Avatars_small

Holibka Albert

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 18 17 1 0 94.44%
2022/2023 36 18 18 7 50.00%
2021/2022 45 25 16 6 55.56%
Celkem: 99 60 35 13 60.61%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Pustka Jiri
Duben Ščigel Jiří
Duben Bembenek Pavel
Duben Pekárek Nikolas 0:2
Březen Hruboň Tomáš 2:0
Březen Litschmann Aleš 2:0
Březen Šrajer Jan 2:0
Březen Herudek Erik 2:1
Únor Koval Jiří 2:1
Únor Vychodil Tomáš 2:0
Únor Maceček Jan 2:0
Únor Filipčík Pavel 2:0
Únor Plichta Tomas 2:1
Leden Neubauer Jaroslav 2:0
Leden Noga David 2:0
Leden Kiszka Michal 2:1
Leden Schreier Petr 2:0
Prosinec Kiszka Michal 2:0
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Maceček Filip 2:Sc
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hlavatý Jiří 2:Sc
Květen Pustka Jiri Sc:2
Květen Plichta Tomas Sc:2
Květen Waliszewski Petr Sc:2
Duben Vychodil Tomáš Sc:2 1
Duben Hanzl Jan Sc:2
Duben Kiszka Bogdan Sc:2
Duben Faruzel Petr Sc:2
Březen Mironidis Radek 2:0
Březen Plichta Tomas 2:Sc
Březen Vašíček Josef 2:0
Březen Vychodil Tomáš 2:0
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Hric Jan 0:2
Únor Janošek Radim 0:2
Únor Vychodil Tomáš 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:0
Leden Krkoška Libor 2:1
Leden Janošek Radim 1:2
Leden Kiszka Bogdan 2:1
Prosinec Kutěj Honza 2:Sc
Prosinec Rozprým Martin 1:2
Prosinec Hruška Jakub 1:2
Prosinec Kaňok Robin 0:2
Listopad Lam Tung Luu 2:Sc
Listopad Oswald Petr 0:2
Listopad Kubáček Vojtěch 2:1
Listopad Pretsch Dalibor 1:2
Říjen Moravec Petr 1:2 2
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Sukeník Vladimír 2:1
Říjen Mironidis Radek 2:0
Září Novák Luboš 2:0
Září Moravec Petr 2:0
Září Koběluš Jaromír 2:0
Září Serbus Michal 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Litschmann Aleš Sc:Sc
Červenec - srpen Gulas Jan Sc:Sc
Červenec - srpen Verner Adam Sc:Sc
Červenec - srpen Kutěj Honza Sc:Sc
Červen Filipčík Pavel 2:1
Červen Tourek Jaroslav 2:Sc
Červen Klimeš Adrian 2:Sc
Červen Krkoška Libor 0:2
Květen Bakeš Radim 2:1
Květen Litschmann Aleš 0:2
Květen Mikuláš David Sc:2
Květen Soban David 2:Sc
Duben Vychodil Tomáš 1:2
Duben Pustka Jiri 0:2
Duben Faruzel Petr 0:2
Duben Gombos Dušan 0:2
Březen Dolkoš Dominik 2:0
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Černoch Petr 2:Sc
Březen Bakeš Radim 2:1
Únor Koběluš Jaromír 2:1
Únor Bolom Fabio 2:Sc
Únor Moravec Petr 2:1
Únor Černoch Petr 1:2
Leden Wojkowský Radim 2:0
Leden Bolom Fabio 1:2
Leden Kotásek Mirek 2:0
Leden Teplan Peter 2:0
Prosinec Neubauer Jaroslav 2:0
Prosinec Wojkowský Radim 2:0
Prosinec Kučerová Iveta 2:Sc
Prosinec Bourek Luboš 2:0
Listopad Pavlíček David 1:2
Listopad Urban František Sc:2
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Grulich Ladislav 2:0
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Konkolský Roman 2:0
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Bárová Petra 2:Sc
Září Žeravík David 0:2
Září Pavlíček David 1:2
Září Schőn Michal 2:Sc
Září Kašuba Milan 2:0
Září Kňazovčík Johan 2:0