Avatars_small

Tomai Martin

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 42 21 21 0 50.00%
2022/2023 45 29 16 0 64.44%
Celkem: 87 50 37 0 57.47%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Noga David
Červenec - srpen Štarha Roman 2:1
Červenec - srpen Duda Jiří
Červenec - srpen Bolom Fabio
Červen Filipčík Pavel 0:2
Červen Novák Luboš 2:1
Červen Herudek Erik 0:2
Červen Litschmann Aleš 0:2
Květen Kubíček Michal 0:2
Květen Shevchenko Oleg 2:0
Květen Holek Radim 2:0
Květen Kaczmarek Petr 2:0
Duben Michel Lukáš 0:2
Duben Kowalczyk Jan 1:2
Duben Koběluš Jaromír 2:0
Duben Kašpárek Jan 2:0
Březen Schreier Petr 2:0
Březen Novák Luboš 2:1
Březen Olbrecht Radek 2:Sc
Březen Konkolský Roman 0:2
Únor Malůš Jan 2:Sc
Únor Michel Lukáš 0:2
Únor Kašpárek Jan 2:0
Únor Kotásek Mirek 2:Sc
Leden Pískala Jan 0:2
Leden Michel Lukáš 1:2
Leden Matějka Pavel 2:0
Leden Majkus Filip 0:2
Prosinec Vašíček Josef 0:2
Prosinec Kičmer Jan 0:2
Prosinec Wojkowský Radim 2:0
Prosinec Urban František 2:1
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Listopad Palenčík Matúš 0:2
Listopad Vašíček Josef 1:2
Listopad Koběluš Jaromír 0:2
Listopad Holub Roman 2:0
Říjen Pitron Martin 2:0
Říjen Kašpárek Jan 2:0
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Bakeš Radim 2:1
Září Ston Kamil 0:2
Září Sukeník Vladimír 0:2
Září Koběluš Jaromír 0:2
Září Litschmann Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Bakeš Radim 2:Sc
Červenec - srpen Šrajer Jan 2:1
Červenec - srpen Grulich Ladislav 2:1
Červenec - srpen Maťovka Marek 2:0
Červen Schreier Petr 2:0
Červen Kozubek Petr 2:0
Červen Maťovka Marek 2:0
Červen Vališ David 1:2
Květen Augustin Michal 2:0
Květen Strzelec Jan 0:2
Květen Kozubek Petr 2:0 1
Květen Bedrlík David 2:0
Duben Neubauer Jaroslav 2:0
Duben Koběluš Jaromír 0:2
Duben Novák Luboš 0:2
Duben Kašpárek Jan 2:0
Březen Moravec Petr 0:2
Březen Kiszka Michal 0:2
Březen Serbus Michal 1:2
Březen Štarha Roman 2:0
Únor Kiszka Bogdan 0:2
Únor Litschmann Aleš 1:2
Únor Holman Vít 2:0
Únor Frydrychova Jana 0:2
Leden Čech Lumír 2:0
Leden Dolkoš Dominik 2:Sc
Leden Holman Vít 0:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Prosinec Grulich Ladislav 2:0
Prosinec Majkus Filip 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:Sc
Prosinec Pískala Jan 2:1
Listopad Němček David 2:0
Listopad Chalupa Vítězslav 2:1
Listopad Strzelec Jan 2:0
Listopad Slíva Vojtěch 0:2
Říjen Kičmer Jan 2:1
Říjen Jankulár Martin 2:1
Říjen Schreier Petr 2:1
Říjen Šrajer Jan 0:2
Září Lafek Jiří 1:2
Září Hruboň Tomáš 2:1
Září Kozubek Petr 2:0
Září Pekárek Nikolas 0:2
Září Maťovka Marek 2:0