2c17fb75aed7fe88d91aec11803ba51babd89cda_small

Sukeník Vladimír

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 33 17 14 2 51.52%
2022/2023 45 19 26 0 42.22%
2021/2022 44 23 21 0 52.27%
2020/2021 8 1 3 4 12.50%
2019/2020 36 24 12 0 66.67%
2018/2019 24 19 5 0 79.17%
Celkem: 190 103 81 6 54.21%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Herudek Erik
Květen Filipčík Pavel
Květen Šrajer Jan 2:1
Květen Plichta Tomas
Duben Procák Vladimír 2:1
Duben Šefčík Petr 1:2
Duben Janošek Radim 2:1
Duben Palenčík Matúš 0:2
Březen Šefčík Petr Sc:Sc
Březen Palenčík Matúš 1:2
Březen Waliszewski Petr 0:2
Březen Kiszka Bogdan 1:2
Únor Pustka Jiri 0:2
Únor Herudek Erik 2:0
Únor Gulas Jan 0:2
Únor Šrajer Jan 2:0
Leden Vychodil Tomáš 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 2:Sc
Leden Koval Jiří 2:0
Leden Kutěj Honza 2:1 1
Prosinec Frydrychova Jana 1:2
Prosinec Mrkva Martin Sc:Sc
Prosinec Novák Luboš 2:0
Prosinec Palenčík Matúš 0:2
Listopad Ston Kamil 0:2
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Listopad Koval Jiří 2:1
Listopad Habrnál Libor 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Pustka Jiri 1:2
Říjen Vašíček Josef 2:0
Říjen Frydrychova Jana 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Tomai Martin 2:0
Září Ston Kamil 2:0
Září Koběluš Jaromír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Duda Jiří 2:0
Červenec - srpen Frydrychova Jana 2:1
Červenec - srpen Blažej Štěpán 1:2
Červenec - srpen Ston Kamil 0:2
Červen Tourek Jaroslav 1:2
Červen Palenčík Matúš 2:0
Červen Janošek Radim 0:2
Červen Oborný Tomáš 0:2
Květen Šrajer Jan 2:1
Květen Vašíček Josef 2:0
Květen Krkoška Libor 2:1
Květen Palenčík Matúš 0:2
Duben Moravec Petr 2:0
Duben Kutěj Honza 2:0 2
Duben Plichta Tomas 1:2
Duben Světelský Daniel 1:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Březen Tourek Jaroslav 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Březen Krkoška Libor 2:1
Únor Palenčík Matúš 1:2
Únor Krkoška Libor 1:2
Únor Pretsch Dalibor 1:2
Únor Ščigel Jiří 0:2
Leden Koval Jiří 2:1
Leden Palenčík Matúš 0:2
Leden Rozprým Martin 2:Sc
Leden Mironidis Radek 2:0
Prosinec Hýl Martin 1:2
Prosinec Palenčík Matúš 0:2
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Prosinec Koval Jiří 2:1
Prosinec Krkoška Libor 1:2
Listopad Žeravík David 0:2
Listopad Gulas Jan 1:2
Listopad Faruzel Petr 1:2
Listopad Palenčík Matúš 0:2
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Mironidis Radek 2:0
Říjen Holibka Albert 1:2
Říjen Moravec Petr 2:1
Září Frydrychova Jana 2:0
Září Tourek Jaroslav 0:2
Září Bakeš Radim 2:0
Září Blažej Štěpán 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Neubauer Jaroslav 2:1
Červenec - srpen Kotásek Mirek 2:0
Červenec - srpen Kozubek Petr 2:0
Červenec - srpen Šrajer Jan 2:0
Červen Holman Vít 2:0
Červen Pustka Martin 2:0
Červen Čech Lumír 2:Sc
Červen Čaja Patrik 0:2
Květen Kubáček Vojtěch 0:2
Květen Koběluš Jaromír 2:1
Květen Koval Jiří 2:0
Květen Maniur Tomas 2:0
Duben Pavlíček David 1:2
Duben Mikuláš David 0:2
Duben Palenčík Matúš 1:2
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Březen Soban David 1:2
Březen Palenčík Matúš 2:1
Březen Kolmáš petr 1:2
Březen Li Fusheng 0:2
Únor Herudek Erik 0:2
Únor Procák Vladimír 2:Sc
Únor Frydrychova Jana 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:0
Leden Pískala Jan 2:0
Leden Koběluš Jaromír 2:0
Leden Procák Vladimír 1:2
Leden Kutěj Honza 2:0 2
Prosinec Hruška Jakub 2:Sc
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Černoch Petr 1:2
Listopad Herudek Erik 0:2
Listopad Serbus Michal 2:Sc
Listopad Faruzel Petr 0:2
Listopad Frydrychova Jana 2:Sc
Říjen Koběluš Jaromír 2:1
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Urban František 2:1
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Září Litschmann Aleš 0:2
Září Hric Jan 1:2
Září Minarčík Tomáš 2:0
Září Filipčík Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Hlavatý Jiří Sc:Sc
Říjen - Červen Soban David Sc:Sc
Říjen - Červen Dolkoš Dominik Sc:Sc
Říjen - Červen Pácal Miloslav Sc:Sc
Září Kubáček Vojtěch 2:Sc
Září Holásek Ladislav 0:2
Září Habrnál Libor 0:2
Září Frydrychova Jana 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kubáček Vojtěch 2:1
Červenec-Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec-Srpen Bakeš Radim 2:1
Červenec-Srpen Záruba Patrik 2:0
Březen-Červen Schwarz Stanislav 2:0
Březen-Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Březen-Červen Čech Lumír 2:Sc
Březen-Červen Kutěj Honza 2:1
Únor Habrnál Libor 1:2
Únor Vildomcová Lucie 0:2
Únor Hruzík Lukáš 2:1
Únor Holásek Ladislav 1:2
Leden Hruzík Lukáš 2:1
Leden Černoch Petr 0:2
Leden Veselý Roman 2:0
Leden Bakeš Radim 2:0
Prosinec Habrnál Libor 2:1
Prosinec Cinkraut Jakub 0:2
Prosinec Vychodil Tomáš 0:2
Prosinec Holásek Ladislav 2:0
Prosinec Čech Lumír 2:0
Listopad Sepeši Marian 2:0
Listopad Serbus Michal 1:2
Listopad Botor Milan 2:0
Listopad Minarčík Tomáš 0:2
Listopad vymazáno vymazáno 2:Sc
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Hruzík Lukáš 0:2
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Říjen Kříž Dušan 2:Sc
Září Habrnál Libor 0:2
Září Kofránek Radim 2:1
Září Augustin Michal 2:0
Září Langová Lucie 2:Sc
Září Kubínek Jiří 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vychodil Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Stočes Jan 0:2
Červenec/Srpen Rohovský Petr 1:2
Červenec/Srpen Hruška Jakub 2:0
Červen Botor Milan 2:Sc
Červen Bárová Petra 2:1
Červen Rohovský Petr 0:2
Červen Koběluš Jaromír 2:0
Květen Hruška Jakub 1:2
Květen Kalvar Tomáš 2:0
Květen Papachristodoulou Nikos 2:Sc
Květen Pácal Miloslav 2:Sc
Duben Bednařík Jan 2:0
Duben Doleček Jiří 2:0
Duben Benada Radek 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Procáková Eva 2:0
Březen Lembard Tomáš 2:0
Březen Kaloč Libor 2:0
Březen Jančík Mikuláš 2:0
Únor Němcová Klára 2:0
Únor Bednařík Jan 2:0
Únor Tichy Radim 2:Sc
Únor Zinglar David 2:Sc