156973da1149706219890018ef9c33f10ff91018_small

Hošek Pavel

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 0 3 1 0.00%
2019/2020 33 12 17 10 36.36%
2018/2019 47 25 22 1 53.19%
2017/2018 46 33 12 1 71.74%
Celkem: 130 70 54 13 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 4 2 0 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Pustka Jiri
Říjen Habrnál Libor
Říjen Maceček Jan
Říjen Krkoška Libor
Září Zeman Marek 0:2
Září Pustka Jiri Sc:Sc
Září Třos Milan 1:2
Září Fajmon Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Juračka Robert Sc:Sc
Červenec-Srpen Kusin Patrik Sc:Sc
Červenec-Srpen Faruzel Petr 1:2
Červenec-Srpen Telecký Tomáš 0:2
Březen-Červen Lach Tomáš 2:0
Březen-Červen Mikuláš David Sc:Sc
Březen-Červen Padrta Karel Sc:2
Březen-Červen Zeman Marek Sc:Sc
Únor Panak Petr 1:2
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Durlák Ivo 0:2
Únor Rutar Filip 0:2
Únor Lach Tomáš 0:2
Leden Ščigel Jiří 2:1
Leden Pindur Petr 1:2
Leden Rucký Daniel 2:0
Leden Riedl Michal 2:1
Prosinec Filipčík Pavel 2:1
Prosinec Pustka Jiri 2:0
Prosinec Procák Vladimír 2:Sc
Prosinec Franek Pavel 2:0
Listopad Hlavatý Jiří Sc:2
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Listopad Pustka Jiri 2:1
Listopad Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Třos Milan 0:2
Říjen Waliszewski Petr 2:1
Říjen Mikuláš David 2:1
Říjen Juračka Robert 1:2
Září Koval Slávek Sc:2
Září Chylík Lukáš Sc:2
Září Zeman Marek Sc:2
Září Bembenek Pavel Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bonobo Milan 1:2
Červenec/Srpen Mikuláš David 2:0
Červenec/Srpen Czepiec Marian 1:2
Červenec/Srpen Horkel Petr 2:0
Červen Durlák Ivo 0:2
Červen Bystroň Jan 1:2
Červen Benda Michal 0:2
Červen Gulas Jan 0:2
Květen Baldrman Ondřej 2:Sc
Květen Vlosinský Jiří 1:2
Květen Oborný Tomáš 2:0
Květen Gulas Jan 1:2
Duben Czepiec Marian 2:0
Duben Chylík Lukáš 1:2
Duben Třos Milan 2:1
Duben Li Fusheng 2:Sc
Březen Mikuláš David 2:0
Březen Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen Pustka Jiri 2:0
Březen Pavlačik Ondrej 2:0
Březen Litschmann Aleš 2:0
Únor Horkel Petr 0:2
Únor Zeman Marek 2:Sc
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Koval Slávek 1:2
Leden Blažej Štěpán 2:1
Leden Trnka Tomáš 2:1
Leden Bystroň Jan 0:2
Leden Maceček Jan 2:1 1
Prosinec Horkel Petr Sc:2
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Riedl Michal 0:2
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Listopad Pelikán Aleš 2:Sc
Listopad Pustka Jiri 2:0
Listopad Fajmon Jan 1:2
Listopad Broulík Aleš 1:2
Listopad Hanzl Jan 0:2
Říjen Li Fusheng 2:0
Říjen Krkoška Libor 1:2
Říjen Waliszewski Petr 2:1
Říjen Fajmon Jan 2:1
Říjen Travinský Víťa 2:0
Září Kňazovčík Jan 2:1
Září Klečková Stanislava 2:0
Září Pretsch Dalibor 2:0
Září Li Fusheng 1:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Czepiec Marian 0:2
Červenec / Srpen Chylík Lukáš 0:2
Červenec / Srpen Trnka Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Pustka Jiri Sc:Sc
Červen Procák Vladimír 0:2
Červen Maceček Jan 1:2
Červen Kvíčala Petr 2:1
Červen Žeravík David 2:0
Červen Telecký Tomáš 2:0
Květen Pretsch Dalibor 0:2
Květen Szarowski Zbyněk 2:1
Květen Peterek Jakub 2:0
Květen Fajmon Jan 2:0
Duben Oswald Petr 2:1
Duben Ščigel Jiří 0:2
Duben Travinský Víťa 1:2
Duben Pretsch Dalibor 2:1
Březen Rohovský Petr 2:1
Březen Oborný Tomáš 0:2
Březen Vavruša Martin 2:0
Březen Minařík František 2:0
Únor Špaňhel Viktor 2:1
Únor Kříž Petr 2:1
Únor Velčovský Adrian 2:0
Únor Fajmon Jan 2:Sc
Leden Šindelka Jan 2:Sc
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Novosad Martin 2:1
Leden Kučerová Martina 2:0
Prosinec Botor Milan 2:1
Prosinec Janíček Tomáš 1:2
Prosinec Travinský Víťa 1:2
Prosinec Kříž Petr 1:2
Listopad Špaňhel Viktor 2:1
Listopad Botor Milan 1:2
Listopad Horák Martin 2:1
Listopad Krul Tomáš 2:0
Říjen Velčovský Adrian 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Říjen Holásek Ladislav 2:0
Září Meluzínová Monika 2:Sc
Září Horáčková Vladimíra 2:0
Září Holásek Ladislav 2:0
Září Kalvarová Ivana 2:0
Září Košťálová Zuzana 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Losíková Simona 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 0:2