B6263e3be3e6bfd3c74d4a4692cfb22f3b7a5b33_small

Kvíčala Petr

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 48 26 22 6 54.17%
2016/2017 42 32 10 0 76.19%
Celkem: 90 58 32 6 64.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 23 14 9 0 60.87%
2016/2017 42 21 20 0 50.00%
Celkem: 65 35 29 0 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horkel Petr Sc:2
Červenec / Srpen Litschmann Aleš Sc:2
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz Sc:2
Červenec / Srpen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Telecký Tomáš 2:0
Červen Žeravík David 1:2
Červen Hošek Pavel 1:2
Červen Procák Vladimír 0:2
Červen Maceček Jan 2:1
Květen Krkoška Libor Sc:2
Květen Litschmann Aleš 1:2
Květen Pustka Jiri 1:2
Květen Holain Jiří 2:Sc
Duben Karas Tomáš 0:2
Duben Holain Jiří 2:Sc
Duben Hopp Petr 0:2
Duben Kusin Patrik Sc:2
Březen Procák Vladimír 2:0
Březen Panak Petr 1:2
Březen Travinský Víťa 2:1
Březen Riedl Michal 2:1
Únor Minařík František 2:0
Únor Maceček Jan 2:1
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:0
Leden Chylík Lukáš 0:2
Leden Procák Vladimír 1:2
Leden Panak Petr 2:1
Leden Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Chylík Lukáš 0:2
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Prosinec Blažej Štěpán 2:0
Prosinec Krejčí Martin 2:1
Listopad Panak Petr 2:1
Listopad Koval Jiří 2:0
Listopad Juračka Robert 2:0
Listopad Verner Adam 2:0
Listopad Franek Pavel 2:1
Říjen Verner Adam 2:0
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Adamec Lukáš 2:0
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Září Panak Petr 2:1
Září Kříž Petr 2:0
Září Trnka Tomáš 1:2
Září Janíček Tomáš 2:0
Září Horák Martin 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Karas Tomáš 2:1
Červenec/Srpen Soban David 1:2
Červenec/Srpen Krejčí Martin 0:2
Červenec/Srpen Žeravík David 1:2
Červen Procházková Iveta 2:0
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Rohovský Petr 2:0
Červen Vavruša Martin 2:0
Květen Juračka Robert 2:1
Květen Minařík František 2:1
Květen Kutěj Honza 2:1 1
Květen Grohman Stanislav 0:2
Květen Májová Renáta 2:0
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Li Fusheng 0:2
Duben Adamec Lukáš 1:2
Duben Kňazovčík Jan 2:0
Březen Holman Vít 2:0
Březen Procházková Iveta 2:0
Březen Botor Milan 2:0
Březen Filipčík Pavel 2:0
Únor Travinský Víťa 0:2
Únor Májová Renáta 1:2
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Únor Bakeš Radim 2:1
Leden Kutěj Honza 0:2 2
Leden Hrabec Tomáš 2:0
Leden Pulcer Pavel 2:0
Leden Huňka Jindřich 2:Sc
Prosinec Holman Vít 2:0
Prosinec Šmíd Petr 2:0
Prosinec Benada Radek 2:0
Prosinec Meier Vladimir 2:Sc
Listopad Riegel Jiří 2:0
Listopad Vítek Martin 2:0
Listopad Hájek Jiří 2:1
Listopad Křižanová Božena 2:0
Říjen Smékal Petr 2:Sc
Říjen Montag Marek 2:0
Říjen Krul Tomáš 2:0
Říjen Procházková Iveta 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lošťák Jan 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Czepiec Marian 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hošek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Běčák Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Nesládek Matěj 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Balwar David 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bystroň Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Juračka Robert 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Karas Tomáš 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolbábek Jakub 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Polach Jaromír 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Ptáček Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Zbranek Antonín 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Panak Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Riedl Michal 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Janča Martin 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Peterek Jakub 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Zbranek Antonín 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Trojek Igor 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Ptáček Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 olšar petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Franek Pavel 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Pulcer Pavel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hruzík Lukáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Czepiec Marian 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Černý Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Meier Vladimir 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kaloč Marek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Panak Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Dvořák Milan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sepeši Marian 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Huňka Jindřich 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 0:2