2
Červen Vlosinský Jiří 1:2
Červen Karas Tomáš 2:1
Červen Pustka Jiri 2:Sc
Květen Májová Renáta 2:0
Květen Juračka Robert 2:0
Květen Minařík František 0:2
Květen Kvíčala Petr 2:0
Květen Kutěj Honza 2:0 1
Duben Krkoška Libor 0:2
Duben Spáčil Lukáš 2:1
Duben Fousek Roman 2:0
Duben Blažej Štěpán 0:2
Březen Fajmon Jan 1:2
Březen Priesol Daniel 1:2
Březen Špála Tomáš 0:2
Březen Hlavatý Jiří 0:2
Únor Kožela Lukáš 0:2
Únor Kostka Zdeněk Sc:2
Únor Hrabec Radomír 0:2
Únor Gulas Jan 0:2
Leden Baldrman Ondřej 0:2
Leden Hlavatý Jiří 0:2
Leden Lanča Jaroslav 2:Sc
Leden Krejčí Martin 2:1
Prosinec Kučera Martin 2:Sc
Prosinec Hrabec Radomír 0:2
Prosinec Kuťák Radek 1:2
Prosinec Renz Vojtěch 2:1
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riedl Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašek Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Klečková Stanislava Sc:2
Červenec / Srpen Kříž Dušan Sc:Sc
Červen Kozelský Martin Sc:Sc
Červen Trnka René Sc:2
Červen Stachovič Martin Sc:2
Červen Naar Lukáš 2:Sc
Květen Oswald Petr 0:2
Květen Procák Vladimír Sc:2
Květen Krkoška Libor Sc:Sc
Květen Riedl Pavel 2:0
Duben Kyselý Petr 2:Sc
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Oborný Tomáš 2:0
Duben Zeman Marek 0:2
Březen Ptáček Josef 1:2
Březen Procák Vladimír 1:2
Březen Zůbek Jiří 2:0
Březen Stachovič Martin 1:2
Únor Cunda David 0:2
Únor Vašíček Jiří 1:2
Únor Brokeš Jiří Sc:2
Únor Kyselý Petr 2:0
Leden Oswald Petr 2:1
Leden Fojtášek Radim 2:0
Leden Halfar Pavel 1:2
Leden Minkovič David 2:1
Prosinec Franek Pavel 2:0
Prosinec Petruška Kamil 2:0
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Prosinec Židek Václav 2:0
Listopad Stachovič Martin 2:0
Listopad Plachký Jakub 2:1
Listopad Halfar Pavel 0:2
Listopad Kubulus Tomáš 2:0
Listopad Máj Tomáš 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šodek Radomír 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Hajný Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Žák Patrik 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 0:2