Avatars_small

Borová Petra

Skupina Nadšenci 5C
Pohlaví žena
Věk 31 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 43 13 27 5 30.23%
2015/2016 45 12 33 1 26.67%
2014/2015 10 1 6 3 10.00%
Celkem: 98 26 66 9 26.53%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Šugar Petr Sc:Sc
Červenec/Srpen Kučerová Iveta Sc:2
Červenec/Srpen Holásek Ladislav Sc:2
Červenec/Srpen Klimešová Petra Sc:Sc
Červen Novák Luboš Sc:Sc
Červen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Šugar Petr 0:2
Červen Janoško Tomáš 0:2
Květen Benada Radek 1:2
Květen Vencl Radek 2:1
Květen Fójcik Tadeusz 0:2
Květen Křižanová Božena 1:2
Duben Šulc Zbyněk 0:2
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Vyplelová Agáta 2:Sc
Duben Kalvar Matěj 1:2
Březen Pernica Josef 2:0
Březen Šablatura Lumír 0:2
Březen Vančura Martin 1:2
Únor Čermák Jakub 0:2
Únor Vítek Martin 1:2
Únor Petřík Tomáš 1:2
Únor Velek Martin 2:Sc
Leden Richtar Jan 2:Sc
Leden Kakáč Vladimír 2:0
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Vančura Martin 2:0
Prosinec Vencl Radek 0:2
Prosinec Petřík Tomáš 2:0
Prosinec Koval Jiří 0:2
Prosinec Procházková Iveta 0:2
Listopad Urban František 0:2
Listopad Václavek Martin 0:2
Listopad Velek Martin 0:2
Listopad Šindelka Jan 0:2
Říjen Botor Milan 0:2
Říjen Velek Martin 0:2
Říjen Vlček Jaroslav 0:2
Říjen Kolondra Vítězslav 0:2
Září Karas Tomáš 0:2
Září Holeš Jiří 1:2
Září Marec Ján 2:0
Září Mrajca Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Chrenová Karina 0:2
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 0:2
Červenec / Srpen Renz Vojtěch 0:2
Červenec / Srpen Benada Radek 0:2
Červen Petřík Tomáš 2:1
Červen Šulc Zbyněk 1:2
Červen Vontor René 1:2
Červen Procáková Eva 1:2
Květen Hrčka Libor 0:2
Květen Malik Petr 0:2 1
Květen Kučerová Martina 0:2
Květen Kleibertová Věra 2:1
Duben Budiš Pavel 2:Sc
Duben Chrenová Karina 0:2
Duben Riegel Jiří 1:2
Duben Kubulus Tomáš 0:2
Březen Kubáček Vojtěch 0:2 1
Březen Václavek Martin 0:2
Březen Koval Jiří 0:2
Březen Holeš Jiří 2:Sc
Únor Guniš Ondřej 2:0
Únor Vojíř Josef 0:2
Únor Uher Radim 0:2 2
Únor Klemens Pavel 2:0
Únor Strapáčová Blanka 2:0
Leden Kleibertová Věra Sc:2
Leden Botor Milan 1:2
Leden Sobek Jan 0:2
Prosinec Vrubelová Kateřina 2:Sc
Prosinec Skácel Petr 0:2
Prosinec Kotásek Mirek 0:2
Prosinec Růžička Lukáš 1:2
Prosinec Padrta Karel 2:Sc
Listopad Procáková Eva 0:2
Listopad Otisk Tomáš 0:2
Listopad Pešl Vít 0:2
Listopad Holeš Jiří 0:2
Říjen Šmíd Petr 2:Sc
Říjen Holman Vít 0:2
Říjen Pavlík Libor 2:Sc
Říjen Benda Michal 0:2
Září Fójcik Tadeusz 0:2
Září Urbánek Vít 2:Sc
Září Macura Jiří 0:2
Září Kubíček Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hric Roman Sc:Sc
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:Sc
Červenec / Srpen Kleibertová Věra 0:2
Červenec / Srpen Nociar Lukáš Sc:Sc
Červen Pulcer Pavel 0:2
Červen Tračík Štěpán 0:2 1
Červen Němec Pavel 2:Sc
Květen Tračík Štěpán 0:2
Květen Palkovský Adam 0:2
Květen Sedláček Břetislav 0:2