Avatars_small

Vencl Radek


Můžu hrát pondělí až pátek po 15-té hodině, víkendy dle domluvy.

Skupina Nadšenci 2C
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 16 9 7 0 56.25%
2018/2019 44 20 24 0 45.45%
2017/2018 38 21 17 0 55.26%
2016/2017 42 26 16 0 61.90%
Celkem: 140 76 64 0 54.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Vašíček Josef 2:0
Prosinec Tomíček Lukáš 2:Sc
Prosinec Holman Vít 0:2
Prosinec Herudek Erik 0:2
Listopad Wojkowský Radim 2:0
Listopad Herudek Erik 1:2
Listopad Bárová Petra 2:Sc
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Bárová Petra 2:0
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 0:2
Září Pernica Josef 0:2
Září Tota Martin 2:1
Září Koběluš Jaromír 2:1
Září Kutěj Honza 0:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tomíček Lukáš 1:2
Červenec/Srpen Maniur Tomas 0:2
Červenec/Srpen Koběluš Jaromír 0:2
Červenec/Srpen Bárová Petra 2:0
Červen Pernica Josef 2:Sc
Červen Kučerová Iveta 2:0
Červen Maniur Tomas 2:1
Červen Křižanová Božena 2:Sc
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Holman Vít 0:2
Květen Travinský Víťa 2:Sc
Květen Bakeš Radim 0:2
Duben Wojkowský Radim 2:1
Duben Čech Lumír 1:2
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Krul Tomáš 2:Sc
Březen Hric Jan 0:2
Březen Rohovský Petr 0:2
Březen Holík Pavel 1:2
Březen Adamec Lukáš 0:2
Únor Michel Lukáš 2:0
Únor Seget Martin 2:1
Únor Neubauer Jaroslav 0:2
Únor Guniš Ondřej 2:0
Leden Kutěj Honza 0:2 2
Leden Kučerová Iveta 0:2
Leden Šefčík Petr 0:2
Leden Kaloč Marek 0:2
Prosinec Vojtovič Daniel 0:2
Prosinec Kubisz Michael 2:0
Prosinec Pácal Miloslav 2:1
Prosinec Hrabec Tomáš 2:1
Listopad Urban František 0:2
Listopad Cinkraut Jakub 0:2
Listopad Kalvar Matěj 2:1
Listopad Prchal Dušan 0:2
Říjen Kret Martin 2:Sc
Říjen Novák Luboš 2:1
Říjen Vašíček Josef 0:2
Říjen Bolom Fabio 0:2
Září Krul Tomáš 2:0
Září Soban David 0:2
Září Urban František 2:0
Září Bolom Fabio 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kalvar Matěj 2:0
Červenec / Srpen Holásek Ladislav 2:0
Červenec / Srpen Benada Radek 2:0
Červenec / Srpen Volný Martin 2:Sc
Červen Pecuch Jiří 0:2
Červen Verner Adam 0:2
Červen Bakeš Radim 0:2
Červen Volný Martin 0:2
Květen Neubauer Jaroslav 1:2
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Urban František 0:2
Květen Soban David 1:2
Květen Procházková Iveta 1:2
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Bourek Luboš 2:0
Duben Vašíček Josef 2:1
Duben Kučerová Martina 2:1
Březen Telecký Matyáš 2:0
Březen Kučerová Martina 0:2
Březen Kaloč Libor 2:0
Březen Novák Luboš 2:0
Únor Riegel Jiří 1:2
Únor Janíček Tomáš 2:1
Únor Švec Rostislav 0:2
Únor Kučerová Iveta 0:2
Leden Sepeši Marian 1:2
Leden Schwarz Stanislav 2:0
Leden Kovář Pavel 2:0
Leden Maniur Tomas 2:0
Prosinec Schreier Petr 2:0
Prosinec Pernica Josef 1:2
Prosinec Krul Tomáš 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Kučerová Martina 1:2
Září Schwarz Stanislav 2:0
Září Hájek Jiří 1:2 1
Září Vítek Martin 2:0
Září Guniš Ondřej 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kalvar Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červenec/Srpen Otisk Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Benada Radek 2:0
Červen Kučerová Iveta 2:0
Červen Botor Milan 0:2
Červen Chalupa Vítězslav 2:1
Červen Marec Ján 0:2
Červen Krul Tomáš 1:2
Květen Fójcik Tadeusz 0:2
Květen Borová Petra 1:2
Květen Benada Radek 2:1
Květen Křižanová Božena 2:1
Duben Křižanová Božena 2:0
Duben Chalupa Vítězslav 2:1
Duben Nociar Lukáš 1:2
Duben Marec Ján 2:1
Březen Křižanová Božena 2:1
Březen Moják Petr 0:2
Březen Vítek Martin 2:0
Březen Hájek Jiří 0:2
Únor Procházková Iveta 0:2
Únor Chmiel Adam 0:2
Únor Šulc Zbyněk 2:1
Únor Vokál Daniel 0:2
Leden Marec Ján 2:Sc
Leden Kalvar Matěj 2:1
Leden Budiš Pavel 2:1
Leden Hájek Jiří 2:Sc
Prosinec Borová Petra 2:0
Prosinec Koval Jiří 2:0
Prosinec Procházková Iveta 0:2
Prosinec Petřík Tomáš 0:2
Listopad Pernica Josef 2:0
Listopad Čermák Jakub 1:2
Listopad Kalvar Matěj 2:0
Listopad Hýža David 2:0
Říjen Sladovník Richard 1:2
Říjen Hruzík Lukáš 0:2 3
Říjen Pernica Josef 2:0
Říjen Vančura Martin 2:0
Říjen Tota Martin 2:0