C152c63404f2b9fb2195e10d011f25d775a08fbd_small

Rucký Daniel


Zpravidla jsem 14 dní v měsíci v zahraničí.

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 32 12 19 1 37.50%
2018/2019 46 27 19 1 58.70%
2017/2018 32 28 4 0 87.50%
Celkem: 110 67 42 2 60.91%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 3 3 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Serbus Michal 2:0
Červenec-Srpen Szarowski Zbyněk 1:2
Červenec-Srpen Třos Milan 0:2
Červenec-Srpen Fójcik Tadeusz 0:2
Březen-Červen Filipčík Pavel 2:0
Březen-Červen Černoch Petr 2:1
Březen-Červen Hanzl Jan Sc:Sc
Březen-Červen Herudek Erik 1:2
Únor Chylík Lukáš 2:1
Únor Juračka Robert 0:2
Únor Zeman Marek 0:2
Únor Ščigel Jiří 0:2
Leden Pindur Petr 0:2
Leden Riedl Michal 1:2
Leden Ščigel Jiří 0:2
Leden Hošek Pavel 0:2
Prosinec Chylík Lukáš 2:Sc
Prosinec Padrta Karel 2:1
Prosinec Kaloč Marek 0:2
Prosinec Zeman Marek 2:Sc
Listopad Hruška Jakub 2:0
Listopad Juračka Robert 2:0
Listopad Zeman Marek 1:2
Listopad Hruzík Lukáš 2:0
Říjen Zeman Marek 0:2
Říjen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Szarowski Zbyněk 0:2
Říjen Franek Pavel 1:2 1
Září Filipčík Pavel 1:2
Září Franek Pavel 0:2
Září Hruzík Lukáš 2:0
Září Pretsch Dalibor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Waliszewski Petr 2:1
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Oborný Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červen Šimko Jáchym 0:2
Červen Pindur Petr 0:2
Červen Vlosinský Jiří 1:2
Červen Habrnal Jaroslav 0:2
Červen Koval Slávek Sc:2
Květen Trnka Tomáš 2:0
Květen Kusin Patrik 0:2
Květen Fajmon Jan 2:0
Květen Waliszewski Petr 1:2
Duben Pindur Petr 0:2
Duben Fójcik Tadeusz 0:2
Duben Durlák Ivo 0:2
Duben Juračka Robert 0:2
Březen Fajmon Jan 2:Sc
Březen Li Fusheng 1:2
Březen Koval Slávek 2:1
Březen Fójcik Tadeusz 2:0
Únor Krkoška Libor 2:0
Únor Hlavatý Jiří 1:2
Únor Třos Milan 1:2
Únor Telecký Tomáš 2:1
Leden Soban David 2:0
Leden Li Fusheng 2:1
Leden Telecký Tomáš 1:2
Leden Pretsch Dalibor 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 1:2
Prosinec Třos Milan 2:0
Prosinec Koval Slávek 0:2
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Listopad Bečák Patrik 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Koval Slávek 2:0
Listopad Travinský Víťa 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:0
Říjen Bakeš Radim 2:1
Říjen Rohovský Petr 2:0
Říjen Lyko Pavel 2:Sc
Říjen Adamec Lukáš 2:0
Září Pácal Miloslav 2:0
Září Špaňhel Viktor 2:Sc
Září Holásek Ladislav 2:0
Září Václavek Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Telecký Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Faruzel Petr 2:1
Červenec / Srpen Fajmon Jan 1:2
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 1:2
Červen Pretsch Dalibor 1:2
Červen Klečková Stanislava 2:Sc
Červen Bečák Patrik 2:1
Červen Oswald Petr 0:2
Květen Žeravík David 2:1
Květen Moják Petr 2:0
Květen Bečák Patrik 2:0
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Duben Vokál Daniel 2:0
Duben Urban František 2:0
Duben Koval Jiří 2:0
Duben Adamec Lukáš 2:1 1
Březen Fajmon Jan 2:1
Březen Velčovský Adrian 2:0
Březen Švec Rostislav 2:1
Březen Šindelka Jan 2:0
Únor Minarčík Tomáš 2:1
Únor Kučerová Martina 2:1
Únor Šindelka Jan 2:0
Únor Vítek Martin 2:0
Leden Hrabuška Tomáš 2:0
Leden Ausficírová Veronika 2:0
Leden Čvandová Ivana 2:0
Leden Schreier Petr 2:0
Prosinec Sopuch Jakub 2:Sc
Prosinec Kovář Pavel 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Horáčková Vladimíra 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Pretsch Dalibor 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Slíva Přemysl 0:2