Avatars_small

Krul Tomáš

Skupina Nadšenci 3B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 45 14 29 16 31.11%
2017/2018 45 27 18 0 60.00%
2016/2017 43 21 22 9 48.84%
Celkem: 133 62 69 25 46.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 11 1 10 0 9.09%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kalvar Tomáš Sc:2
Červenec/Srpen Kalvarová Ivana Sc:Sc
Červenec/Srpen Pernica Josef Sc:Sc
Červenec/Srpen Maťovka Marek Sc:2
Červen Brožek Václav Sc:2
Červen Jančík Mikuláš Sc:2
Červen Kovář Pavel Sc:2
Červen Ulman Vladimír Sc:2
Červen Němcová Klára Sc:2
Květen Kučerová Iveta Sc:2
Květen Křižanová Božena Sc:2
Květen Kučera Jan Sc:2
Květen Tomíček Lukáš Sc:2
Duben Wojkowský Radim 1:2
Duben Guniš Ondřej Sc:2
Duben Čech Lumír Sc:2
Duben Vencl Radek Sc:2
Březen Špaňhel Viktor 0:2
Březen Kalvar Matěj 1:2
Březen Gelnar Roman 1:2
Březen Neubauer Jaroslav 2:0
Únor Vojtovič Daniel 0:2
Únor Pácal Miloslav 2:0
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Vašíček Josef 2:0
Leden Serbus Michal 2:0
Leden Vašíček Josef 1:2
Leden Kučera Jan 2:0
Leden Koběluš Jaromír 2:0
Prosinec Kaloč Libor 2:0
Prosinec Václavík Petr 2:Sc
Prosinec Kalvarová Ivana 2:0
Prosinec Holman Vít 0:2
Listopad Guniš Ondřej 2:1
Listopad Pernica Josef 2:1
Listopad Šimko Jáchym 0:2
Listopad Vildomcová Lucie 1:2
Říjen Prchal Dušan 0:2
Říjen Kutěj Honza 0:2 2
Říjen Neubauer Jaroslav 2:0
Říjen Pácl Petr 2:0
Září Vencl Radek 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Soban David 0:2
Září Urban František 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Koval Jiří 2:Sc 1
Červenec / Srpen Holík Pavel 0:2
Červenec / Srpen Horáková Tereza 2:1
Červenec / Srpen Václavek Martin 2:0
Červen Holman Vít 2:1
Červen Hruška Jakub 1:2
Červen Vavruša Martin 0:2
Červen Moják Petr 1:2
Květen Mlčák Stanislav 2:0
Květen Minarčík Tomáš 2:1
Květen Novosad Martin 1:2
Květen Novák Luboš 2:0
Duben Fajmon Jan 0:2
Duben Kříž Petr 0:2
Duben Moják Petr 0:2
Duben Hrabuška Tomáš 0:2
Březen Holásek Ladislav 2:0
Březen Hájek Jiří 2:1
Březen Karkoška David 2:0
Březen Moják Petr 0:2
Únor Šmíd Petr 2:0
Únor Vokál Daniel 1:2
Únor Novák Luboš 2:Sc
Únor Holásek Ladislav 2:0
Leden Velčovský Adrian 2:0
Leden Novák Luboš 1:2
Leden Špaňhel Viktor 0:2
Leden Janíček Tomáš 1:2
Prosinec Guniš Ondřej 2:1
Prosinec Schreier Petr 2:0
Prosinec Vencl Radek 2:0
Prosinec Kučerová Martina 2:0
Prosinec Pernica Josef 2:0
Listopad Špaňhel Viktor 2:Sc
Listopad Horák Martin 0:2
Listopad Botor Milan 2:1
Listopad Hošek Pavel 0:2
Říjen Filipčík Pavel 1:2
Říjen Šindelka Jan 2:0
Říjen Goldbricht Ivo 0:2
Říjen Špaňhel Viktor 2:0
Září Špaňhel Viktor 2:1
Září Vančura Martin 2:0
Září Kalvar Matěj 2:1
Září Procáková Eva 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Travinský Víťa Sc:2
Červenec/Srpen Marec Ján Sc:2
Červenec/Srpen Kalvar Matěj Sc:2
Červenec/Srpen Kotásek Mirek Sc:2
Červen Marec Ján 1:2
Červen Kučerová Iveta 2:1
Červen Botor Milan 2:1
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Červen Vencl Radek 2:1
Květen Chrenová Karina 1:2
Květen Lalík David 1:2
Květen Hájek Jiří 1:2
Květen Hruzík Radim 0:2
Duben Hruška Jakub 0:2
Duben Kozelský Martin 0:2
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 1:2
Březen Křístek Vladimír Sc:2
Březen Krkoška Libor Sc:2
Březen Žeravík David Sc:2
Březen Klečková Stanislava Sc:2
Březen Szarowski Zbyněk Sc:2
Únor Botor Milan 2:1
Únor Pretsch Dalibor 1:2
Únor Peterek Jakub 2:1
Únor Lalík David 2:Sc
Leden Procházková Iveta 2:0
Leden Smékalová Monika 2:0
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Šindelka Jan 2:1
Prosinec Botor Milan 0:2
Prosinec Otisk Tomáš 2:0
Prosinec Pecuch Jiří 1:2
Prosinec Pulcer Pavel 2:1
Listopad Benada Radek 2:0
Listopad Guniš Ondřej 2:0
Listopad Koval Jiří 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0
Říjen Montag Marek 2:0
Říjen Procházková Iveta 2:0
Říjen Kvíčala Petr 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Smékal Petr 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Geleta Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bonobo Milan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Solanský Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Stoczek Radek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Lach Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 0:2