280f04107cdc3125bf6379edeb62b7dcf9b3607f_small

Chylík Lukáš

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 28 8 20 11 28.57%
2018/2019 36 17 19 3 47.22%
2017/2018 45 21 24 0 46.67%
2016/2017 47 23 24 0 48.94%
Celkem: 156 69 87 14 44.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 2 4 0 33.33%
2018/2019 24 13 10 0 54.17%
2017/2018 42 19 23 0 45.24%
2016/2017 52 26 23 0 50.00%
Celkem: 124 60 60 0 48.39%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen-Červen Litschmann Aleš Sc:2
Březen-Červen Maceček Jan Sc:2
Březen-Červen Blažej Štěpán 0:2
Březen-Červen Ščigel Jiří Sc:2
Únor Rucký Daniel 1:2
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Juračka Robert 0:2
Únor Zeman Marek 1:2
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Blažej Štěpán 2:1
Leden Serbus Michal 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Rucký Daniel Sc:2
Prosinec Kaloč Marek Sc:2
Prosinec Zeman Marek Sc:2
Prosinec Padrta Karel Sc:2
Listopad Panak Petr Sc:2
Listopad Mikuláš David Sc:2
Listopad Filipčík Pavel Sc:2
Listopad Třos Milan Sc:2
Říjen Durlák Ivo 0:2
Říjen Bembenek Pavel 2:Sc
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Říjen Pindur Petr 0:2
Září Bembenek Pavel 0:2
Září Hošek Pavel 2:Sc
Září Koval Slávek 2:1
Září Zeman Marek 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Bonobo Milan Sc:2
Květen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Květen Hopp Petr 0:2
Květen Fójcik Tadeusz Sc:2
Duben Hošek Pavel 2:1
Duben Li Fusheng 2:0
Duben Třos Milan 2:0
Duben Czepiec Marian 2:0
Březen Riedl Michal 2:1
Březen Krejčí Martin 2:0
Březen Hruzík Lukáš 2:1
Březen Zeman Marek 2:Sc
Únor Riedl Michal 1:2
Únor Fousek Roman 0:2
Únor Bystroň Jan 1:2
Únor Oborný Tomáš 1:2
Leden Fajmon Jan 0:2
Leden Waliszewski Petr 2:Sc
Leden Bembenek Pavel 1:2
Leden Krkoška Libor 2:0
Prosinec Pindur Petr 0:2
Prosinec Šmajstrla Miroslav 0:2
Prosinec Oswald Petr 1:2
Prosinec Hanzl Jan 0:2
Listopad Třos Milan 2:0
Listopad Lach Tomáš 2:0
Listopad Trnka Tomáš 2:0
Listopad Bembenek Pavel 0:2
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Lach Tomáš 2:0
Říjen Hlavatý Jiří 1:2
Říjen Oswald Petr 1:2
Září Trnka Tomáš 2:0
Září Pustka Jiri 2:0
Září Hlavatý Jiří 0:2
Září Krkoška Libor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pustka Jiri 1:2
Červenec / Srpen Hošek Pavel 2:0
Červenec / Srpen Czepiec Marian 2:1
Červenec / Srpen Trnka Tomáš 1:2
Červen Pustka Jiri 1:2
Červen Gulas Jan 1:2
Červen Kusin Patrik 2:1
Červen Vlosinský Jiří 0:2
Květen Bonobo Milan 0:2
Květen Hanzl Jan 0:2
Květen Kusin Patrik 1:2
Květen Lach Tomáš 1:2
Duben Riedl Michal 1:2
Duben Bonobo Milan 1:2
Duben Trnka Tomáš 2:1
Duben Pustka Jiri 2:0
Březen Horkel Zdeněk 2:1
Březen Lach Tomáš 1:2
Březen Krkoška Libor 2:0
Březen Spáčil Lukáš 1:2
Únor Procák Vladimír 2:1
Únor Trnka Tomáš 2:0
Únor Vlosinský Jiří 2:1
Únor Hanzl Jan 0:2
Leden Kvíčala Petr 2:0
Leden Panak Petr 2:0
Leden Blažej Štěpán 2:0
Leden Procák Vladimír 1:2
Prosinec Kvíčala Petr 2:0
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Krejčí Martin 2:1
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Listopad Kožela Lukáš 1:2
Listopad Vlosinský Jiří 1:2
Listopad Kusin Patrik 0:2
Listopad Pustka Jiri 1:2
Říjen Krejčí Martin 2:0
Říjen Novosad Martin 2:0
Říjen Trnka Tomáš 1:2
Říjen Juračka Robert 2:1
Září Li Fusheng 0:2
Září Hopp Petr 1:2
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Novosad Martin 2:0
Září Karas Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc 1
Červenec/Srpen Horkel Zdeněk 1:2
Červenec/Srpen Li Fusheng 2:0
Červenec/Srpen Bajger Marcel 0:2
Červenec/Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Panak Petr 1:2
Červen Hopp Petr 1:2
Červen Li Fusheng 1:2
Červen Maceček Jan 2:1
Květen Czepiec Marian 2:0
Květen Litschmann Aleš 2:1
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Riedl Michal 2:1
Duben Stachovič Martin 0:2
Duben Fajmon Jan 0:2
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Padrta Karel 1:2
Březen Kříž Petr 2:Sc
Březen Fousek Roman 2:1
Březen Karas Tomáš 2:1
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Li Fusheng 2:0
Únor Janoš Petr 0:2
Únor Ščigel Jiří 2:Sc
Únor Stachovič Martin 0:2
Únor Kuťák Radek 1:2
Leden Karas Tomáš 2:1
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Kučera Martin 2:Sc
Leden Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Vavruša Martin 2:0
Prosinec Pretsch Dalibor 2:1
Prosinec Baldrman Ondřej 1:2
Prosinec Spáčil Lukáš 1:2
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Renz Vojtěch 0:2
Listopad Kříž Petr 2:Sc
Listopad Žeravík David 2:0
Říjen Horkel Petr 0:2
Říjen Karkoška David 2:0
Říjen Hrabec Radomír 0:2
Říjen Kříž Petr 1:2
Říjen Karas Tomáš 0:2
Září Brokeš Jiří 0:2
Září Bakeš Radim 2:0
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Spáčil Lukáš 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Cinkraut Jakub 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Motl Roman 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Bystroň Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Kalvar Matěj 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Meluzínová Monika 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lošťák Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kvíčala Petr 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Raszyk Pavel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Heidler Jakub 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Klečková Stanislava 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drong Roman 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Vyvial Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Řeháček Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Klimek Vojtěch 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Koval Slávek 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kořená Michaela 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Seidler Přemysl 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chovanec Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kořená Michaela 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Juračka Robert 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Goldbricht Ivo 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vašíček Karel 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Ptáček Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Duchek Miroslav 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Koval Slávek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Štolba Miroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sepeši Marian 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Harazim David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bartl Roman 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ondrušek Bronislav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Peterek Jakub 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Dvořák Milan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Hruzík Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bonobo Milan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Riegel Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Bartl Roman 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Telecký Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hruzík Lukáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kiszka Bogdan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Plaček Honza 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bonobo Milan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Otisk Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Josef 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kiszka Bogdan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Machová Magdaléna 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Koval Slávek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Poláček Jan 0:2