Avatars_small

Horák Martin

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 41 17 24 7 41.46%
2016/2017 47 27 20 2 57.45%
2015/2016 44 22 21 5 50.00%
2014/2015 32 14 17 8 43.75%
Celkem: 164 80 82 22 48.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 4 2 0 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kret Martin Sc:2
Červen Fajmon Jan Sc:2
Červen Horkel Petr Sc:2
Červen Travinský Víťa Sc:2
Květen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Krejčí Martin Sc:2
Květen Fójcik Tadeusz Sc:2
Květen Klečková Stanislava Sc:2
Duben Fójcik Tadeusz 0:2
Duben Horkel Petr 2:Sc
Duben Hrabec Radomír 2:Sc
Duben Maceček Jan 0:2
Březen Li Fusheng 2:Sc
Březen Novosad Martin 2:0
Březen Bakeš Radim 2:Sc
Březen Kret Martin 1:2
Únor Benada Radek 2:1
Únor Bolom Fabio 2:1
Únor Kret Martin 2:1
Únor Bečák Patrik 1:2
Leden Verner Adam 2:0
Leden Kutěj Honza 1:2 1
Leden Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Faruzel Petr 1:2
Prosinec Urban František 2:1
Prosinec Pretsch Dalibor 1:2
Prosinec Hájek Jiří 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:0
Listopad Botor Milan 1:2
Listopad Krul Tomáš 2:0
Listopad Špaňhel Viktor 2:0
Listopad Hošek Pavel 1:2
Říjen Botor Milan 0:2
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Říjen Panak Petr 0:2
Říjen Miler Ctirad 0:2
Září Kříž Petr 0:2
Září Trnka Tomáš 0:2
Září Janíček Tomáš 2:1
Září Panak Petr 1:2
Září Kvíčala Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kubíček Michal 2:1
Červenec/Srpen Václavek Martin 2:0
Červenec/Srpen Hájek Jiří 2:1
Červenec/Srpen Grošaft Jiří 2:1
Červen Adamec Lukáš 0:2
Červen Májová Renáta 0:2
Červen Kolondra Vítězslav Sc:2
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Hruzík Lukáš 2:1
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Vavruša Martin 0:2
Duben Macura Jiří 2:Sc
Duben Májová Renáta 0:2
Duben Borski Michal 2:1
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Kučerová Iveta 2:0
Březen Kutěj Honza 2:Sc 1
Březen Franek Pavel 0:2
Březen Májová Renáta 0:2
Březen Borski Michal 1:2
Březen Oborný Tomáš 0:2
Únor Šindelka Jan 2:0
Únor Bolom Fabio 2:1
Únor Pulcer Pavel 2:Sc
Únor Krkoška Libor 0:2
Leden Franek Pavel 0:2
Leden Kubíček Michal 0:2
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Kňazovčík Jan 0:2
Leden Kusin Patrik Sc:2
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Prosinec Moravec René 2:Sc
Prosinec Szarowski Zbyněk 0:2
Prosinec Hopp Petr 0:2
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Janíček Tomáš 2:0
Listopad Huňka Jindřich 2:Sc 1
Listopad Adamec Lukáš 1:2
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Pešl Vít 2:Sc
Říjen Hrčka Libor 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 2:0
Září Křižanová Božena 2:0
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Kotásek Mirek 2:0
Září Guniš Ondřej 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hrčka Libor 2:0
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor 0:2
Červenec / Srpen Vontor René 2:1
Červenec / Srpen Májová Renáta 0:2
Červen Vítek Martin 2:0
Červen Kalvar Matěj 2:0
Červen Koval Jiří 2:0
Červen Křižanová Božena 2:1
Květen Májová Renáta 0:2
Květen Vítek Martin 2:0
Květen Hájek Jiří 1:2
Květen Holeš Jiří 2:0
Duben Garba Dušan 0:2
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Václavek Martin 1:2
Duben Záveský Petr 0:2
Březen Procáková Eva 2:Sc
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Mrajca Jiří 2:1
Březen Karas Tomáš 1:2
Únor Drbal Martin 1:2
Únor Václavek Martin 0:2
Únor Adamec Lukáš 0:2
Únor Vlček Jaroslav 1:2
Leden Šulc Zbyněk 2:0
Leden Kotásek Mirek 2:0
Leden Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Leden Kubíček Michal 0:2
Prosinec Kučerová Martina 2:Sc
Prosinec Křižanová Božena 2:Sc
Prosinec Máj Tomáš Sc:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Lembard Ondřej 2:Sc
Listopad Riegel Jiří 2:0
Listopad Šmíd Petr 0:2
Listopad Guniš Ondřej 2:0
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Hrabec Tomáš Sc:2
Říjen Riegel Jiří 2:0
Říjen Vokál Daniel 2:1
Září Kolbábek Jakub Sc:2
Září Hájek Jiří Sc:Sc
Září Krejčí Martin 0:2
Září Procáková Eva Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Suchomel Václav Sc:2
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červenec / Srpen Tračík Štěpán Sc:2
Červenec / Srpen Papcunová Eva Sc:2
Červen Kučerová Iveta 0:2
Červen Drbal Martin Sc:2
Červen Václavek Martin Sc:2
Červen Lembard Ondřej Sc:2
Květen Guznar Jan 1:2
Květen Kučerová Iveta 2:1
Květen Pala Přemysl 2:1
Květen Hrčka Libor 2:Sc
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Petruška Kamil 0:2
Duben Bolom Fabio Sc:Sc
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Březen Bajger Jindřich 2:Sc
Březen Kučerová Iveta 2:1
Březen Kuras Pavel 1:2
Březen Guznar Jan 2:Sc
Únor Šrámek Viktor 2:Sc
Únor Papcunová Eva 2:0
Únor Hájek Jiří 2:Sc 2
Únor Hajný Jan 0:2
Leden Kubáček Vojtěch 1:2
Leden Guznar Jan 0:2
Leden Růžička Tomáš 2:Sc
Leden Martinik Adam 0:2
Prosinec Procáková Eva 2:0
Prosinec Mikeska Jan 2:Sc
Prosinec Papcunová Eva 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Faruzel Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2